Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 783 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#681 PostWysłany: 08 Paź 2021 17:48 

Rejestracja: 22 Maj 2014
Posty: 39
Loty: 79
Kilometry: 208 420
@dmirstek wypróbowałem wszystkie powyższe pomysły, ostatecznie trzeba było się skontaktować z infolinia LOTu (inne sposoby komunikacji nie dały rady). Poprosić o przypisanie maila do rezerwacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#682 PostWysłany: 12 Paź 2021 06:11 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 342
niebieski
Czy leciał ktoś ostatnio LOT/TAP z Lizbony T1 do Warszawy? Mam bilet elektroniczny. Bagaż rejestrowany. Czy lepiej odprawić się online 24h przed wylotem czy na lotnisku podczas zdawania bagażu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#683 PostWysłany: 12 Paź 2021 08:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5618
HON fly4free
LOT nie lata do/z Lizbony.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#684 PostWysłany: 13 Paź 2021 10:31 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 342
niebieski
Operator lotu TAP. Bilet kupiłem w LOT i na stronie LOT może być odprawa online (lub na lotnisku ?)
Przewoźnik TAP Portugal / nr lotu LO 5444 / Airbus A320-100/200.
Czy leciał ktoś ostatnio? Moje pytanie było do osób, które ostatnio leciały w ten sposób.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#685 PostWysłany: 13 Paź 2021 11:01 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Odprawa powinna być dostępna na stronie TAP, możesz się odprawić przed, ale też będzie dostępna za darmo na lotnisku przy zdawaniu bagażu lub w automatach (o ile takowe tam są)
Góra
 Profil Relacje PM off
wulkan lubi ten post.
wulkan uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#686 PostWysłany: 13 Paź 2021 11:10 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Ja leciałam TAP ostatnio.
Do Lisbony odprawiłam się w aplikacji, ale i tak na lotnisku w okienku sprawdzali dokumenty i drukowali karty pokładowe. Dzięki temu dostałam miejsca z przodu samolotu.
Na trasie powrotnej TAP sam mnie odprawil, ale na lotnisku odebraliśmy wydrukowane karty pokładowe w okienku.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
wulkan lubi ten post.
wulkan uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#687 PostWysłany: 13 Paź 2021 11:30 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 342
niebieski
Dziękuję. Czyli dzisiaj odprawię się online, otrzymam miejsce ( np.do wstawienia do karty lokalizacyjnej) a jutro przy zdawaniu bagażu otrzymam wydruk karty pokładowej. Czy tak ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#688 PostWysłany: 13 Paź 2021 11:35 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Jak dziś się odprawisz online to otrzymasz kartę pokładową także w wersji elektronicznej, ale przy zdawaniu bagażu możesz także dostać wydruk karty pokładowej
Góra
 Profil Relacje PM off
wulkan lubi ten post.
wulkan uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#689 PostWysłany: 13 Paź 2021 11:49 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 342
niebieski
To dobre bo nie mam dostępu do drukarki ani czasu na szukanie po hotelach itp. Dziękuję i pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#690 PostWysłany: 13 Paź 2021 11:56 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
wulkan napisał(a):
Dziękuję. Czyli dzisiaj odprawię się online, otrzymam miejsce ( np.do wstawienia do karty lokalizacyjnej) a jutro przy zdawaniu bagażu otrzymam wydruk karty pokładowej. Czy tak ?
Dokładnie tak.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#691 PostWysłany: 02 Lis 2021 12:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Orientujecie się, czy LO ma umowę interline z TAP-em (albo gdzie można znaleźć informację o tym)?
Będę leciał na oddzielnych biletach na trasie GDN-WAW-MAD LOT-em, a potem MAD-LIS-GRU TAP-em (+powrót) i byłoby świetnie, gdyby udało się nadać bagaż na całą trasę, bez konieczności odbioru w MAD i nadawania tam na dalszą podróż. Mam co prawda wystarczający (mam nadzieję :D ) zapas czasu, ale byłoby to bardzo wygodne, a do takich celów - o ile się nie mylę - służy właśnie umowa interline.
Wolę zapytać tutaj, zanim mi w Locie odpowiedzą na odczepnego, że się nie da :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#692 PostWysłany: 02 Lis 2021 15:43 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Interline i nawet codeshare na trasach do LIS masz i na krajówkach. Na jednej rezerwacji by Ci wysłali na osobnych to wiesz, dobra wola agenta ale jest to niezgodne ze sztuką
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#693 PostWysłany: 02 Lis 2021 17:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Tylko, że u mnie nie jest trasa do LIS, tylko:

1) GDN WAW MAD RT - bilet nr 1 by LO

oraz tego samego dnia

2) MAD LIS GRU RT - bilet nr 2 by TP.

Na FB LOTu odpisali mi, że będę mógł nadać w GDN aż do GRU. Wyjdzie w praniu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#694 PostWysłany: 19 Maj 2022 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Pewnie głupie pytanie. Robiłem odprawę na LOT do Erywania w aplikacji. W ogóle nie wymagała podania danych z paszportu. Czy to normalne? Czy jednak muszę się zgłosić do okienka na lotnisku? ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#695 PostWysłany: 19 Maj 2022 18:36 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Normalne. Paszport pokażesz podczas kontroli paszportowej na lotnisku. Ale jak będziesz się odprawiał na lot z Erywania do Polski, to system już będzie danych paszportowych wymagał (przynajmniej takie jest moje doświadczenie na ostatnim locie narodowym przewoźnikiem z PL do non-Schengen)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#696 PostWysłany: 19 Maj 2022 18:54 

Rejestracja: 10 Lip 2018
Posty: 295
w druga strone jak bedziesz lecial z evn, bedziesz musial odebrac karte pokladowa bo bez tego nie wpuszcza cie do kontroli
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#697 PostWysłany: 23 Cze 2022 23:59 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 607
niebieski
Lot do Baku. Wchodzę w odprawę ok. 15 min. po otwarciu. W samolocie wolne tylko 3 miejsce, oczywiście nie obok siebie. :( Czy to możliwe? Jest szansa, że jednak jest więcej tylko ich nie pokazuje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#698 PostWysłany: 24 Cze 2022 00:15 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 510
niebieski
@piwili

Możliwe, że są już zajęte i zawsze możesz się z kimś zamienić na pokładzie. ;)
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#699 PostWysłany: 24 Cze 2022 01:01 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
piwili napisał(a):
Lot do Baku. Wchodzę w odprawę ok. 15 min. po otwarciu. W samolocie wolne tylko 3 miejsce, oczywiście nie obok siebie. :( Czy to możliwe? Jest szansa, że jednak jest więcej tylko ich nie pokazuje?


Jeśli masz miejsce w taniej taryfie i nie posiadasz statusu to normalne, dostępne wtedy jest wyłącznie kilka miejsc. Nie wiem tylko czy to normalne że nie pokazuje dostępnych miejsc obok siebie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
piwili uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#700 PostWysłany: 24 Cze 2022 01:35 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7862
HON fly4free
Normalne, że nie pokazuje, zwłaszcza jeśli osobne rezerwacje - na jednej raczej sadza razem.
Osoby ze statusem *G mają pełny wybór wszystkich dostępnych miejsc, nie wiem jak jest obecnie z FTL.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 783 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: jacek96 oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group