Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 783 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#501 PostWysłany: 05 Paź 2018 17:57 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3344
złoty
Ta. Za chwilę

Wysłane z taptaka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odwiedź Argentynę: loty (z bagażem) do Buenos Aires z Wiednia od 2595 PLN + dalsze loty po kraju od 273 PLN Odwiedź Argentynę: loty (z bagażem) do Buenos Aires z Wiednia od 2595 PLN + dalsze loty po kraju od 273 PLN
Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#502 PostWysłany: 06 Paź 2018 14:43 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8539
złoty
Skoro cytatu nie będzie, to może jednak sprostujesz swoje twierdzenie, że procedury bezpieczeństwa zalecają umieszczanie wszystkich pasażerów z jednej rezerwacji na miejscach obok siebie ?

Błąd każdy może popełnić i nie jest żadną ujmą przyznanie się do niego i sprostowanie wypowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#503 PostWysłany: 06 Paź 2018 15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3221
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
kumkwat_kwiat napisał(a):
hubson napisał(a):
wystarczy mieć status i już jest do wyboru cały samolot.
p.s. LO nie rozsadza rodzin.


Z tym statusem to już nuda. Denerwuje kogoś kolejka do security, wystarczy mieć status i fast linę. Drogą woda na lotnisku, wystarczy status i za freestyle w saloniku Johnnie Walker, rozsadzają przy odprawie, wystarczy status itp.

Naprawde nawet tego nie można oczekiwać od linni, w które wpompowano tyle publicznych pieniędzy? Skoro to "dobro narodowe" i nie można go prywatyzować,to niech też spełnia minimalne wymagania.

PS. Musisz być jeszcze pewien, że Lot definiuje rodzinę tak jak ty. Bo w dzisiejszych czasach to bywa problematyczne.


Nuda jak nuda. Kupujesz najtańszy bilet i oczekujesz dodatków z biznesu i statusu ? Chcesz mieć lepiej to albo zapłać, albo bądź lojalny wobec linii i nie będziesz miał problemu.

Wylatałem 30 odcinków i mam w poważaniu kolejki na security, drożyznę na lotnisku i piję i jem na koszt linii. Co ma dofinansowanie LO do rynkowych warunków ? Gdzie w opisie tanich taryf LOTu masz informację o pełnym wyborze miejsc ?

Zwyczajnie oczekujecie za darmo czegoś co Wam się nie należy. Postaraj się i to dostaniesz bez wylewania żalów na forum.
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#504 PostWysłany: 06 Paź 2018 16:18 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3344
złoty
Wiele ludzi prosiło mnie żeby nie odpisywać. Muszę jednak jedno zdanie napisać bo nie jestem w stanie przejść koło tego obojętnie. NIKT nie ma pretensji że wybór miejsca przy oknie kosztuje. Nikt nie ma pretensji że woda kosztuje, że muszę czekać w kolejce, że wejście do salonika kosztuje. Rozdzielanie rodzin nie powinno mieć miejsca. Niech siedzą w środkowym rzędzie przy toalecie. Za lepsze niech dopłacają. Tyle. Nie zabieram więcej waszego cennego czasu, możecie spokojnie siedzieć w saloniku i patrzeć z góry na paxy.

Wysłane z taptaka.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#505 PostWysłany: 06 Paź 2018 16:39 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3344
złoty
Przyznaję się i publicznie piętnuję. Proszę także admina o 2h bana. Nie ma obecnie przepisów zabraniających rozdzielanie rodzin. Zadowolony?

Wysłane z taptaka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#506 PostWysłany: 06 Paź 2018 18:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Rodziną 2+1 lecieliśmy teraz TP LOTowskim Embrayerem o układzie foteli 2+2. Nikt nas nie rozdzielił, a nic extra ni dokupowaliśmy
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#507 PostWysłany: 27 Paź 2018 22:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 110
Loty: 121
Kilometry: 192 908
Kontaktowałem się z PLL LOT poprzez Facebook'a w sprawie rozsadzania rodzin. Nie ma pewności, że wszyscy usiądą obok siebie przy braku wykupionych miejsc. Musiałem zatem zapłacić dodatkowo 620 zł za możliwość siedzenia razem we trójkę z rodziną w trakcie lotów do Pekinu i z powrotem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#508 PostWysłany: 27 Paź 2018 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
I warto było?
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off
pabien lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#509 PostWysłany: 28 Paź 2018 00:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5615
HON fly4free
drmariusz napisał(a):
Kontaktowałem się z PLL LOT poprzez Facebook'a w sprawie rozsadzania rodzin. Nie ma pewności, że wszyscy usiądą obok siebie przy braku wykupionych miejsc. Musiałem zatem zapłacić dodatkowo 620 zł za możliwość siedzenia razem we trójkę z rodziną w trakcie lotów do Pekinu i z powrotem.

Nie musiałeś, chciałeś.
Góra
 Profil Relacje PM off
pabien lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#510 PostWysłany: 28 Paź 2018 09:26 

Rejestracja: 11 Wrz 2016
Posty: 101
Loty: 91
Kilometry: 204 044
Być może ten temat był poruszany wcześniej... :D ale mam pytanie czy podczas odprawy online w LOT miejsca system przydziela automatycznie czy jest możliwość wyboru z dostępnych, interesują mnie trasy do Azji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#511 PostWysłany: 28 Paź 2018 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2013
Posty: 98
Loty: 104
Kilometry: 267 136
Przydzieli Ci od czapy i jeszcze sie może okazać że rozrzuci po różnych miejscach. I całkiem prawdopodobne że nawet przy odprawie Ci nie zmienią i poinstruują żebyś przy gate wysępił a jak się nie da (a zazwyczaj nie da) byś się dogadał z pasażerami na pokładzie. Albo zapłać wcześniej - wspieraj narodowego bo to dla niektórych ważniejsze niż oczekiwanie podstawowych usług związanych z transportem w ramach wykupionego biletu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
bamber7 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#512 PostWysłany: 28 Paź 2018 09:55 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6156
HON fly4free
Anonymous napisał(a):
Solidarność i odpowiedzialność nakazują latać LOTem
twoje pieniądze, twoje wybory (choć akurat te dyktowane ideologicznie uważam za... wątpliwe), ale - z ciekawości - możesz ten OT rozwinąć? bo w innych relacjach bardzo pogardzasz solidarnością i odpowiedzialnością...
Anonymous napisał(a):
nawet gdy jest droższy (a nie jest droższy)
wielokrotnie wałkowane na forum i chyba bez jednoznacznego wniosku - po prostu bywa i tak, i tak, ale np. ostatnio sprawdzałem ceny:
WAW-LHR - przymierzam się do zakupu i zdecydowanie BA wypada korzystniej
lub WAW-OSL - pierwszą sprawdzaną stroną była lot.com - niestety, wybrałem konkurencję...
Anonymous napisał(a):
i gorszy (a nie jest gorszy) od konkurentów.
kwestia subiektywna - jedni lubią jabłka słodkie, inni kwaśne
niech będzie, że LOT to jabłka słodkie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#513 PostWysłany: 28 Paź 2018 10:28 

cypel napisał(a):
Zapomniałeś dodać, i nigdy nic nie kupię i nie zjem niemieckiego i unijnego :lol:

pemat napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Solidarność i odpowiedzialność nakazują latać LOTem
twoje pieniądze, twoje wybory (choć akurat te dyktowane ideologicznie uważam za... wątpliwe), ale - z ciekawości - możesz ten OT rozwinąć? bo w innych relacjach bardzo pogardzasz solidarnością i odpowiedzialnością...

Panowie, ja jestem konsument i sam decyduję co wkładam do gara oraz skąd to pochodzi. Najważniejsze to by zachować umiar i rozsądek, czyli nie pozwalać sobie na wyrzucanie pieniędzy na towary złej jakości. Dlatego, jeśli w podobnej cenie otrzymuję podobną jakość, to wybieram polskie. Jeśli polscy producenci nie oferują mi zbliżonej jakości to wtedy szukam u dostawców zagranicznych (z wyłączeniem FR i DE).
Co do ideologii - przypominam sobie akcje wylewanie Ciechana, nagonkę na New Ballance, a w mniejszej skali na Staropolankę za wypuszczenie okolicznościowych etykiet i Cisowiankę, która wspiera ruch pro life. Tak więc widzicie, nie Don_Bartoss pierwszy i nie ostatni ;)
@pemat, z pełną odpowiedzialnością „konsumuję” to, co nie staje mi kością w gardle.
pabien napisał(a):
@Don_Bartoss no proszę Ty o solidarności, myślę że to wspaniale, a z Twojego wyboru będą zadowoleni wszyscy i zarząd i pracownicy LOTu i forumowicze. Mam jeszcze jedną radę - nie kupuj najtańszych biletów, bo może się okazać, że LOT do nich dopłaca.

@pabien, Ty wiesz że ten podpis możesz wrzucić w stopkę?
Staram się wspierać LOT, wybierając go możliwie często. Nie oznacza to, że nie korzystam z tanich przewoźników, ale na przykład do Moskwy zawsze latam LOTem, a nigdy Aeroflotem (a lubię tę linię, ostatnio dostała jakąś nagrodę nawet). Różnice w cenie praktycznie nie ma (przy bookowaniu z wyprzedzeniem, bo na krótki termin i sztywne daty to najpewniej są, ale ten wariant mnie nie dotyczy), w jakości różnic nie widzę, a w LOT dostanę pyszny cydr w cenie 10 zł i pogadam z pasażerką z sąsiedniego fotela po polsku.


Ostatnio edytowany przez Anonymous 28 Paź 2018 12:39, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#514 PostWysłany: 28 Paź 2018 10:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4523
Loty: 629
Kilometry: 763 849
HON fly4free
No masz rację w Y a Aeroflocie alko nie dostaniesz, ale w LO jednak może siedzieć koło ciebie pasażer Rosjanin, wtedy nie pogadasz z pasażerką i raczej nie po Polsku, no chyba, że i tu wracamy do tematu wątku, masz jakiś patent na odprawę tak, aby siedzieć obok pasażerki, Polki.

Edit: Aerofłot to akurat powinieneś lubić, bo on robi to co Ty postulujesz:
https://www.independent.co.uk/news/worl ... 74406.html
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#515 PostWysłany: 07 Maj 2019 10:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 855
srebrny
Mam pytanie, lecę w zestawie 2+2 infants, może się tak zdarzyć, że syn będzie musiał pozostać w Polsce możliwe że z żoną.
Rozumiem, że dla linii lotniczych nie ma różnicy czy pojawimy się na odprawie w 4 czy w 2 osoby?
Druga sprawa, to chciałbym jednak odzyskać część kwoty za bilety w przypadku gdy nie będą mogli lecieć, nigdy tego nie robiłem i moje pytanie kiedy to zrobić?
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#516 PostWysłany: 07 Maj 2019 12:09 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6208
Loty: 470
Kilometry: 992 569
Jeśli kupiłeś bilet na stronie lot.com možesz to zrobić bezpośrednio na stronie. Jeśli OTA to kontakt z nimi
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
kubus571 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#517 PostWysłany: 07 Maj 2019 12:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 855
srebrny
Dzięki, ale kiedy to zrobić?
Po fakcie gdy już żona z synem nie pojawią się na odprawie czy jeszcze przed lotem?

I co z niestawieniem się na odprawę przez 1 lub 2 osoby? Reszta może lecieć?
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#518 PostWysłany: 07 Maj 2019 12:36 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1859
Loty: 269
Kilometry: 308 146
srebrny
@kubus571, tak, spokojnie reszta moze leciec. Jesli chodzi o odzyskanie kasy to mozesz to zglosic juz przed lotem ale jesli to byla najtansza taryfa to nie licz na wiele. Moze sie okazac ze to bedzie kilkadziesiat zlotych.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kubus571 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#519 PostWysłany: 07 Maj 2019 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 855
srebrny
Wiem wiem, że będą to grosze, chodzi mi bardziej o zasadę niż odzyskanie pełnej puli za niewykorzystane bilety. Dzięki.
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#520 PostWysłany: 07 Maj 2019 13:50 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6208
Loty: 470
Kilometry: 992 569
Sprawdz w potwierdzeniu rezerwacji jaką masz taryfę. Saver (bez bagażu) to zerot tylko podatków lotniskowych. Standard(z bagażem) to zwrot przed oprawą za potrąceniem. Po Europie to ok. 65€/bilet


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 783 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group