Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 783 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#361 PostWysłany: 17 Mar 2017 14:16 

Rejestracja: 10 Lut 2017
Posty: 38
Loty: 14
Kilometry: 40 184
proszę o podpowiedź, jak wygląd odprawa na jfk (bądz jakimkolwiek innym w usa) PLL LOT ? tzn czy muszę zrobić to on-line czy na miejscu jest możliwość aby to zrobić osobiście w jakikolwiek sposób ?

z góry dziękuję za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#362 PostWysłany: 19 Mar 2017 18:54 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2187
złoty
Osobiście w stanowisku nadawania bagażu przed samym lotem na JFK. To nie Ryanair. Taka odprawa jest możliwa i oczywiście bezpłatna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#363 PostWysłany: 04 Kwi 2017 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Smokun napisał(a):
Kupiłem na Opodo lot LOTem na trasie WAW-ORD-WAW, ale bez wyboru miejsca. Orientujecie się może, czy gdzieś mogę wybrać (zakupić) miejsce (np. infolinia), czy jestem skazany na usadzenie przy odprawie? Dodam, że lecę z bratem i chcielibyśmy siedzieć razem, a nie rozsiani po Drimku.

Mozesz oczywiscie wybrac miejsca na lot.com w "manage my booking" odplatnie lub gratis (jako Sen, HON albo lecac w C).
Na twoim miejscu nie czekalbym na T-30.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
Smokun lubi ten post.
Smokun uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#364 PostWysłany: 06 Kwi 2017 20:45 

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 13
Dziwne, ale nie widzę takiej możliwości. Rezerwację oczywiście tak, ale nie ma opcji wyboru miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#365 PostWysłany: 07 Kwi 2017 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Faktycznie, nie widac opcji na stronie LOT. Jeszcze nie tak dawno pojawialy sie "Uslugi dodatkowe" lub cos w tym guscie.
Mozesz takze sprobowac dokonac zmian przez strone Miles & More po uprzednim dodaniu rezerwacji do profilu. Zazwyczaj dziala.

edit:

Wybor miejsca wciaz jest dostepny - przeniesiony do zakladki Prepare for travel -> Additional Services - Favourite Seat.
Czy dziala, nie wiem - nie mam aktualnie zadnych rezerwacji w LOT, zeby sprawdzic.
Dla rezerwacji w LH nie dziala.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
Smokun lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#366 PostWysłany: 07 Kwi 2017 21:53 

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 13
Tam być może jest możliwość wyboru, ale tylko przy nowej rezerwacji. A w zakładce "Moja rezerwacja" jest info: "Jeżeli chcą Państwo dokonać zmiany rezerwacji lub zakupu usług dodatkowych prosimy o kontakt z lot Contact Center." Strasznie to pokomplikowali w LOT :-( No cóż - skontaktuję się z infolinią i zobaczymy, co dam radę załatwić. Oczywiście wrzucę info na forum :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#367 PostWysłany: 14 Kwi 2017 07:34 

Rejestracja: 22 Mar 2017
Posty: 77
proszę nie bić, usiłowałam znaleźć odpowiedź na pytanie, ale nie udało mi się
jeśli lot mam np KTW--->WAW i WAW--->LHR to odprawiam się online dwa razy ?

z góry dziękuję za odpowiedź :)


Ostatnio edytowany przez michzak, 14 Kwi 2017 08:40, edytowano w sumie 1 raz
KAT to lotnisko Kaitaia w Nowej Zelandii
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#368 PostWysłany: 14 Kwi 2017 08:38 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Jeśli na jednym bilecie, to po prostu przejdź procedurę check in online, raczej wystarczy tylko jedna, by wygenerować karty pokładowe ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
iffona uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#369 PostWysłany: 14 Kwi 2017 08:52 

Rejestracja: 22 Mar 2017
Posty: 77
jeden bilet
dzięki!
jeden problem z głowy, można się już czym innym zacząć martwić ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#370 PostWysłany: 17 Maj 2017 10:23 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11324
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Dawno nie leciałem LOTem, a wkrótce mam krajówkę - rozumiem, że odprawa zaczyna się 24h przed lotem i wtedy będę widział dostępne darmowe miejsca: czy sam fakt członkostwa w M&M (tylko mile bez statusu) wpływa jakoś na możliwość wyboru miejsc tzn. czy jest większa szansa, że będę mógł wybrać 2 miejsca obok siebie, bo czytam że system potrafi wrednie rozdzielać.

Na powrotny pewnie nie będę miał możliwości wydrukowania karty pokładowej po odprawie online - rozumiem, że w razie czego drukują bez problemu na lotnisku?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#371 PostWysłany: 17 Maj 2017 10:27 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Z doświadczenia wcześniej się zaczyna, jakoś 30 czy 36h przed odlotem, poszukaj. Bez statusu nie zwiększasz ilości dostępnych miejsc
Bez problemu drukują na lotnisku
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#372 PostWysłany: 17 Maj 2017 10:49 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
odprawa zaczyna się 36 h przez godziną lotu;
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#373 PostWysłany: 18 Maj 2017 09:59 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11324
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Próbuję się odprawić i rzeczywiście nie przydziela 2 miejsc obok siebie - przy wykorzystaniu opcji "zmień miejsca" daje do wyboru (choć to mocno naciągane określenie) 3 miejsca na cały samolot :!:
Zrobiłem mały eksperyment i zaznaczyłem jednego pasażera do odprawy i tu ciekawe - myślałem, że będę miał do wyboru wciąż te same trzy miejsca, a jednak mam tylko dwa: niedostępne jest miejsce, które system proponował wcześniej dla mojej żony (a ona wciąż nie była odprawiona). :?
Czy jeśli zdecydujemy się na odprawę na lotnisku to wyprosimy u obsługi miejsca obok siebie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#374 PostWysłany: 18 Maj 2017 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7359
HON fly4free
Miałem to samo niedawno. Lecieliśmy w trójkę do KRK. Online odprawiliśmy się tak, że każde z nas siedziało gdzie indziej (inaczej się nie dało). Na lotnisku pani przy nadaniu bagażu dała nam 2 miejsca obok siebie + 1 w poprzedzającym rzędzie. O dziwo, w drodze powrotnej udało się odprawić online tak, że byliśmy w jednym rzędzie.
W lipcu lecimy do MAD i mam nadzieję, że uzyskany niedawno tymczasowy gold w United pozwoli mi zarezerwować jakieś dobre miejsca dla całej trójki w czasie odprawy online.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#375 PostWysłany: 18 Maj 2017 10:35 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11324
Loty: 480
Kilometry: 755 414
To w takim razie robię online i będę próbował jeszcze zmienić na lotnisku. Dam znać jak poszło.
Jeszcze jedno pytanie: kupowałem bilety w szalonej środzie, oferta z bagażem rejestrowanym. Rozumiem, że ten znaczek na karcie pokładowej oznacza właśnie bagaż rejestrowany do 23 kg?

Załączniki:
LOTbagaz.PNG
LOTbagaz.PNG [ 4.67 KiB | Obejrzany 1419 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#376 PostWysłany: 18 Maj 2017 11:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 496
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
@‌Kashpir‌ Tak jest:)
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#377 PostWysłany: 18 Maj 2017 11:21 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11324
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Widząc jak działa system LOTu wolałem się upewnić ;) - opis na karcie słaby, bo poniżej pozycja "Dopuszczalne wymiary bagażu" i informacja tylko o podręcznym. Swoją drogą też trochę skopana, bo część o klasie ekonomicznej po angielsku, a część o Business class po polsku...

EDIT: zrobiłem symulację kupna biletu na lot, na który dzisiaj się odprawiłem i nie mogłem wybrać dwóch miejsc obok siebie. Na chwilę obecną dostępnych jest 17 możliwości usadzenia pasażerów obok siebie (nie licząc opcji 2 miejsca przy korytarzu w tym samy rzędzie). Eeeehhhh... :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#378 PostWysłany: 19 Maj 2017 00:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Wszystkie E195 LOTu mają klasę Economy Preminum? :)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#379 PostWysłany: 19 Maj 2017 00:56 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3239
srebrny
Wszystkie fotele są takie same.
Economy premium , biznes i economy w LOT na wąskich kadłubach różnią się tylko żarciem i piciem (oraz gwarantowanym wolnym sąsiednim siedzeniem w C)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#380 PostWysłany: 19 Maj 2017 01:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Fotele wiem że są takie same na wąskich kadłubach. Zastanawiam się tylko czy lecąc w 6 rzędzie (kupiony bilet economy) we wszystkich E195 LOT-u będzie to E+ i jakieś lepsze żarcie/picie.
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 783 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group