Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 150 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 12 Maj 2021 12:36 

platynowy
Jestem po prostu ciekaw statusu pasażera i wpływu tego na zaistniałą sytuację.

#142 PostWysłany: 12 Maj 2021 13:44 
Awatar użytkownika

srebrny
Dokladnie, gdyz przed Covidem szanse bylyby zerowe na takie zagranie lini lotniczej.. brak wizy na ten lot to tak jakby próba lotu tylko z dowodem osobistym. Zwlaszcza ze wg mnie nie ma roznicy czy w AMS mogli by przelozyc lot nie przez USA czy tez w Warszawie, ale ciesze sie ze kase oddali choc nie ukrywam ogromnego zdziwienia :?
 Relacje PM off  

#143 PostWysłany: 12 Maj 2021 15:08 

platynowy
te bilety w takiej cenie, ze moze taryfa pozwalała na anulacje ;)
 Relacje PM off  

#144 PostWysłany: 12 Maj 2021 17:30 

boots napisał(a):
Szkoda, że nie wyjaśnisz choćby tego:
Cytuj:
Lot z WAW, więc ze strefy Schengen, pasażer potrzebuje wizy/ESTA, więc nie posiada obywatelstwa amerykańskiego.
Czy nie jest tak, że brak wizy/ESTA jest tylko jednym z powodów odmówienia wejścia na pokład, a nawet posiadając ten dokument, odmówiono by z uwagi na restrykcje związane z covid-19?

W pierwszej rozmowie telefonicznej KLM mówił, że w systemie widnieje jako odmowa wpuszczenia na pokład był brak ESTA, problemy z covidem nie było bo wcześniej przesłali info jakie testy i kwity chcą łącznie z testami i te był załatwione. Zresztą w swoim systemie nie maja żadnej wzmianki, żeby to było problemem.

LonDynia napisał(a):

Nie wiem czy był zerowe, jak podążyłem temat i pytałem w tym wątku o podstawę prawną inną niż "tak jest i już" odmowy wejścia na pokład samolotu który leci z WAW do AMS nikt takiej podstawy nie wskazał.
 Relacje PM off  

#145 PostWysłany: 12 Maj 2021 17:33 

platynowy
Cytuj:
problemy z covidem nie było bo wcześniej przesłali info jakie testy i kwity chcą łącznie z testami i te był załatwione.

To nie jest możliwe.

#146 PostWysłany: 12 Maj 2021 17:48 
Awatar użytkownika

platynowy
Jak patrzę ile ten bilet kosztował to nie mam większych wątpliwości co do tego, że za takie pieniądze musiał byc on w pełni zwrotny więc refund prawdopodobnie nie wynika tutaj z dobrej woli przewoźnika (za stary jestem, że uwierzyć w takie bajki) tylko z warunków umowy.
 Relacje PM off  

#147 PostWysłany: 12 Maj 2021 19:50 

srebrny
Wcale nie musi być zwrotny, cancelowalem znacznie droższy bilet w eco do US, dostałem marne grosze, tylko ze to było za czasów przed zarazą.
 Relacje PM off
LonDynia lubi ten post.

#148 PostWysłany: 12 Maj 2021 22:23 

złoty
Marne grosze to były zwrotne opłaty lotniskowe itp.
 Relacje PM off  

#149 PostWysłany: 13 Maj 2021 05:47 

srebrny
Zgadza się, chodzi o to, że ta cena biletu absolutnie nie musi oznaczać taryfy zwrotnej. Na forum przyzwyczailiśmy się do innych cen co trochę zaburza percepcję całego rynku
 Relacje PM off  

#150 PostWysłany: 13 Maj 2021 09:53 
Awatar użytkownika

srebrny
Co nie oznacza ze przypadek naprawde ciekawy.. bo jezeli byla taryfa zwrotna to nawet nie ma co tu rozmyslac, ale jezeli zwykly bilet, strasznie drogi i KLM oddal kase bo.. akurat maja jej za duzo, gdzie wina lezy tylko i wylacznie po stronie pasazera (i to jeszcze po 5 dniach a nie miesiacach walki sadowej :lol: ) to moze pomóc na przyszlosc wielu osobom :idea:

Choc mi sie ciagle wydaje ze tu Covid jest zamieszany, wiele zwrotnych biletów, wiadomo ze USA nie wpuszcza do siebie z Europy, nie wiemy kiedy bilet zostal zakupiony, nawet majac ESTE wydaje mi sie ze chyba by tego nie mogli poleciec? Wiec moze cos w tym jest ze ze wzgledu na panujaca sytuacje linia powinna byla anulowac/zmienic ten lot jezeli 95% ludzi i tak by nie moglo go wyleciec? Badz tez zmienic na trase która mozna leciec czyli bezposrednio do Meksyku..
 Relacje PM off  

[ 150 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości