Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Sie 2022 10:04 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 607
niebieski
Właśnie dostałem, a na pewno nie skorzystam kod od Ryanair na wynajem samochodu w Walencji (może zadziała także na inne lokalizacje).
KOD VOUCHERA: 50SUMMER
Cytuj:
Minimalna kwota 300€. Rezerwacji należy dokonać do godziny 23:59 czasu londyńskiego w dniu 12/08/2022 r. Aby skorzystać z oferty, kliknij link w tym e-mailu i zarezerwuj samochód. Zniżka dotyczy wyłącznie kosztu samochodu i nie obejmuje dodatkowych opłat, dodatków ani ubezpieczenia. Jeśli dokonasz zmian w rezerwacji, możesz stracić zniżkę i ponieść pełny koszt najmu.

http://www.ryanairemail.com/r/?utm_sour ... v_nop_nols


Ostatnio edytowany przez michzak, 10 Sie 2022 17:03, edytowano w sumie 1 raz
Link bez trackingu pochodzenia
Góra
 Profil Relacje PM off
Antek12 lubi ten post.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 10 Sie 2022 10:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Że ja na to nie wpadłem wcześniej :lol:

Także oddam ALE na Majorkę :

KOD VOUCHERA: 50SUMMER

@piwili tak na serio to standardowy KOD od Ryanair
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 10 Sie 2022 18:37 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 607
niebieski
Tak podejrzewałem, dlatego napisałem, że może działać też w innej lokalizacji. A czy działa bez limitu czasu, który dostałem w mejlu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group