Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 512 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: MŚ 2018 w Rosji
#321 PostWysłany: 04 Maj 2018 22:21 

Rejestracja: 13 Cze 2017
Posty: 13
Szanowni Forumowicze,

Mam do Was ogromną prośbę.

Moje hasło POLSKA DAWAJ! ma szansę zostać umieszczone na autokarze Polskiej Reprezentacji podczas MŚ.
Zwracam się do Was z prośbą o oddawanie głosów na slogan POLSKA DAWAJ! Poniżej link do głosowania.
Główną nagrodą (oprócz umieszczenia hasła na autokarze) jest wyjazd dla 2 osób na mecz MŚ (najprawdopodobniej Polaków) z zapewnionym wiktem i operunkiem. Wspomóżcie głosami kolegę forumowicza (może mało aktywnego, ale czytającego wątki piłkarskie od kilku lat).

http://www.fifa.com/worldcup/games/be-there-with-hyundai/vote-slogan.html

Image

p.s. Przejżałem regulamin, ale jeżeli powyższy post narusza zapisy regulaminu to oczywiście proszę o usunięcie powyższego postu, a za swoją postawę przepraszam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
#322 PostWysłany: 23 Maj 2018 20:13 

Rejestracja: 23 Maj 2018
Posty: 0
Cześć! Mam ogromną prośbę. Wielkimi krokami zbliża się termin obrony mojej pracy magisterskiej, a brakuje mi jeszcze conajmniej 27 ankiet. Będę bardzo, bardzo wdzięczna za każde wypełnienie! Ankieta dotyczy wpływu kuchni regionalnej i produktów regionalnych i tradycyjnych na atrakcyjność turystyczną Podlasia. Z góry dzięki! :)https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#323 PostWysłany: 23 Maj 2018 20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@ekstramocne zrobione, ale o wielu potrawach z Podlasia nawet nie slyszalem jak np. pierekaczewnik, kindziuk, kulebiak czy mrowisko. :D
Pozdr. i powodzenia na obronie.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#324 PostWysłany: 24 Maj 2018 20:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
@cccc Musisz odwiedzić Podlasie ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#325 PostWysłany: 24 Maj 2018 20:55 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
@villq

czy wygrales?

https://www.laczynaspilka.pl/reprezenta ... ji-polski1


choc nie wszyscy zachwyceni :-)

https://www.wprost.pl/mundial-2018/1012 ... nnych.html

https://twitter.com/KonradPiasecki/stat ... 4915340296
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#326 PostWysłany: 26 Maj 2018 01:01 

Rejestracja: 13 Cze 2017
Posty: 13
Wygrałem:)
A tych niezadowolonych co siedzą przed komputerem pozdrowię z trybun z Moskwy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#327 PostWysłany: 26 Maj 2018 23:44 

Rejestracja: 26 Maj 2018
Posty: 1
Cześć ;)

W związku z realizacją pracy dyplomowej, opracowałem ankietę dotyczącą potrzeb oraz preferencji osób podróżujących w relacji Wrocław <-> Warszawa. Jeśli są tu osoby podróżujące między Wrocławiem <-> a Warszawą (nie tylko samolotem :) ) , to bardzo proszę o jej wypełnienie. Cenne będą również wskazówki oraz spostrzeżenia osób podróżujących w tej relacji ;) Z góry serdecznie dziękuję za wypełnienie!

Link do ankiety: https://goo.gl/forms/ECy0mc9FFMEB7Dbk1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#328 PostWysłany: 27 Maj 2018 00:20 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
@villq ja bym najpierw podziekowal tym ktorzy byc moze zaglosowali z forum zamiast drwic, ale co tam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#329 PostWysłany: 17 Cze 2018 16:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2017
Posty: 28
Loty: 8
Kilometry: 11 777
Witam wszystkich podróżników!

Mam do Was ogromną prośbę - mianowicie do tych, którzy w swojej turystycznej karierze mieli okazję wsiąść do samolotu lub z niego wysiąść na lotnisku w Lublinie. Ankieta jest bardzo szybka, 3 minuty i po bólu. Prośba jest tym większa, że wyniki posłużą mi do pracy magisterskiej o Porcie Lotniczym w Lublinie. Z góry dziękuję wszystkim za poświęcony czas!

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... g/viewform
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#330 PostWysłany: 23 Cze 2018 11:37 

Rejestracja: 23 Cze 2018
Posty: 0
Wielka prośba o wypełnienie ankiety:) potrzebuje jej do pracy mgr:) skierowana przede wszystkim do użytkowników linii lotniczych:) przede wszystkim LOT :) zajmie ona kilka minut :)
z góry dziękuję:)
Podaje link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... A/viewform
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#331 PostWysłany: 23 Cze 2018 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Wypełniłem tą ankietę, ale:
1. ankieta typu: "Kto jest twoim największym bohaterem i dlaczego jest nim Lenin?"
2. Poziom metodologiczny ankiety to maximum gimnazjum. Jeśli promotor to widział i puścił to zmień promotora bo to debil.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#332 PostWysłany: 23 Cze 2018 17:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Zgadzam się. Ciekawy jestem, gdzie powstaje magisterka na bazie tej ankiety, bo to raczej wygląda na słabą ankietę konsumencką na zlecenie naszego narodowego ...
BTW - wypełniłem.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#333 PostWysłany: 20 Sie 2018 00:08 

Rejestracja: 15 Sie 2018
Posty: 0
Cześć! zwracam się do Was z prośbą o udział w krótkim, anonimowym badaniu ankietowym.
Temat to podróże i wpływ blogów podróżniczych na decyzje dotyczące kierunku i sposobu podróżowania.
Nie zajmie więcej niż 5 minut, wyniki zostaną wykorzystane w mojej pracy magisterskiej.
Z góry dziękuję za pomoc :)  
https://goo.gl/forms/jGXATar7OzMUb1f73


Ostatnio edytowany przez Abcn 20 Sie 2018 00:25, edytowano w sumie 2 razy
Przenoszę / doklejam i proszę nie iść na łatwiznę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Ankieta na obronę
#334 PostWysłany: 28 Sie 2018 13:36 

Rejestracja: 28 Sie 2018
Posty: 0
Cześć, piszę prace na temat alternatywnych sposobów podróżowania.
Byłbym bardo wdzięczny gdybyście ją wypełnili.
https://www.survio.com/survey/d/K5W5A4I2N7V8P4L0U

Pozdrawiam serdecznie:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#335 PostWysłany: 18 Paź 2018 21:05 

Rejestracja: 18 Paź 2018
Posty: 1
Hej,
jestem studentką 3 roku Turystyki i Rekreacji na AWF w Krakowie :D Moja praca licencjacka będzie w formie projektu - będę budować hotel przy lotnisku we Wrocławiu, a w związku z tym potrzebuje pomocy osób, które dużo podróżują. Jednym z wymogów mojej pracy jest "efekt wow" - mój hotel musi być na prawdę ekstra, musi mieć coś, co przyciągnie gości, a nie będzie kolejnym hotelem z basenem i salą konferencyjną. Dzięki za poświęcony czas i liczę chociaż troszkę na Waszą pomoc :)


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 08 Maj 2021 14:57, edytowano w sumie 1 raz
tytuł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praca licencjacka
#336 PostWysłany: 18 Paź 2018 21:08 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
To ma być Twój projekt, czy nasz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praca licencjacka
#337 PostWysłany: 18 Paź 2018 21:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Prawdę mówiąc gdy spię w hotelu na lotnisku (a zdarza się regularnie), to interesuje mnie tylko żeby było wygodne łóżko i dobra izolacja od hałasów zewnetrznych. Ewentualnie bar/knajpa, typowy 3-4* standard całości. Basen czy inne Wowy są akurat mało istotne. Sala konferencyjna dla podróżujących, hmm...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
sylwiaindyk uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Praca licencjacka
#338 PostWysłany: 18 Paź 2018 21:12 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22458
Hotel przy lotnisku?
Żeby było tanio. Nic więcej.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Praca licencjacka
#339 PostWysłany: 18 Paź 2018 21:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
zatrudnij dużo hostess toples, to zawsze działa pozytywnie na liczbę odwiedzających
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
boots uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Praca licencjacka
#340 PostWysłany: 18 Paź 2018 21:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Jak ma być wow i bajer, to propobuje zjeżdzalnie z najwyższego piętra wprost do terminalu, prawdziwy fast track.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 512 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group