Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Phu Quoc - nocleg
#1 PostWysłany: 02 Lut 2012 18:25 

Rejestracja: 12 Paź 2011
Posty: 75
Zbanowany
cześc,

wybieram się w lutym na 3 tyg na objazdówkę, Bedę w Wietnamie i planuję się wybrać na Phu Quoc. Mam już samolot z Sajgonu ale potrzebny mi jest jeszcze nocleg. Coś juz mam upatrzone ale poporsiłbym o 2 rzeczy Drodzy Forumowicze:
1) nocleg na Phu Quoc- co mnie interesuje? czysta plaża, bungalowy na niej, spokoj, imprezy mnie nie interesują. All in one- coś takiego gdize bedzie mozna odpocząć w spokoju.
2) potrzebuje dostac sie z wyspy na stały ląd ale nie do Wietnamu ale Kambodży najszybciej jak się da do stolicy. Wiec patrzyłem na promy do Kep lub Kampot. Podpowiedzcie co jest najtańsze i najszybsze zeby z wyspy trafic do Phnom Phen. I ile to potrwa.
Dzięki
_________________
jest POL GRE, POL RUS, POL CZE, GER POR, GER DEN,GER NET, IRL ITA, ITA CRO,
do 10ego mało czasu...


Ostatnio edytowany przez Kamil, 03 Maj 2014 11:56, edytowano w sumie 1 raz
porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
#2 PostWysłany: 20 Kwi 2012 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2012
Posty: 22
cześć,
dołączam się do prośby. Ja również poszukuje jakiegoś niedrogiego bungalowu, ale z czystą, ładną plażą oraz raczej spokojną atmosferą na wyspie Phu Quoc. Znacie jakieś miejsca godne polecenia?
Będę wdzięczna za info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Kwi 2012 17:42 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 43
Kilka dni temu bylśmy na Phu Quoc. Na miejscu wybraliśmu Nhat Lan Resort. Przyjemne klimatyzowane bungalowy przy czystej i szerokiej plaży.
Płaciliśmy 30 $ za rodzine 2+2.
Pozdrowienia z Mui Ne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Phu Quoc - nocleg
#4 PostWysłany: 26 Lip 2016 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 416
Loty: 501
Kilometry: 583 172
niebieski
Mogę też coś z czystym sercem polecić. Długo szukaliśmy pięknej plaży bez zabudowań i śmieci. Finalnie okazało się, że najładniejszą i najmniej dotkniętą turystyką mieliśmy pod nosem - Coco Nut Beach (zobaczcie na google zdjęcia - zakochacie się!).
Spaliśmy w La Casa Resort (pieszo z 8 minut od plaży). Bungalowy w Coco Nut Beach Resort tuż na plaży też wyglądały świetnie, ale cena już wyższa.
Fakt, że w okolicy za dużo nie ma... ale są restauracje i sklepy + plaża na spokojny wypoczynek, a o to nam chodziło. Reszta osiągalna skuterem.
_________________
http://www.citybreak.me
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Phu Quoc - nocleg
#5 PostWysłany: 25 Kwi 2017 19:44 

Rejestracja: 25 Kwi 2017
Posty: 8
Zbanowany
a ja polecam genialne Ninilla Fruit Farm przy plazy Ong Lang. Świetna obsluga, piekne bungalowy (polecam deluxe), chilloutowy nasen, otoczenie pieprzu, palm i owoców :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Phu Quoc - nocleg
#6 PostWysłany: 07 Maj 2018 10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2017
Posty: 105
Loty: 179
Kilometry: 397 505
My na koniec naszego pobytu w Wietnamie spaliśmy na plaży Ong Lang w Pgu Quoc Eco Beach resort: https://www.tripadvisor.com/Hotel_Revie ... vince.html

Plaża niewielka, ale bardzo czysta, do tego piękny basen. W ośrodku jest niewiele bungalowów, więc nie ma tłoku. Cisza, spokój, pełen relaks.

Knajpki na kolację w zasięgu 20-minutowego spaceru, można też zjeść w hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Phu Quoc - nocleg
#7 PostWysłany: 18 Lis 2019 14:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
Jeśli komuś nie zależy na plaży blisko to polecam Bambusa Resort. Najczystszy hotel na jaki trafiliśmy w Wietnamie, ze smacznymi śniadaniami i fajnym basenem. Położony lekko na uboczu, około 1 km od knajp, ale rekompensuje to znacznie niższą ceną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Phu Quoc - nocleg
#8 PostWysłany: 15 Sty 2020 12:01 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Na wyspie spałem w hotelu Trang An Phu Quoc Beach Resort & Spa
https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review ... vince.html

Duże pokoje z darmową wodą (butelkowana). Do tego duży odkryty basen z darmowymi ręcznikami i leżakami. Plaży tutaj nie szukajcie.
Do centrum oraz na Night Market spacerem w 10-15 minut dojdziecie.
Wi-Fi działa bez zarzutu.
Grab na lotnisko 124k

Ps.
Sporo Rosjan w hotelu.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Phu Quoc - nocleg
#9 PostWysłany: 07 Paź 2023 17:14 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Potrzebuje wsparcia. Kupiłem lot powrotny z PQC do WAW z promki Rainbow.pl zastanawiam się czy szukac noclegu po kosztach (będe 2 noce) Czyli w mieście bez plaży basenów i widoczków i sobie pojechać na jakieś snorkowanie za groszę (25usd -3 wyspy 8h) Czy jednak szukac czegoś z dala od miasta i lotniska. Potrzeb luksusu nie mam żadnych natomiast sprawność dostania się na lotnisko o 7 rano konieczna. Gdzie spać na wschód od lotniska czy na północny zachód ?
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Phu Quoc - nocleg
#10 PostWysłany: 07 Paź 2023 20:55 

Rejestracja: 24 Maj 2013
Posty: 304
Loty: 139
Kilometry: 286 579
niebieski
Bez problemu na Phu quoc hotel/miejsce gdzie nocujesz załatwi Ci taksówke i potwierdzi dzień wcześniej o której przyjedzie.
Też miałem wylot kolo 7, i taksóweczka zjawiła się po mnie po 5. Nocleg miałem w okolicach Night Market, zapłaciłem 20-25zł za tą poranną taksę, bo mi dokoptowali jakąś Japonkę która leciała tym samym lotem.
Ale jak wspomniałem - bezproblemowo się dogadasz z hotelem w sprawie porannego transportu by zabukowali go na odpowiedni czas.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Phu Quoc - nocleg
#11 PostWysłany: 07 Paź 2023 23:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
Potwierdzam, transport załatwisz bez problemu, lepiej w centrum znaleźć nocleg, wszystko jest pod ręką
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Phu Quoc - nocleg
#12 PostWysłany: 02 Lis 2023 18:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sie 2012
Posty: 41
Loty: 45
Kilometry: 86 910
Czy ktoś może polecić jakiś fajny resort w Phu Quoc blisko plaży i centrum? Szukam czegoś do 350 zł za noc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Phu Quoc - nocleg
#13 PostWysłany: 13 Lis 2023 06:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 311
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
Spedzilismy 7 nocy w Ocean Bay Resort i Spa.

Pokoj beach villa $162 za noc, bukowane bezposrednio ze strony hotelu. Darmowy odbior z lotniaka i sniadanie wliczone w cene.

Piekne polozenie, czysta plaza,cisza spokoj. Bliko do pobliskich knajpek i sklepow. Do miasta jakies 15/20 min na motorku.

Najtansze pokoje zaczynaly sie od $106 - widok na ogrod bez bezposredniego dostepu na plaze

ImageImageImageImageImageImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group