Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 21 Sie 2019 20:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Jadąc autobusem PKS Gdańsk, krótki postój przy sklepiku bezcłowym na granicy był tylko w drodze powrotnej do Polski. Ceny alko i papierosów lepsze niż w Obwodzie (brak akcyzy). Niektórzy żałowali, ze zakupy alko zrobili w Kaliningradzie. Jeśli chodzi o kosmetyki, to wybór w sklepiku niezbyt duży i nie widziałem rosyjskich. Raczej po prostu perfumy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
#22 PostWysłany: 21 Sie 2019 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
@york671

Są 2 nie za wielkie sklepy Duty Free - raczej typowe: alkohol, perfumy, drobne słodycze.
Alkoholi jest duży wybór - zarówno markowe jak i lokalne.
W wina nie zaglądałem bo Rosja mi się z nimi nie kojarzy ale jest ze 30, może więcej rodzajów więc coś można kupić.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 21 Sie 2019 22:35 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Ktoś leciał ostatnio z KGD? Jakie ceny alko/fajek ? Jak na Ukrainie na lotnisku ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 22 Sie 2019 09:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
Anonymous napisał(a):
Oby tylko wszyscy kierowcy PKS Gdańsk robili taką pauzę przed wyjazdem z FR do PL.

Muszę Cię rozczarować, ale nasz kierowca przerwy na zakupy nie zrobił. Powiedział, że to autobus rejsowy, a nie turystyczny i musi trzymać się rozkładu. Wracaliśmy standardowym autokarem, na pokładzie ok. 50 osób, więc może dlatego nie zatrzymał się na zakupy. Niektóre kursy obsługiwane są busami (na max 21 osób), być może te się zatrzymują, bo mają większą możliwość nadrobienia czasu na trasie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 22 Sie 2019 11:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Ja jechałem ostatnim kursem o 18.00 małym busem Mercedes Sprinter i kierowca zatrzymał się przy sklepie duty free na 15 min. Bus nie był pełny, na pokładzie żadnych Ukraińców, więc odprawa celno-paszportowa po stronie rosyjskiej poszła szybko, Był więc zapas czasowy. Inna sprawa, ze kierowca też nabywał tam jakieś dwie flaszki czystej... :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group