Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Lip 2022 16:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 996
Hej stoję przed wyborem lotu i mam opcje przez Dubaj z długą przesiadka lub przez Qatar. Musze tez zakupić Obrączki ślubne i zastanawiam się czy ktoś z was może kupował takowe w z którymś z tych miejsc. Szukam bardziej białego metalu niż typowo żółtego ,
A może jednak Polska i z karta Platinim Apart . Chętnie wysłucham opinii osób które ta drogę już przeszły , może macie jakieś strony warte polecenia w tych dwóch destynacjach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
#2 PostWysłany: 11 Lip 2022 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
A jest znaczna roznica w cenie?
Ja tam zawsze na miejscu widzialem albo ceny drozsze niz w UK - ale to w glownych centrach handlowych.
Tez mialem rok temu podobny dylemat i skonczylem na Polsce.. lokalny zlotnik w malym miescie, ceny w okolicach zlota, mala marza dodana i do tego jakis grawer, zmiana rozmiaru po kupnie w cenie.
Za granica im bardziej odchodzimy od duzych sieciówek, tym wieksze szanse ze cos bedzie nie tak - proba 333 zamiast 750 itd. Ciezko na szybko sprawdzic.
Ale sam jestem ciekaw jak to wyglada - wiec nie polegaj na mojej odpowiedzi :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Lip 2022 17:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 996
W UK to przesadzają z cenami i do tego ich cudowne złoto 9 którym obwieszają się jak choinka, pytam bo nie pamiętam już ale mój tata przywiózł z Kataru piękne obrączki na rocznice ślubu , ale niestety nie mogę go już zapytać ile kosztowały .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Lip 2022 18:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4473
srebrny
Ja białe z PL polecam 😏
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Lip 2022 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 996
https://www.apart.pl/bizuteria/obraczki ... lota/12339

te się podobają mojej wybrance , nie zna polskiego ale po zdjęciach wybrała te najdroższe haha , kobiety to jednak maja jakaś intuicyjna szanse czyszczenia portfela
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group