Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Paź 2017 21:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
Hej, nie wiem czy to ogólna zależność, w każdym razie dla mnie nowość, więc się dzielę, jeśli było to skasujcie.
Otóż było tak:
- weszłam na stronę ulubionych soczewek na szkla.com, ich obecna cena to 59,99. Na tym portalu można korzystać z własnych zniżek z programu lojalnościowego, zniżek dawanych przy zakupie większej ilości opakowań oraz dzięki kodom, które przysyłają mailem/krążą w necie. W najlepszej opcji mogłabym zejść do około 54 zł.
- postanowiłam jednak sprawdzić ceny konkurencji, wrzuciłam nazwę moich soczewek w google. Na pierwszym miejscu pojawiło się kilka reklam google, między innymi szkla.com, z ceną ... 48 :)
- wróciłam na stronę poprzez tę reklamę, wrzuciłam do koszyka. Identyczna sytuacja z płynem. W koszyku bez mojego udziału załączył się kod na 11%.
Nie są to może jakieś mega oszczędności, ale przy zakupie 4 opakowań i dwóch płynów (by dobić do darmowej dostawy- 200 zł) już jakaś jest.
Przy okazji - zawsze przysyłają mi voucher na okulary - 50 zł, nie pamiętam jego warunków ale na pewno obniża wartość zamówienia na kodano.pl, gdyby ktoś reflektował to na priva proszę.
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 29 Paź 2017 21:53 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 801
niebieski
@Ancyna Podaj nazwę soczewek, które wpisałaś w google - na nazwę moich nie wyświetla się reklama w google, być może może nie mają ustawionej (albo wyczerpał im się już budżet na AdWords, jak się f4f rzuciło;) )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Paź 2017 22:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
Air Optix Plus HydraGlyde 3 szt.
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Paź 2017 22:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Wiele stron przy przejściu z porównywarek ma niższe ceny, np iperfumy

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off
Ancyna lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group