Forum strony Fly4free.pl
https://www.fly4free.pl/forum/

Obidos - zdecydowanie warte uwagi
obidos-zdecydowanie-warte-uwagi,1239,124914
Strona 1 z 1

Autor:  powroty.do [ 21 Lut 2018 23:42 ]
Temat postu:  Obidos - zdecydowanie warte uwagi

Hej,
widzę, że nie było oddzielnego tematu. Wróciliśmy niedawno z kolejnej podróży do Portugalii, tym razem udało się odwiedzić Obidos.
Bardzo polecamy to miasto, zwłaszcza teraz - po sezonie. Świetnie położone na wzgórzu, w całości otoczone murami obronnymi. Zamek jeden z 7 "cudów" Portugalii. Niemal wszystkie domy w miasteczku są koloru białego. Robi to na prawdę świetne wrażenie. No i ginja co kilka kroków. Polecam uwadze przy okazji planowania wyjazdu do Lizbony. Jak dla mnie znacznie ciekawsze niż popularniejsza Sintra czy Cascais.

Z Lizbony dojazd z Campo Grande autobusami Rodotejo za 7.85€. Kursują dość często, także w weekendy. Można wrócić do Lizbony wieczorem - polecam, fajnie prezentuje się Obidos po zachodzie słońca. Jeżeli macie jakieś pytania to służę pomocą. Sporo informacji o Obidos napisaliśmy też na naszym blogu - tutaj.

Kilka naszych fot z bloga:

Image

Image

Image

Image

Co roku odbywa się w Obidos Festiwal Czekolady. Znajomi bardzo chwalili, a rozpoczyna się już pojutrze. 23.02 – 18.03. Może akurat ktoś będzie w okolicy.

Autor:  BusinessClass [ 21 Lut 2018 23:56 ]
Temat postu:  Re: Obidos - zdecydowanie warte uwagi

Potwierdzam, magiczne miejsce, idealne gdy podróżuje się jako para. Przepiękne, wyjątkowe! Byłem 2 razy i na pewno wrócę.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/