Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 28 Mar 2018 00:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
Rozumiem jak ktoś znajduje bilety do Jordanii za małe pieniądze ale prawie cała reszta to zapychacze. Warszawa - Paryż. BVA to żaden Paryż.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 28 Mar 2018 00:50 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
To bardzo subiektywne co uważa się za dobrą cenę. Ważne jest wyczucie forumowiczów. Wczoraj natknąłem się na ofertę na Majorkę w połowie lipca za 425 zł z dużą dostępnością. Oczywiście ktoś powie, że to drogo bo kiedyś kupił za 250 zł. Dla mnie to cena dobra i jak ktoś poluje na ten kierunek to pewnie z chęcią kupi. Nie musi to być Bari za 78 zł w kwietniu. Poza tym te wrzutki mają dla mnie walor statystyczny. Warto sprawdzić po ile chodziły promocyjne bilety na poszukiwanym kierunku i wtedy też ma się przegląd na co można liczyć. System pkt trochę zepsuł ten dział, bo wiadomo że jest mocno punktowany co prowadzi do tego, że niektórzy lecą z oddzielnymi wpisami co do każdego kierunku z kilku miast. Trudno im tego jednak zabronić i jest trochę więcej szukania. NIe każdy też męczy azair cały czas. Przeciwnie zajrzenie na szybko pozwala wyłapać perełki często na kierunkach gdzie człowiek nawet nie rozważał by lecieć, ale cena zmienia podejście. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 28 Mar 2018 00:54 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Może więc pora albo zmienić tytuł działu, albo sposób punktowania wrzutek. Albo i to, i to..?
Szkoda, że decydenci zamilkli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 28 Mar 2018 00:55 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@kubasmen Pozwolę się nie zgodzić - Sztokholm wcale często się nie pojawia, Beauvais raczej też, Oslo Torp tylko raczej w wyjątkowo niskich cenach lub jako lotnisko przesiadkowe przy oblotówkach. Owszem, taniość jest subiektywna i w mojej ocenie niektóre oferty są mało atrakcyjne, ale taki urok tych wrzutek. A wprawne oko i tak szybko wychwyci te najciekawsze.
@boots może w ogóle zaproponuj odejście od nazwy fly4free... przecież prawie wszystko, o czym pisze się na portalu i na forum nie spełnia kryterium "za darmo" ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 28 Mar 2018 01:22 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
mozna zroznicowac punktacje, bo znalezienie czegos ciekawego w tradycji jest o wiele trudniejsze niz w lcc
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 28 Mar 2018 01:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
W sumie może tędy droga. Powinno to być rozróżnione w punktowaniu. Wtedy może trochę się to przefiltruje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 28 Mar 2018 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
A kto i na jakiej podstawie miałby przyznawać punkty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 28 Mar 2018 17:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
Przejrzysty i niezawodny system punktów statusowych na forum f4f.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 28 Mar 2018 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
@ibartek Popieram, w dodatku ciężko mieć w głowie wszystkie połączenia, a nierzadko do takiego tematu ktoś dorzuci od siebie kolejny odcineczek i już jest ciekawie. Miejsce na serwerze chyba się nie kończy. Stratny nikt nie będzie, co najwyżej może zyskać.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 28 Mar 2018 21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Dla mnie po Europie dobra cena to max 150zł, za dotarcie do miejsca docelowego mojej podróży. Liczę się wtedy z tym, że przesiadki mogą być niedogodne, wliczam w to spanie na lotnisku. Czyli wraz z powrotem do domu po Europie, cena nie powinna przekroczyć 300zł żeby uznać ją za "dobrą".
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 28 Mar 2018 22:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Hmm, chyba modzi ostatnio dodali parę zagubionych postów. Byłem przekonany, że odpowiadam na post @ibartek ze strony poprzedniej.

Generalnie nie wiem skąd ten ból. @Washington wrzucil info jedynie zapewne by wątki były jednolite, a tu nagle wielkie rozkminy. Zacząl jeden co to zapewne nie jest w stanie wstać z łóżka bez podstawy prawnej, a Wy dalej ciągniecie wplatając w to punkty. Naprawdę komuś ubędzie, gdy ktoś inny dostanie parę punktów za Oslo. Wyjadacze za perełki regularnymi liniami, jak np TLV z regionów czy inne są docenieni.

@makdeb Szanuję kryteria aczkolwiek uważam, ze pojecie Europy jest za szerokie. 300zl za Torp, Skavste tu duzo. Poza tym wiele zalezy od daty. Ok Ty 300zl za Europe uwazasz za granice dobroci, a ja np polecialbym sobie za 300zl na Kanary, na majowke, kupujac to np jutro.

Moim zdaniem regulowanie niskiej ceny nie jest warte zachodu. Dwa razy ktoś dostanie opr za wrzucenie czegos faktycznie malo oplacalnego (w granicach rozsadku), to za trzecim razem nie wrzuci czegos, co okazaloby sie rzecza bardzo dobra, a umknela ona wyjadaczom.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
lataczuk uważa post za pomocny.
 
      
#32 PostWysłany: 29 Mar 2018 09:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
makdeb napisał(a):
Dla mnie po Europie dobra cena to max 150zł, za dotarcie do miejsca docelowego mojej podróży.

Znajdż mi Wyspy Owcze w tej cenie a nie poskąpię Ci lajka i pomagiera ;)
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mzukowski lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 29 Mar 2018 09:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
Dokładnie, trzeba z tej Europy wyjąć też Maderę, Azory, Kanary i parę innych:)
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 29 Mar 2018 17:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Oczywiście są pewne granice i faktycznie, po głębszym zastanowieniu uważam, że niektóre kierunki, jak wskazane Wyspy Owcze są bardzo trudne lub niemożliwe do osiągnięcia w podanej kwocie. Co do Madery to za ok. 300-400zł można z Polski się tam dostać. ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 29 Mar 2018 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
To trochę spłaszczone rozumowanie, przyjmujące że czas nie kosztuje, podróż może być dowolnie długa i niewygodna. A to nie zawsze musi być prawda, a tym samym nie zawsze "taniej" wyjdzie taniej. Ja osobiście jednak widzę różnicę czy lecę gdzieś pół dnia w miarę świeży czy półtora + odsypianie zmęczenia. Szczególnie, gdy ewentualnia różnica w cenie może być spokojnie pokryta przez dniówkę (zamiast brać wolne na dodatkowy dzień podróży). Dlatego też szanuję, ale nie zgadzam się z wyznacznikiem "300".
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#36 PostWysłany: 30 Kwi 2018 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Dla studenta 48 godzin spedzonych w podrozy (z czego 2 noce na lotniskach spiac gdzies w kacie na podlodze) na Madere za 300 zl moze byc dobra okazja. Dla 'doroslych' juz niekoniecznie. No, chyba ze mowimy o jakims fantastycznym stopie typu 36 godzin w Madrycie.
Jak czlowiek ma mniej wolnego czasu, nagle naczyna ow czas bardziej cenic.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 01 Maj 2018 20:50 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Z wiekiem zaczyna też robić się co raz bardziej wygodny. Nie jestem już młodym gołodupcem i nie zamierzam wycierać sobą podłogi na jakimś lotnisku. Lecę odpocząć, ma być lepiej, niż na co dzień.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 01 Maj 2018 21:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@d-t-x
To właśnie z myślą o takich osobach jak Ty robią rankingi lotnisk żebyś wiedział gdzie w Twoim wieku jeszcze wypada wycierać sobą podłogę ;)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
d-t-x lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 15 Maj 2018 20:24 

Rejestracja: 15 Maj 2018
Posty: 0
Każdy z wiekiem staje się wygodny, to nie znaczy, że zaraz trzeba marnować pieniądze ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 15 Maj 2018 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Ty to nazywasz "marnowaniem", a wg innych (mam nadzieję, że dobrze rozumiem intencje np. @p.wl czy @d-t-x ) i również wg mnie, to efektywne zarządzanie czasem i pieniędzmi :)

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group