Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 16 Lut 2018 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 2509
Loty: 240
Kilometry: 540 731
platynowy
Mam pytanie do filipińskich specjalistów :mrgreen:
Jeśli mielibyście tylko kilka dni to po przylocie do MNL lecimy dalej do i wracamy z ... :?:
a jeśli powiedzmy mamy 8-10 dni na nic nie robienie co doradzicie po przylocie do MNL, jako MNL-A-B-MNL, loty muszą być zarówno między MNL-A, B-MNL, jak i A-B, albowiem moja druga połówka nie lubi zbytnio promów i innych łódek :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#42 PostWysłany: 17 Lut 2018 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 419
niebieski
szfarcjeger napisał(a):
Mam pytanie do filipińskich specjalistów :mrgreen:
Jeśli mielibyście tylko kilka dni to po przylocie do MNL lecimy dalej do i wracamy z ... :?:
a jeśli powiedzmy mamy 8-10 dni na nic nie robienie co doradzicie po przylocie do MNL, jako MNL-A-B-MNL, loty muszą być zarówno między MNL-A, B-MNL, jak i A-B, albowiem moja druga połówka nie lubi zbytnio promów i innych łódek :D


1. Coron , lodka do elnido i powrot z Puerto Princesa.

2a. Manila - Sargiao - Cebu - Bohol - Manila.
2b. Manila- Dumagette - Siquijor- Bohol- Manila .
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 17 Lut 2018 13:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3058
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
p.s. oj trudne są te powroty, z wakacji ;)

Załącznik:
nieprzeczytane posty - forum Fly4free.png
nieprzeczytane posty - forum Fly4free.png [ 12.12 KiB | Obejrzany 7836 razy ]
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
maczala1 lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 22 Lut 2018 18:47 

Rejestracja: 25 Sty 2017
Posty: 2
Trochę nas było rodaków w tym samolocie ;) Możliwe, że siedziałem obok Ciebie i zamieniliśmy nawet kilka zdań :) ja taki brodaty z grzywką przesuniętą na potylicę w drodze do Hong Kongu ze swoją rodzinką. :) W każdym razie rozmawiałem chwilę z kimś z Gdańska lecącym na Coron, zbieg okoliczności? :)
Góra
 Profil Relacje PM off
marcino123 lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 22 Lut 2018 18:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3058
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
:D i za to uwielbiam, to forum :D tak, rozmawialiśmy ze sobą na locie DXB-MNL :)

p.s. Witaj na forum :)
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group