Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 31 Sie 2020 08:51 

Rejestracja: 30 Sie 2020
Posty: 0
Jakbym nie był pełnoletni to w samolocie bym nie pił :) Dlatego pytam czy mnie przepuszczą na lotnisku docelowym z otwartą butelką w bagażu podręcznym. Z tego co wiem jeśli się kupi w sklepie bezcłowym butelkę to oni pakują w papier i trzeba mieć paragon i takie coś przejdzie podczas kontroli na lotnisku docelowym. Ale co jeśli podczas kontroli bagażu celnik sprawdzi a tam prawie pusta butelka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#22 PostWysłany: 31 Sie 2020 09:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Jak celnik sprawdzi, to przyznasz się, że upiłeś;-) Ale jeśli lecisz do UE, a nie do jakiegoś "dzikiego kraju", nikt ci nie będzie podręcznego bagażu sprawdzał.
Chyba, że masz lot z przesiadką i chciałbyś tę butlę zabrać dalej. To wtedy resztę ci zabiorą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
czat uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 31 Sie 2020 14:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Po tym temacie dalej stwierdzam, że forumowicze F4F mają świetną kreatywność w każdym elemencie podróży ;) "zwykła" osoba wsiada w auto i jedzie nad Bałtyk albo w góry na Śnieżkę lub Morskie Oko. A tu kombinacje: "czy jak wezmę do podręcznego lód zamiast wody to będzie to dalej traktowane jako płyn?" :D
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 31 Sie 2020 14:27 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 806
niebieski
A nie lepiej napić się kilku drinków w lounge'u i po prostu lot przespać?
Wtedy nie trzeba będzie myśleć, jak kombinować z piciem w trakcie lotu, żeby nikt nie zauważył....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 31 Sie 2020 16:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Ale ty mówisz o długich lotach. Wtedy kilka szybkich drinków w saloniku i przesypiasz lot chrapiąc donośnie jednocześnie wkurzając otoczenie. A na locie wewnątrz UE, to ledwie zaśniesz już lądowanie i jedyne co zyskasz, to kaca na przylocie;-)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez elwirka, 31 Sie 2020 18:08, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzes830324 lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 31 Sie 2020 17:13 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Zaczynasz picie na pokładzie samolotu lecąc na wymarzone wakacje , kontynuujesz po przylocie w pięknym kurorcie i oczywiście wracając drugim samolotem już do domciu. Nie dopuszczasz do kaca bo...bo i dlaczego? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A tak BTW...kolega leciał do NY sprzedać rosyjski kawior który był świeży i kończył termin przydatności. Z nerwów zaczął pić alko właśnie na lotnisku w W-wie . Kontynuacja na pokładzie i po przylocie z kolegami z pięknej Rosji , którzy mieli odebrać towar. Tak popili , że zapomnieli o handlu i kolega ledwo co sprzedał towar za 1/10 ceny. Nic prawie nie pamiętał z wycieczki i kasa do tyłu :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzes830324 lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 31 Sie 2020 17:52 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
@czat
Wybierasz się na trasie WAW>>BZG?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 31 Sie 2020 18:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Myślę, że w dobie powszechnie dostępnego płynu do dezynfekcji nie ma sensu kupować własnego alko.
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 31 Sie 2020 18:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Pioniera w tym zakresie już mieliśmy :D

Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 31 Sie 2020 18:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
CC patent z turbocolą doskonale znają...

Regulamin to regulamin, ja na pokładzie własnego alko nie popijam :-P
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off
Ancyna uważa post za pomocny.
 
      
#31 PostWysłany: 01 Wrz 2020 10:35 

Rejestracja: 30 Sie 2020
Posty: 0
boots nie, a czemu pytasz? chciałbyś do mnie dołączyć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 01 Wrz 2020 10:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Tak przy okazji imprezy w samolocie :D Jak juz alko omówilismy to jeszcze fajki warto wspomniec.. zwyklej nie zapalisz, ale np. tabake mozesz legalnie wziac na poklad i zazywac 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 01 Wrz 2020 11:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Już widzę, co się będzie działo, jak na pokładzie zaczniesz kichać po tej tabace;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#34 PostWysłany: 01 Wrz 2020 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Hehe jak z alkoholem na pokladzie - uzywac z rozwaga :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 01 Wrz 2020 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
OT od OT więc jadziem...
ale serio, jednym ze sposobów leczenia mojej przypadłości (dla ciekawych M79.7) jest medyczna marihuana.Jest to lek "w ostateczności" no ale może mnie czekać (tfu, tfu tfu przez lewe ramie, oby jak najpóźniej). Zawiera THC i CBD. Wie ktoś coś może z obserwacji lub praktyki jak to wygląda w przypadku lotów i innych krajów (ZEA i inni się domyślam)?
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 01 Wrz 2020 13:25 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
do tych co chleja na pokladzie- nie jestescie sami. nie kazdemu sasiadowi odpowiada smrod alkoholu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 01 Wrz 2020 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Teraz zapach alkoholu, a zwłaszcza spirytusu wzbudza szacunek.
Mi osobiście bardziej przeszkadza smród niemytych ciał i niewypranych ubrań;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 01 Wrz 2020 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
@Kian brzmi to jak czelendż. Uważaj, bo w pakiecie dostaniesz smród starych gaci i skarpetek.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 01 Wrz 2020 14:58 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 370
Loty: 115
Kilometry: 240 990
niebieski
czat napisał(a):
Pytam na serio, czy bać się czy nie? Czy dobrze myślę że jeśli obsługa lotu by nic nie zauważyła to wszystko będzie ok? Te buteleczki puste potem zostawić w samolocie ? Na pewno nie jeden popija w trakcie lotu własny alkohol.


ja na Twoim miejscu wyszedlbym dyskretnie do wc, tam sobie dziabnął.... i wrocil na swoje miejsce. Wspolpasazerom mogloby byc smutno, ze sie nie podzielisz. A małpki wywal do kosza w wc:)
_________________
zapraszam serdecznie :-) na nasz ig: Podróżnicy z Kórnika :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 01 Wrz 2020 15:13 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
eskie napisał(a):
OT od OT więc jadziem...
ale serio, jednym ze sposobów leczenia mojej przypadłości (dla ciekawych M79.7) jest medyczna marihuana.Jest to lek "w ostateczności" no ale może mnie czekać (tfu, tfu tfu przez lewe ramie, oby jak najpóźniej). Zawiera THC i CBD. Wie ktoś coś może z obserwacji lub praktyki jak to wygląda w przypadku lotów i innych krajów (ZEA i inni się domyślam)?
Do kraju w którym można i dostepna jest medyczna potrzebujesz zaswiadczenie od lekarza najlepiej po ang i od instytutu farmaceutycznego ktory Ci to sprzedaje ze jestes uzytkownikiem
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group