Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Maj 2016 18:00 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 374
Skąd
  • NYC

Dokąd
  • cieple wyspy w miare niedrogo

Data wylotu
  • 26.12.2016

Data powrotu
  • 08.01.2017

Długość pobytu
  • ok tygodnia

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Ilość pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • JFK Guadeloupe- 295 euro/os; norvegian

Dodatkowe informacje
  • Hej,

    W niedawnym error fare udalo mi sie kupic lot TAP w biznesie z paryza do nowego jorku. 26.12 bede w nowym Jorku wracam 9.01. To bedzie nasz pierwszy raz w Stanach (lece z chlopakiem) i tu tak naprawde nie ma jeszcze ustalonego planu. Interesuje mnie kilka dni NYC i ew okolicach- moze wypozyczmy auto, plus ok tydzien gdzies gdzie jest cieplo. Pierwsza mysla byly Hawaje, mam 60k mil *A, sporo latam sluzbowo wiec w ok 3 mce pewnie jestem w stanie dozbierac do 80k ale na stronie united juz teraz jest slabo z dostepnoscia biletow nyc-hawaje. Inna opcja o ktorej mysle to floryda- 60k dla dwoch osob RT.
    Nie mam jak widac konkretnego pytania pomozcie z lotem tu i tu. Raczej bylabym otwarta na sugestie- mnostwo tu osob z duzo wiekszym doswiadczeniem, innych mil nie mam niz *A ale spokojnie wchodzi w gre lot za jakies 1-1,5k za osobe jesli macie pomysl na cos ciekawego.

    Macie? ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 27 Maj 2016 18:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Może Bermudy, choć na miejscu chyba nie jest najtaniej. Za mile chyba jest spora dostępność na Bahamy.

Załączniki:
nyc_bda.png
nyc_bda.png [ 33.26 KiB | Obejrzany 1671 razy ]
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Maj 2016 18:48 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 374
bermudy brzmia niezle chociaz z tego co patrze moze byc troche chlodno, wyglada na to ze bahamy bylby nieco cieplejsze 20-25 st. z cenami sie licze. ani usa ani ten okres to jakies mega tanio nei bedzie- chodzilo mi ze z tymi dwoma warunkami- usa i okres noworoczny zeby bylo wzglednei tanio. No chyba ze jutro wygram w lotka ;-)

dorbze mysle ze usa- bahamy to bedzie 35k RT za osobe w *A?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Maj 2016 20:24 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2188
złoty
@sim
To zależy w którym programie.
W M&B to jest na przykład 25 tys.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Maj 2016 21:00 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 374
M&M
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group