Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 18 Paź 2018 17:42 

Rejestracja: 16 Maj 2011
Posty: 106
Loty: 6
Kilometry: 6 608
Witam, odswieze temat.

bardzo tanie bilety sie pojawily na widnokregu i jest opcja wyjazdu. Czytam Wasze recenzje i co raz bardziej mnie mysl nachodzi by kupic bilet i poleciec.
Stad pytanie czy NY na tydzien,10 to nie za duzo ?
Ogolnie Stanami jestem zafascynowany (zachodnim wybrzezezem, parkami itp) a na wsch. to tylko bylem na Florydzie i wiem ze tam to mozna siedziec i siedziec.
Jak zatem jest w NY? czy takie 7/10 dni nie bedzie za duzo ?

dzieki i pozdrawiam,
Dawid
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
#102 PostWysłany: 18 Paź 2018 17:44 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8593
złoty
Raczej będzie za mało. ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
becek uważa post za pomocny.
 
      
#103 PostWysłany: 18 Paź 2018 17:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
dawidowo1 napisał(a):
Jak zatem jest w NY? czy takie 7/10 dni nie bedzie za duzo ?

Na pierwszy raz jest OK, zalezy od budgetu poniewaz nie jest to tania destynacja, ale zawsze mozesz powtorzyc, jak poczujesz smak i atmosfere. :)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 18 Paź 2018 18:03 

Rejestracja: 16 Maj 2011
Posty: 106
Loty: 6
Kilometry: 6 608
dublowac nie lubie za bardzo ale zobaczyc, chetnie bym zobaczyl...tym bardziej jak cena biletu 180euro na tydzien (w 2 strony oczywscie). Tak mysle ze jakbym sie udal na 2 dni do DC na 1 noc to robi mi sie pobyt w NY 5 dniowy co juz chyba nie jest tak dlugo ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 18 Paź 2018 18:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@dawidowo1 zalezy jakie masz plany, fundusze, co Cie interesuje i co chcialbys zobaczyc. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 19 Paź 2018 17:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2878
platynowy
Jak chcesz jeszcze zrobic DC to polecalbym Ci 8-10dni. Ostatnio byliśmy 5dni tylko na Manhattanie i powiem Ci że to za mało. B
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 02 Sty 2019 17:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 189
Loty: 51
Kilometry: 82 228
Mam pytanie, chce wybrać się na dwie z trzech tarasów widokowych. Empire, One WDC oraz top of the rock.
Na jeden z nich chciałbym się wybrać w dzień a na drugi w nocy. Które z nich polecacie?

Interesuje mnie mecz NBA oraz musical na brodwayu, warto kupić z wyprzedzeniem czy last minute na miejscu?
_________________
Instagram: https://www.instagram.com/lousylucky/?hl=pl

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 02 Sty 2019 20:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@loucylucky, zwiedzilem 3 tarasy widokowe zarowno w dzien jak i w nocy.
Najbardziej podobalo mi sie w nocy z Empire, a w dzien z WTC, ale zdania sa podzielone. ;)

nowy-york-3-dniowy-plan-zwiedzania,761,107051&p=1078060&hilit=empire#p1078060
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 03 Sty 2019 19:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 189
Loty: 51
Kilometry: 82 228
A jak wygląda prawa z zakupem biletów? Lepiej kupić przez internet czy w kasie na miejscu? Zyskuje się coś kupując w internecie ? Mozna przyjść później czy i tak trzeba gdzieś w kasach odebrać bilet?
_________________
Instagram: https://www.instagram.com/lousylucky/?hl=pl

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 03 Sty 2019 19:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@lousylucky, ja kupowalem w kasach na miejscu oprocz Empire za pierwszym razem, gdyz mialem New York Pass, ale i tak musialem stac w kolejce po bilet.
Nie kupowalem online biletow to sie nie wypowiem, ale przypusczam, ze nawet jak kupisz online to i tak kolejki Cie nie omina. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 04 Sty 2019 14:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
W maju w Empire były ogromne kolejki dla posiadaczy biletów on-line i zerowe dla ludzi z ulicy. Żeby nie było różowo, dla ludzi bez rezerwacji bilety były dostępne dopiero na następny dzień.

Na Twoim miejscu, bedąc już w NY, wybrałbym dzień w którym pogoda na 100% będzie sprzyjać, a następnie dzień wcześniej kupić bilet w kasie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 04 Sty 2019 14:14 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4055
Moim zdaniem Empire jest przereklamowane. Za takie pieniądze to powinno powinno dostać się więcej. Inne tarasy są tańsze, i zapewne widoki podobne.
My kupiliśmy bilety "od ręki" w kasie, wchodząc z ulicy. W środku były niby dwie kolejki, ale i tak potem wszyscy stoją i czekają w jednej - ci z biletami zakupionymi on-line, jak ci, którzy kupili je przed chwilą w kasie. Najpierw długa kolejka i wjazd na 80 piętro, gdzie widok jest za szybami. Potem kolejna kolejka i wjazd na 86 piętro, gdzie są tylko kraty. Ale za to wiało tak bardzo, że ledwo dało się utrzymać telefon w ręku, i większość zdjęć wyszła rozmazana :o
Potem kolejna kolejka aby zjechać te 6 pięter, i potem następna. My skorzystaliśmy z możliwości ominięcia kolejki, i zejścia po schodach z 86 na 80 piętro. I powiem, że niby tylko 6 pięter, a szło się dość długo :)
Jedyna fajna rzecz, to sprawnie działające WiFi, więc na samym szczycie mogliśmy pogadać z rodziną z Polski i pokazać im "na żywo" kawałek NYC.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#113 PostWysłany: 04 Sty 2019 17:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 189
Loty: 51
Kilometry: 82 228
Ok, dzięki za rady, kupimy w takim razie bilety na miejscu dzień wcześniej. I chyba wybiorę się na one WTC za dnia i top of the rock w nocy. Nie wiem czy to spoko kombinacja.
_________________
Instagram: https://www.instagram.com/lousylucky/?hl=pl

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 04 Sty 2019 17:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@lousylucky spoko.
Btw najlepsze widoki byly z helicoptera. :D

najciekawsze-zdjecie-z-wyprawy,135,17746&p=1076239&hilit=helicoptera#p1076239 post #576
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 04 Sty 2019 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 189
Loty: 51
Kilometry: 82 228
@cccc własnie tez nad tym myślę, leciałeś z flynyon? Jak tak, która opcje wybrałeś ?
_________________
Instagram: https://www.instagram.com/lousylucky/?hl=pl

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 05 Sty 2019 00:06 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 15
Loty: 28
Kilometry: 61 265
Ja byłam na Empire i Top of the Rock, oba mi się podobały, chyba Top of the Rock nawet bardziej. Empire kupiony online, a Top of the Rock w kasie - w czerwcu, kupione na następny dzień. Specjalnie nie kupowałam wcześniej online, bo chciałam mieć dobrą pogodę, więc czekałam na prognozę. W obu przypadkach kupowałam bilet na wjazd mniej więcej 45 minut do godziny przed zachodem słońca, na górze możesz być, ile chcesz, więc w ten sposób można zaliczyć dzień i noc za jednym wejściem. Minusem jest to, że sporo ludzi tak robi, więc o tej porze jest naprawdę duży tłok. Za to kiedy tylko słońce się chowa, robi się luźniej, a fajnie się ogląda zapalające się światła Manhattanu, polecam takie rozwiązanie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Bubu69 lubi ten post.
 
      
#117 PostWysłany: 05 Sty 2019 00:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
lousylucky napisał(a):
@cccc własnie tez nad tym myślę, leciałeś z flynyon? Jak tak, która opcje wybrałeś ?

Lecialem 2x z 2 roznych agencji, miedzy innymi otwartym z flynyon:

nowy-jork-lot-helikopterem-od-190-pln,761,133482&p=1130731&hilit=trwal#p1130731
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 05 Sty 2019 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
mikuś napisał(a):
W maju w Empire były ogromne kolejki dla posiadaczy biletów on-line i zerowe dla ludzi z ulicy. Żeby nie było różowo, dla ludzi bez rezerwacji bilety były dostępne dopiero na następny dzień.

Na Twoim miejscu, bedąc już w NY, wybrałbym dzień w którym pogoda na 100% będzie sprzyjać, a następnie dzień wcześniej kupić bilet w kasie.


Muszę sprostować sam siebie - byliśmy na Top of The rock :oops: Wybraliśmy ten taras właśnie po to by obejrzeć Empire oraz Central Park. Ten drugi niestety jest już zasłonięty przez inne wieżowce, ale o tym pisałem w osobnym poście.

Bilety w czasie zachodu słońca są droższe, dlatego warto pójść 30 min przed wyższą ceną biletów, niestety minus tego planu jest taki, ze tak samo myśli połowa świata która wybiera sie na taras :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Bubu69 lubi ten post.
 
      
#119 PostWysłany: 24 Sty 2019 00:00 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 415
niebieski
Czy na wyspe z Statue of Liberty jest darmowy prom ?

Czy za free mozna zobaczyc to z "bliska" darmowym The Staten Island Ferry robiac mala wycieczke z widokami na Manhat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 24 Sty 2019 01:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
1. Nie
2. Yep
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group