Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Lut 2014 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 50
Loty: 17
Kilometry: 22 587
Czy ktoś z Was ma zamówioną prenumeratę miesięcznika Podróże? Jeżeli tak to podzielcie się wrażeniami- jak jest u Was z dostarczaniem przesyłki nas czas.

Prenumeruję od początku roku i gazeta przychodzi do mnie notorycznie spóźniona.. w lutym aż 2 tygodnie.
Nie wiem czy to tylko mój problem, czy może kogoś również to spotkało. Mnie osobiście strasznie to irytuje, szczególnie gdy przechodzę obok kiosków i widzę, że gazeta sobie czeka i mogłabym ją kupić. Nie tak to miało być.. :(
_________________
Image

"Podróżuje­my więcej niż kiedy­kol­wiek, ale choćbyśmy poświęci­li de­gus­tacji całe życie, skosztu­jemy za­led­wie ok­ruchów de­lic­ji roz­sy­panych po Bożym stole. "
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2 PostWysłany: 25 Lut 2014 16:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 603
Loty: 302
Kilometry: 377 901
niebieski
Ja kupiłam prenumeratę półroczną przez mydeal i każdy numer przychodzi z odpowiednim wyprzedzeniem (na marzec dostałam jakiś tydzień temu).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Lut 2014 16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1049
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
Potwierdzam, ja marcowy numer dostałam ponad tydzień temu. Nie wiem co prawda jaka powinna być dokładnie data wydania, ale w każdym miesiącu mniej więcej tak przychodzą.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Lut 2014 17:13 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
Dzisiaj dostałem marcowy numer - Amsterdam na okładce.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Lut 2014 17:24 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Mi marcowa przyszła z tydzień temu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Lut 2014 23:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 50
Loty: 17
Kilometry: 22 587
No niestety dziś skrzynka również pusta..Jak nie dostanę do końca tygodnia to chyba do nich napiszę w tej sprawie. Chociaż w sumie nie wiem czy coś uzyskam. Pewnie zrzucą to na pocztę.
_________________
Image

"Podróżuje­my więcej niż kiedy­kol­wiek, ale choćbyśmy poświęci­li de­gus­tacji całe życie, skosztu­jemy za­led­wie ok­ruchów de­lic­ji roz­sy­panych po Bożym stole. "
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Lut 2014 23:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
U mnie już przysłali 2 egzemplarze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Lut 2014 23:51 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 1
Witam, zaprenumerowałem w listopadzie 13 na 1/2 roku. Gazety docierają z 1-1,5 tygodniowym wyprzedzeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Cze 2014 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 464
niebieski
Niedawno bylo o ofercie prenumeraty z serwisu mydeal.pl (bodajze 50pln za pol roku). Jesli ktos jest posiadaczem karty Benefit Multisport (nowej, z chip'em) to polecam skorzystac z tej oferty:

http://www.multibenefit.pl/pracownik/oferta/roczna-prenumerata-miesiecznika-podroze/13546?src=idea

Roczna prenumerata za 25pln.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 11 Cze 2014 17:03 

Też mam prenumeratę od kilku miesięcy i też zawsze dostaję z kilkudniowym opóźnieniem w stosunku do pojawienia się w kioskach. Za to NG Traveler przychodzi dobre parę dni przed terminem kioskowym.
Góra
 PM off  
      
#11 PostWysłany: 25 Cze 2014 09:26 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 870
Loty: 453
Kilometry: 671 503
srebrny
indy napisał(a):
Niedawno bylo o ofercie prenumeraty z serwisu mydeal.pl (bodajze 50pln za pol roku). Jesli ktos jest posiadaczem karty Benefit Multisport (nowej, z chip'em) to polecam skorzystac z tej oferty:

http://www.multibenefit.pl/pracownik/oferta/roczna-prenumerata-miesiecznika-podroze/13546?src=idea

Roczna prenumerata za 25pln.


zakupilem. wczoraj dostalem pierwszą przesyłkę. jakiez bylo moje zdziwienie gdy dostalem 3 numery: maj, czerwiec, lipiec. czyli 2 stare egzemplarze (ktore otrzymalem miesiac i 2 miesace temu przy okazji premumeraty kupionej dokladnie rok temu) + 1 biezacy.

widac bardziej pozbywają sie zalegajacych na magazynie staroci niz oferuja promocje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 25 Cze 2014 11:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
goldziak. napisał(a):
indy napisał(a):
Niedawno bylo o ofercie prenumeraty z serwisu mydeal.pl (bodajze 50pln za pol roku). Jesli ktos jest posiadaczem karty Benefit Multisport (nowej, z chip'em) to polecam skorzystac z tej oferty:

http://www.multibenefit.pl/pracownik/oferta/roczna-prenumerata-miesiecznika-podroze/13546?src=idea

Roczna prenumerata za 25pln.


zakupilem. wczoraj dostalem pierwszą przesyłkę. jakiez bylo moje zdziwienie gdy dostalem 3 numery: maj, czerwiec, lipiec. czyli 2 stare egzemplarze (ktore otrzymalem miesiac i 2 miesace temu przy okazji premumeraty kupionej dokladnie rok temu) + 1 biezacy.

widac bardziej pozbywają sie zalegajacych na magazynie staroci niz oferuja promocje.

Dostałem wczoraj identyczną przesyłkę, ale nie posiadałem wcześniejszych, więc nie narzekam
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 25 Cze 2014 12:05 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 870
Loty: 453
Kilometry: 671 503
srebrny
nawet gdybym nie miał to bym narzekał. bo po co mi informacje sprzed 2 miesięcy. idąc tym tokiem myślenia mogli przysłać Ci 12 ostatnich egzemplarzy w 1 przesyłce.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 25 Cze 2014 12:11 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
IMO tych gazet (NGT, Podróże, Voyage itd) się nie opłaca w ogóle prenumerować, bo po 3 tygodniach od ukazania się w kioskach lądują na giełdach. W Krakowie można bez problemów kupić za 1-2 zł / egz., podejrzewam że w wielu innych miejscach podobnie. A co do aktualności - no cóż, przecież to generalnie jest w kółko to samo, lubię czasami poczytać, ale walorów 'świeżości' to tam raczej jest niewiele. Więc zakup z opóźnieniem 3 tyg. kompletnie nie ma dla mnie znaczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 04 Lip 2014 11:43 

Rejestracja: 04 Lip 2014
Posty: 1
marek2011 napisał(a):
IMO tych gazet (NGT, Podróże, Voyage itd) się nie opłaca w ogóle prenumerować, bo po 3 tygodniach od ukazania się w kioskach lądują na giełdach. W Krakowie można bez problemów kupić za 1-2 zł / egz., podejrzewam że w wielu innych miejscach podobnie. A co do aktualności - no cóż, przecież to generalnie jest w kółko to samo, lubię czasami poczytać, ale walorów 'świeżości' to tam raczej jest niewiele. Więc zakup z opóźnieniem 3 tyg. kompletnie nie ma dla mnie znaczenia.

A to ciekawe musze przeszukac giełde.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 04 Lip 2014 15:13 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
W Warszawie np. w przejściach podziemnych przy Dworcu Zachodnim.

Też zastanawiałem się nad prenumeratą, ale pytanie czy w tych gazetach jest jakaś wartość dodana. Nie mam za bardzo czasu na czytanie tych samych rzeczy po raz wtóry.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 04 Lip 2014 15:28 

A ja sobie biorę kawkę na stacji BP i przeglądam te wszystkie miesięczniki, przy stoliku. Najlepiej o jakiejś dziwnej porze. W nocy , albo bladym świtem, gdy jest mało ludzi.
Ale szału nie ma. Przeważnie interesujące 2-3 artykuły. Mało konkretów np.o cenach biletów tylko ogólniki. Więcej info jest na F4F. I to pisane przez ludzi, którzy byli w danym miejscu. Często mam wrażenie, że te redaktorki zrzynają żywcem z internetu.. :mrgreen:
Góra
 PM off  
      
#18 PostWysłany: 04 Lip 2014 15:34 

Rejestracja: 04 Lut 2012
Posty: 135
Anonymous napisał(a):
Często mam wrażenie, że te redaktorki zrzynają żywcem z internetu.. :mrgreen:

nie tylko oni :mrgreen:
http://obliczagruzji.monomit.pl/recenzj ... nternetowa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 20 Cze 2015 13:03 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
Znów można kupić taniej prenumeratę półroczną
http://www.mydeal.pl/produkty-prenumera ... 26599.html
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group