Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Praca i podrozowanie
#1 PostWysłany: 31 Maj 2015 08:27 

Rejestracja: 05 Maj 2015
Posty: 20
Cześć, jestem studentem i z racji tego słabo opłacanego zawodu nie mogę sobie pozwolić na (zasłużone !) takie wakacje jakie bym chciał... Podpowiecie mi gdzie najlepiej pojechać by zarobić lub (dużo fajniej) pojechać i pracować żeby na miejscu odpoczywać ? :) Już nieraz mi to forum pomogło i jestem przekonany, że są tu ludzie świetnie obeznani w tym temacie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel
#2 PostWysłany: 31 Maj 2015 08:36 

Googlaj:

work & travel (europe)
Camp america
podróżniczy wolontariat
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 31 Maj 2015 08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
Polecam Maltę i pracę w hotelarstwie (ja tak zaczynałem) lub w gastronomii. Z tym że teraz jest łatwiej niż 15 lat temu. Bo teraz masz oferty pracy dostępne on-line na stronie www.gov.mt , kiedyś trzeba było wysyłać aplikacje pocztą, czekać na pozwolenie z ich Ministerstwa Pracy. Teraz jest to o wiele łatwiejsze. I stawki są wyższe. Ja wtedy zarabiałem 1.80Lira/h czyli 19zł, teraz jak znasz co namniej 1 język poza angielskim to startujesz od 8 euro/h. I do tego fajny kraj do życia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 31 Maj 2015 09:31 

Rejestracja: 05 Maj 2015
Posty: 20
Dziękuję za odpowiedzi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Cze 2015 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2015
Posty: 89
Praca w turystyce w Hiszpanii, na Malcie i jeszcze w paru innych miejscach w Europie daje Ci możliwość pracy przez pół roku i przez kolejne pół roku możesz sobie tanio zwiedzać Azję i inne rejony świata. Spotkałem ostatnio dziewczynę pracującą w hotelu na Malcie i opowiadała mi, że tak właśnie robi. Pracując tam w turystyce często masz opłacany nocleg i częściowe wyżywienie co przy natłoku pracy w sezonie pozwala Ci prawie całą kwotę zarobków odkładać. Po sezonie czeka na Ciebie turystycznie Tajlandia i wiele wiele innych miejsc gdzie dziennie podróżując wyżyjesz za gorsze.
_________________
http://skokispadochronowe-pl.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Cze 2015 14:10 

Wpadła mi w ręce ulotka WWOOF:
http://wwoof.com.au/wwoofers/welcome-to-wwoof
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group