Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Gru 2015 00:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10965
HON fly4free
Air Europa stworzył nowy program o nazwie SUMA.
Zarabiamy 2 mile za wydane 1€ na lot Air Europa lub ilość odpowiadającą odległości w milach dla lotów innych linii ze SkyTeam. + bonusy za statusy Silver, Gold, Platinum
Oczywiście mile można zbierać też kupując usługi partnerów (np. wypożyczając samochód, rezerwując hotel itp.): https://www.aireuropa.com/en/suma/suma#our-partners
Statusy są przenoszone z Flying Blue.
Po zapisaniu się do ich nowego programu otrzymujemy na start 787 mil :)

https://www.aireuropa.com/en/suma/suma

Strona jeszcze zawiera trochę błędów / złych odnośników itp. :)

BTW Widzę, że przelicznik za krótkie dystanse jest słabszy niż wrzucając mile np. do Flying Blue. Za lot Air Europa z BCN do PMI dostałem 500 mil +250 bonus za status silver w Flying Blue, a w ich programie musiałbym wydać 250€ na lot aby otrzymać 500 mil SUMA :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 16 Gru 2015 02:23 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 389
niebieski
Ale 26 odcinków w roku to niewiele jak na Elite+ (po 14 na Elite), choć pewnie chodzi o odcinki Air Europą.

Ogólnie wygląda na to, że będzie to jeden z łatwiejszych statusów w ST (nie licząc status matchów), choć nie ma jeszcze tabel mil dla partnerów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Lis 2019 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10965
HON fly4free
W związku z zakupem linii przez IAG, Air Europa opuszcza SkyTeam
https://thegate.boardingarea.com/skytea ... this-time/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Sty 2024 00:40 

Rejestracja: 15 Mar 2017
Posty: 59
skrzat napisał(a):
W związku z zakupem linii przez IAG, Air Europa opuszcza SkyTeam
https://thegate.boardingarea.com/skytea ... this-time/


Na stronach Sky Team wciąż Air Europa jest wymieniona jako członek.
I wciąż można zbierać mile FlyingBlue na lotach Air Europa.

Ale mam pytanie - jak mogę wykorzystać mile Flying Blue na loty Air Europą?

Latałem trochę Taromem i KLMem i nazbierało się.
Potem dodałem dzięki lotom Air Europa. Ale nigdzie nie widzę możliwości zakupu lotu Air Europa za mile Fluing Blue...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Sty 2024 14:55 

Rejestracja: 05 Paź 2016
Posty: 54
Bodi napisał(a):
Ale mam pytanie - jak mogę wykorzystać mile Flying Blue na loty Air Europą?

Bilety za mile FB, również na linie partnerskie, rezerwujesz bezpośrednio na stronie AF lub KL. Po zalogowaniu się na swój profil wybierasz opcję rezerwacji za mile.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group