Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Nowy program
#21 PostWysłany: 20 Sie 2018 18:44 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Tak i rowniez na tyle nie fajny, ze nawet z certyfikatem nic ci nie podwyzszyc.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
 Temat postu: Re: Nowy program
#22 PostWysłany: 21 Sie 2018 00:46 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
@ xamrex : mala uwaga
1. hotel jest w sieci Marriott a nie SPG, tam zawsze bylo gorzej o upgrady do suit.
2. hotel jest w USA gdzie platynowych jak psow i ciezko cokolwiek od hoteli wymusic nawet jesli postepuja niezgodnie z warunkami.

Nie wiem jak to wygladalo od strony Marriotta czy jesli to byl pobyt za punkty to aby dostac upgrade trzeba bylo placic punktami aby taki upgrade dostac czy poprostu dowliny niski czlonek programu jak chcial upgrade to mogl zaplacic punktami za niego - trzeba rozroznic w regulaminie to co dotyczy zwyklych czlonkow od elity. Z mojej strony SPG nie mialo znaczenia czy bylem za gotowke czy za punkty ZAWSZE bylem tak samo traktowany czyli prawie zawsze dostawalem gratisowy upgrade w wiekszosci przypadkow do suit i dlatego chyba wiekszosc klientow z SPG tak krzywo patrzy na Marriotta i to co sie obecnie dzieje z wchlonietym przez nich SPG.

Teoretycznie od 18.sierpnia powinienes byc Platinum Elite lub Platinum Premier Elite i warunki upgradu sa takie :
'We’ll do our best to upgrade your room (including Select Suites), based on availability at check-in. Upgrades are subject to availability identified by each hotel and limited to your personal guest room. See terms and conditions for details.' nic nie ma tam o platnosci dodatkowej za taki upgrade.

W tym nowym regulaminie duzo jest moze, mozliwie a starym SPG bylo prosto napisane 'An upgrade to best available room at check-in — including a Standard Suite' krotko i rzeczowo.
Marriott slynie z tego ze nie pilnuje hoteli trzymania sie regulaminu w SPG to trwalo krotko chat online czy telefon na Platinum Desk i sprawa tego typu byla w wikszosci zalatwiana zgodnie z tym co mowil regulamin a nie to 'wmawial' front desk, duzo wlasnie takich spraw bylo z poznym wymeldowaniem za sprawa niefortunnego wykluczenia resortow i conferencyjnych hoteli a niektore zwykle powolywaly sie na to co przyslugiwalo tamtym.

Z 19 na 20 sierpnia pierwszy raz nocowalem w Sheratonie pod nowymi zasadami za gotowke i majac najtanszy pokoj bez sniadania dostalem - sniadanie w glownej restauracji, suite dwu pokojowa, pozne wymeldowanie do 17, dostep do lozy. Plus 15min pogawedke z menadzerem FD na temat co to bedzie dalej z programem lojalnosciowym pod zarzadem Starriott'u.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nowy program
#23 PostWysłany: 21 Sie 2018 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Z tego co widze, to zmiana jest korzystna dla moich najblizszych pobytow. W rejonie LAX jest teraz wiecej hoteli 4 kategorii, wczesniej byl jeden i to dosc daleko od lotniska. No i mam dwa konta, jedno z sensowna iloscia punktow, drugie z resztka, ktorej nie dalo sie wczesniej przerzucic z SPG, bo ilosc byla poniej wymaganej kwoty transferu.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nowy program
#24 PostWysłany: 21 Sie 2018 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2016
Posty: 43
Loty: 65
Kilometry: 174 980
Hej, a macie możliwość wybrania nagrody.
Jeśli kliknę w View gift to otwiera mi się druga storna, na której mam podać nazwę i hasło.
Jednak podaję dane a strona nie wpuszcza mnie dalej ;(

Załączniki:
Przechwytywanie2.PNG
Przechwytywanie2.PNG [ 5.13 KiB | Obejrzany 4641 razy ]
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG [ 67.77 KiB | Obejrzany 4641 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nowy program
#25 PostWysłany: 22 Sie 2018 02:11 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
Tutaj sa benefity : https://www.marriott.com/loyalty/member-benefits.mi
dla Platinum > https://www.marriott.com/loyalty/member-benefits/platinum.mi
dla Platinum Premier > https://www.marriott.com/loyalty/member-benefits/platinum-premier.mi

@ xamrex : albo juz Ci przyznalo ten benefit bo nie wybierales sam albo fuzja stron niepoprawnie dziala - najlepiej dzwon na infolinie i ustal co z twoimi nagrodami przy 50 noclegach rocznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group