Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 282 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: NEW YORK - Nocleg
#41 PostWysłany: 29 Sie 2014 21:42 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 480
Loty: 125
Kilometry: 222 311
niebieski
poszukuję tani nocleg na 6-12 pazdziernik na manhattanie lub niedalekiej okolicy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
 Temat postu: Re: NEW YORK - Nocleg
#42 PostWysłany: 30 Sie 2014 07:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 288
Loty: 118
Kilometry: 247 986
niebieski
polecam New York Loft Hostel. blisko metro,sklepy,knajpy. dwa razy w tygodniu darmowy girl.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NEW YORK - Nocleg
#43 PostWysłany: 09 Wrz 2014 03:37 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 25
https://www.airbnb.pl/rooms/401039

Myśmy spali tutaj. Mili gospodarze i dość tania opcja jak na NY :) Tyle, że na Bronksie, jak komuś nie straszne takie klimaty to polecam. Błąkałem się po nocy na dzielnicy i prócz pytań "are u ok?" i spojrzeń bez sensacji. Żyję :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NEW YORK - Nocleg
#44 PostWysłany: 15 Paź 2014 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2010
Posty: 425
niebieski
Czy polecacie jeszcze jakiś konkretnie gospodarzy z airbnb? Szukam pokoju prywatnego na Manhattanie lub Brooklynie.
Sprawdziłam propozycje, które już tu padły i niestety niedostępne w moim terminie:(
Sporo ofert ma dobre opinie, ale po wysłaniu zapytania wychodzą dziwne rzeczy, więc szukam namiarów na sprawdzone oferty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NEW YORK - Nocleg
#45 PostWysłany: 11 Lis 2014 23:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2014
Posty: 139
Dwa tygodnie temu wróciłem z Nowego Jorku. Nocowałem u tego hosta: https://www.airbnb.pl/users/show/16299045 . Host ma pięć oddzielnych pokoi do wynajęcia zamykanych na klucz. Cztery (droższe) znajdują się na parterze i jeden (tańszy) w piwnicy. Dodatkowo są dwie łazienki i część wspólna (codziennie przychodzi osoba, która sprząta te pomieszczenia). Host również mieszka w tym mieszkaniu i dość często bywa w domu. Jeśli coś potrzebujesz wystarczy zapukać lub napisać mail. Odpowiedź jest natychmiastowa. Do metra ok. 5 minut pieszo. Blisko są sklepy spożywcze i całodobowe. Minusy - jest głośno, szczególnie gdy przejeżdża metro, ale stopery douszne w nocy potrafią temu zaradzić. Podczas mojego pobytu miał się zacząć sezon grzewczy, niestety się nie zaczął. Zgłosiłem rano, że jest zimno i spytałem kiedy zaczną grzać. Wieczorem kaloryfery nadal były zimne, ale za to otrzymałem dość dużą farelkę by ogrzać pokój. Oceniam 4/5.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NEW YORK - Nocleg
#46 PostWysłany: 07 Gru 2014 02:02 

Rejestracja: 29 Paź 2014
Posty: 7
Ze swojej strony mogę polecić tego gospodarza https://www.airbnb.pl/rooms/3897667

Nocowałem u niego 3x, ze wszystkich 7 wizyt w NYC w ostatnim roku (sporo podróżowałem służbowo). Adrien jest mega wyluzowanym i miłym człowiekiem, z jednej strony jest bardzo chętny żeby poświęcić ci trochę czasu i pokazać co nieco w okolicy ale jeżeli nie chcesz mieć z nim kontaktu to na pewno nie będzie się narzucał. w mieszkaniu są 4 sypialnie, w jednej mieszka sam gospodarz a reszta jest na airbnb. Swietny dojazd z JFK (bezpośrednio J lub Z) i super dostęp do manhattanu - J Z lub L, albo spacer przez Williamsburg Bridge. Poza tym Williamsburg to obecnie serce zycia nocnego Nowego Jorku, jeżeli podoba ci się klimat krakowskiego kazimierza ale bez tanich pijalni i rzygających studentów to to miejsce może cię uwieść :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NEW YORK - Nocleg
#47 PostWysłany: 02 Lut 2015 15:33 

Rejestracja: 27 Sie 2012
Posty: 247
niebieski
Quality Inn Jamaica

Obiekt do znalezienia na bookingu i innych.

+ zaraz przy stacji Airtrain z lotniska/stacja przesiadkowa do metra
+ bogate śniadanie
+ miła i pomocna obsługa
+ oczywiście Wifi, klima itp

Dojazd do centrum metrem E od 30 do 40 minut w zależności gdzie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 28 Lip 2015 00:41 

Rejestracja: 17 Gru 2013
Posty: 64
Planuje przeznaczyc 4 dni na zwiedzanie Nowego Yorku. Zabookowalem juz noclegi w Best Western PLUS Arena Hotel na Brooklynie. Czy to dobry punkt wypadowy do zwiedzania Manhattanu?
Generalnie czy to dobre miejsce na hotel bo patrzac na google street nie wyglada to zachecajaco..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 28 Lip 2015 02:53 

Rejestracja: 03 Kwi 2010
Posty: 334
niebieski
Spokojna murzyńska okolica. W ostatnim tygodniu tylko 3 strzelaniny w okolicy.

http://1.1m.yt/9cR9CNWO.png
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 28 Lip 2015 07:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2015
Posty: 723
Loty: 71
Kilometry: 134 192
niebieski
czapla :D :D
no to go zachęciłeś :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 28 Lip 2015 07:58 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
Wy tylko widzicie negatywy, @czapla pociesz Go że jedna z osób przeżyła :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 28 Lip 2015 08:34 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
Na jakiej stronce można takie pocieszające info uzyskać? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 28 Lip 2015 08:38 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8594
złoty
Mieszkałem w Aloft Hotel na Brooklynie. Poruszałem się tylko pieszo i metrem o różnych godzinach, również nocą. Nic złego się nie zdarzyło, aczkolwiek obsługa w sklepach i knajpach w okolicy nie była specjalnie sympatyczna. Przez dwa tygodnie w okolicy nie widziałem żadnego białego - oprócz gości tego i sąsiedniego hotelu. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 28 Lip 2015 09:09 

Rejestracja: 17 Gru 2013
Posty: 64
No dobra, przekonaliscie mnie... a tak sie cieszylem, ze przynajmniej nocleg w NY mam juz znaleziony...
Jaka inna dzielnice proponujecie? Chcialbym aby byl bezproblemowy i szybki dojazd na Manhattan.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 28 Lip 2015 09:13 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 309
Dlaczego zatem nie sam Manhattan? :geek:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 28 Lip 2015 09:16 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 194
Loty: 554
Kilometry: 896 619
niebieski
Ja będąc w NY spałem 9 nocy na Harlemie :) Też w zasadzie zero białych Ale jak dla mnie było ok a poruszałem się o różnych porach Wracałem często w nocy i musiałem przejść 10 ulic do miejsca gdzie spałem Choć na każdym rogu grupki murzynów , kilka razy widziałem jak kogoś prowadzili skutego , listy gończe na słupach :) Szybki dojazd na Manhattan a głównie o to mi chodziło
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 28 Lip 2015 09:27 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8594
złoty
gregson5 napisał(a):
No dobra, przekonaliscie mnie... a tak sie cieszylem, ze przynajmniej nocleg w NY mam juz znaleziony...
.

Ja Ci nie odradzam. Chetnie pnownie wybrałbym to samo miejsce.
Ale jesli szukasz coś poza Manhattanem, to może np. Queens? Byłem, również bezproblemowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 28 Lip 2015 09:40 

Rejestracja: 17 Gru 2013
Posty: 64
Chcialem wybrac cos przystepnego cenowo, a ze jade z rodzinka to standard tez pewien chcialem utrzymac, dlatego padlo na ten hotel. Ale juz zrezygnowalem z rezerwacji, znalazlem hotel na Manhattanie, moze 200USD drozszy ale przynajmniej bezpieczniejsza okolica. Mam mozliwosc odwolania przez pare dni jeszcze wice pewnie bede jeszcze szukal.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 28 Lip 2015 09:40 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1387
Loty: 815
Kilometry: 1 221 031
srebrny
Z uwagą śledzę ten wątek. We wrześniu mamy być przez tydzień w NYC i też zastanawiam się, w której dzielnicy zarezerwować sobie mieszkanie z airbnb? Chciałbym mieć wygodną i szybką możliwość dotarcia do najważniejszych atrakcji miasta. Myślałem o Manhattanie ale tam ceny mieszkań są dosyć wysokie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 06 Sie 2015 16:00 

Rejestracja: 17 Gru 2013
Posty: 64
A ja w koncu zarezerwowalem sobie hotel na Manhattanie. Ceny kosmiczne!!! Ale co tam. Mam 5 minut piechota do WTC :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 282 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group