Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 10 Maj 2019 10:30 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
W ramach tych lotów, przy przesiadce kwalifikujemy się na program stop over Air Canada, za hotel, przy lotnisku ok 200zł płaciłem za 2os, na bookingu ten sam hotel ok 350-400zł.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 10 Maj 2019 12:15 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
JIK napisał(a):
Oszukani napisał(a):
35 minut na przesiadkę w HEL, grubo :)


Raczej nie powinno być problemu. Robiłem loty z przesiadką 45 min w ZRH oraz 35 min na JFK (ze zmianą terminala) ;)
W razie "W" tak jak pisał @Sudoku coś powinno wpaść ;)


Trochę offtopic, ale mi się udało zrobić przesiadkę w ZRH w niecałe 30 minut na locie TXL-ZRH-MAN. Co ciekawe odcinek ZRH-MAN leciałem tym samym samolotem, z tą samą załogą co wcześniejszy TXL-ZRH, więc nie było opcji nie zdążyć ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
LLAP lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 10 Maj 2019 14:50 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
@vincenz - ba, ja zrobilem -18 minut (minus 18) na ZRH na locie z Miami do Warszawy przez ZRH - to lotnisko to inny stan umyslu ;-)
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 10 Maj 2019 15:38 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
Jak już oftopujemy o ZRH, to kiedyś miałem stamtąd lecieć LO przez WAW. Były jakieś roboty na autostradzie, trochę pobłądziłem i na parking lotniskowy wjechałem 23 minuty przed planowanym odlotem. Zdążyłem oddać auto w wypożyczalni, przejść kontrolę (mam golda w *A więc priority) i być przed bramką na 12 minut przed odlotem.

Nie zmienia to faktu, że -18 to wyczyn dekady. Kto Ci sprzedał taki bilet @LLAP ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 10 Maj 2019 16:18 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Pewnie wg biletu było dłużej, ale zostało 18 minut w rzeczywistości.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 11 Maj 2019 01:20 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
@tasma
@Sudoku

Trochę źle się wyraziłem, przepraszam: wg biletu miałem 45 minut na przesiadkę do WAW, a mój lot z MIA wyleciał opóźniony o blisko 2h - mimo to dzięki "przytrzymaniu" samolotu do WAW cała nasza paczka (8 osób) bez problemu zdążyła, mimo iż trzeba było przejechać się kolejką z T E do terminalu A (chyba tak - mogę mieć luki w pamięci..).

Edit: Przy okazji wszystkie 16 sztuk bagażu przyleciało razem z nami do WAW - za to wielkie uznanie dla LX.
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off
tasma lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 12 Lip 2019 08:15 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 223
Trochę odkopię temat, ale we wrześniu oraz październiku można znaleźć kilka ofert poniżej 700 zł RT.
Załącznik:
cph-lga.JPG
cph-lga.JPG [ 37.36 KiB | Obejrzany 1330 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 14 Lip 2019 23:29 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Styczeń również. Terminy można sprawdzić w kalendarzu na stronie AC lub UA.

Załącznik:
ac.png
ac.png [ 19.38 KiB | Obejrzany 1106 razy ]
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
adler5 uważa post za pomocny.
 
      
#49 PostWysłany: 19 Lip 2019 08:29 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 223
Nie chcę tworzyć nowego wątku więc dodam tutaj, że w podobnych cenach można znaleźć wyloty z AMS.
Załącznik:
ams-lga.JPG
ams-lga.JPG [ 38.11 KiB | Obejrzany 853 razy ]

Załącznik:
ams-lga1.JPG
ams-lga1.JPG [ 38 KiB | Obejrzany 853 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group