Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Mar 2019 12:52 

Rejestracja: 17 Sty 2019
Posty: 59
Wlasnie nabyłem :D :D Za +80 PLN opcja fully refundable ;)

Załączniki:
whodaman.png
whodaman.png [ 22.44 KiB | Obejrzany 3593 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 29 Mar 2019 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
A tak z ciekawości - skąd jesteś? Liczyłeś już całkowity koszt dolotu + nocka?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Mar 2019 13:00 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 506
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Takie ceny z CPH pojawiają się często ostatnio co jest fajne :) terminy październikowe wiec dolot za grosze FR z GDN można zrobić :) nocka w CPH tez taka droga być nie musi z dolotami i 2 nocami może się zamknąć w 1000 spokojnie co itak jest dużo lepsze niż z Polski obecnie. :D Sam tez się skusiłem na taka wycieczkę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Mar 2019 13:20 

Rejestracja: 17 Sty 2019
Posty: 59
Dokladnie tak ;) A jestem z Polski zachodniej, więc wlatuje jeszcze opcja EasyJet z SXF za małe pieniądze. Całość wychodzi dużo taniej niż jakiekolwiek inne loty z Berlina czy Polski. Niestety nie mam jeszcze wizy do USA, ale no cóż, i tak ją kiedyś trzeba będzie wyrobić bo nie sądzę żeby nam za rok znieśli wizy :P

Jako bonus mamy cały jeszcze dzień na zwiedzenie Toronto, 8 rano przylot, 21 wylot ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 29 Mar 2019 13:52 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 119
Loty: 115
Kilometry: 322 543
niebieski
Po raz kolejny ta sama wrzutka, co kilka postów poniżej...

usa-od-150e-z-cph-i-inne,232,137086

cph-ny-lga-600zl-rt,232,140251
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 29 Mar 2019 14:03 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
Nie koniecznie ta sama wrzutka, jeszcze nikt nie wpsominał o opcji fully refundable za +80zł? :shock:

@salazaar napiszesz coś więcej na ten temat?

Jedyne co widzę w trakcie rezerwacji to opcja na ubezpiecznie (jeśli zachorujesz i nie będziesz mógł lecieć) oraz opcja którą możesz dokupić dzięki której jesteś zwolniony z opłaty manipulacyjnej od supersaver jeśli byś modyfikował bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Mar 2019 14:35 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2187
złoty
Gdyby to była flexowa taryfa AC (jakieś Y albo B) to bylby mileage run roku. Ale koledze się chyba pomyliło z dodatkową obsługą ze strony gotogate albo ich "flexem", który w praktyce nic nie daje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
NBE322 uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 29 Mar 2019 15:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
salazaar napisał(a):
Dokladnie tak ;) A jestem z Polski zachodniej, więc wlatuje jeszcze opcja EasyJet z SXF za małe pieniądze. Całość wychodzi dużo taniej niż jakiekolwiek inne loty z Berlina czy Polski. Niestety nie mam jeszcze wizy do USA, ale no cóż, i tak ją kiedyś trzeba będzie wyrobić bo nie sądzę żeby nam za rok znieśli wizy :P

Jako bonus mamy cały jeszcze dzień na zwiedzenie Toronto, 8 rano przylot, 21 wylot ;)


Napisałeś, że całość wynosi dużo taniej niż loty z Berlina - doliczając doloty i nocke w CPH - ile wychodzi Ci taniej ten deal od bezpośrednich lotów z TXL?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 29 Mar 2019 15:56 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 506
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Z TXL najtaniej 1300-1400 wiec jednak bedzie taniej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 29 Mar 2019 16:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Nie jest to prawda. Regularnie pojawiają się opcje bezpośrednich lotów w okolicach 1100 zł, w taryfie light, dlatego ten CPH za 650 zł nie jest wcale rewelacją, zwłaszcza dla kogoś kto mieszka w zachodniej części kraju.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 29 Mar 2019 17:01 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 506
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Ostatnio ten lot kosztował jeszcze mniej (598zł) nawet z dolotami wyjdzie taniej :) Tylko czekać teraz jak FR zrobi bilety po 10e z GDN :) Bedzie idealnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 29 Mar 2019 17:12 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2901
złoty
tasma napisał(a):
Gdyby to była flexowa taryfa AC (jakieś Y albo B) to bylby mileage run roku. Ale koledze się chyba pomyliło z dodatkową obsługą ze strony gotogate albo ich "flexem", który w praktyce nic nie daje.


Też mnie ciekawi co to za "full refundable". Dałem się złapać na coś takiego na mytrip.com.
Dopiero po zakupie doczytałem na czym to polega:

Change:
Free rebooking: Customer can change dates for their entire trip, or parts of it, without paying any airline imposed penalty for travel dates change.
If the price of the rebooked ticket is more than that of the original ticket, the customer will only pay the difference.
Change is valid up to 24 hours before departure.

Cancellation:
In case the customer decides to cancel their trip for any reason, they will receive a full refund of their ticket fare regardless of the airline’s refund rules.
Taxes are refunded according to the airline's rules at all times.
Cancellation is valid up to 48 hours before departure of the first flight of the entire trip.
The reason for cancellation does not constitute subject matter nor condition for the refund of the agreed amount of the flight reservation and does not concern the Company.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 29 Mar 2019 17:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4473
srebrny
Kurde, chłopak pokazał fajną cenę, a Wy zamiast zbijać cenę różnymi metodami przekonujecie Go, że są lepsze oferty.
Co, to kurna, Konkurs Piękności Piesków jest?
Nie mogę :twisted: .
Masakra jakaś.
Wrzucać lepsze deale, pokazać,że potraficie lepsze wyhaczyć!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
lataczuk uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 29 Mar 2019 17:19 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
Chupacabra napisał(a):
Cancellation:
In case the customer decides to cancel their trip for any reason, they will receive a full refund of their ticket fare regardless of the airline’s refund rules.
Taxes are refunded according to the airline's rules at all times.
Cancellation is valid up to 48 hours before departure of the first flight of the entire trip.
The reason for cancellation does not constitute subject matter nor condition for the refund of the agreed amount of the flight reservation and does not concern the Company.


Ale chwila moment, przecież podatki lotniskowe są zawsze zwrotne jeśli się nie poleci. Z tym że OTA może za refund tych taxów zawołać opłatę manipulacyjną (zakładam, że wykupując taki serwis w mytrip opłata manipulacyjna nie obowiązuje).

Jedyne pytanie pozostaje czy " (carrier imposed) fuel surcharge " w rozumieniu powyższej usługi zalicza się do "ticket fare".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 29 Mar 2019 17:33 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2901
złoty
No właśnie to dochodzimy do sedna tego "full flex". Najprawdopodobniej fuel surcharge są bezzwrotne bo linie tego raczej nie zwracają. A w przypadku mytrip.com opłata administracyjna za "pomoc" przy zmianie to 27EUR od biletu.
W moim przypadku dopłaciłem 14,43EUR za "full flex", który za dodatkową opłatą 27EUR mi zwróci 12 EUR tzw. "fare" i może opłaty lotniskowe w wysokości 46,47EUR.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 29 Mar 2019 18:59 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
350 PLN za dolot do CPH w dwie strony plus hotel w tamtą? :D Optymistyczne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 29 Mar 2019 18:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
wtak napisał(a):
Kurde, chłopak pokazał fajną cenę, a Wy zamiast zbijać cenę różnymi metodami przekonujecie Go, że są lepsze oferty.
Co, to kurna, Konkurs Piękności Piesków jest?
Nie mogę :twisted: .
Masakra jakaś.
Wrzucać lepsze deale, pokazać,że potraficie lepsze wyhaczyć!



Chyba nie zrozumiałeś problemu. 650 zł z CPH nie jest rewelacja na jaka wyglada. Dolot z SXF to min 234zl, do tego trzeba doliczyć drugie tyle za nocleg w CPH (odrzuciłem dormy). Masz już blisko 1100 zł. Już nie bede wspominał o tym, ze godziny lotow się nie spinają i w drodze powrotnej stop w Kopenhadze jest całodniowy, a to generuje kolejne koszty.

Stawiam dolary przeciw orzechom, ze do października pojawia się bezpośrednie loty z TXL w cenie 1100 zł lub niższej, tak wiec powyższa oferta niczego nie urywa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 29 Mar 2019 19:18 

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 89
Dolot z SXF kosztuje 55euro i z tego co widzę nocleg nie jest konieczny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 29 Mar 2019 19:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Lot ze screena startuje o 6:45, czyli wcześniej niż pierwszy pierwszy EZY z SXF.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 29 Mar 2019 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 655
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
FR ma idealne godziny dolotu i powrotu z KRK pod ten deal , które można wyrwać za grosze , jeśli komuś nie straszne 8h oczekiwania na lotnisku w CPH , zamiast kupowania drogiego hotelu to oferta jest bardzo dobra.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group