Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Sty 2017 17:49 

Rejestracja: 23 Kwi 2016
Posty: 40
Obserwując wiele uszczypliwości, zażaleń, ekspresje najskrytszych potrzeb na tym forum, postanowiłam umieścić relację, którą kiedyś uznać bym mogła za nieciekawą. Z pewną nostalgią zgłaszacie przy różnych okazjach tęsknotę za Polską, odczuwacie niesprawiedliwość, kiedy pomijane jest jej piękno. I słusznie.

W dziesiątkach, setkach relacji widzimy egzotykę, funduje się nam wrażenia z drugiego końca świata. I ja również kocham wszystkie zakątki kuli ziemskiej ale idąc tropem znanej maksymy: cudze chwalicie, swego nie znacie. ;)
2017 rok otworzył mi oczy na szeroko pojęte uroki polskiej ziemi. Na pierwszy rzut poszło morze, Bałtyckie i niedoceniane. W styczniu mogę mu wybaczyć, że jest zimne jak lód.


01/01/2017, godz. 00:10


-To gdzie chcesz jechać?
-Nad morze!


Nie znudziło Was jeszcze to wlewanie w siebie niezmierzonej ilości alkoholu w ramach uczczenia Nowego Roku? Te rosnące z godziny na godzinę promile we krwi, niedojedzone sałatki przyniesione przez gości, kac popijany sokiem pomarańczowym. Sylwestrowe szaleństwo z sezonu na sezon staje się coraz bardziej przereklamowane, cekiny już dawno wyszły z mody, a pierwszy stycznia witamy znudzeni kolejnym, lepszym lub gorszym wspomnieniem gorączki sobotniej nocy. W efekcie, początek roku przesypiamy i próbujemy zaleczyć odciski na stopach po całonocnych wojażach w niewygodnych szpilkach, a witaminą C oszukujemy pogwałcony już organizm.

Nie chciało mi się. Boże, jak mi się nie chciało tak bezcelowo pić i oszukiwać się, że alkoholowe szaleństwo to rytuał przejścia w lepszy rok, nowe życie. Zamiast tego fajerwerki uczciłam jedną lampką bąbelków, a zapytana przez Marcina, co chciałabym jutro robić, krzyknęłam z entuzjazmem: "Chcę jechać nad morze!".
Uśmiechnął się tylko i usiadł za ekranem laptopa. Wstawiłam pizzę do pieca, a on utonął w labiryncie liczb i opłacalności. O 7:20 mamy pociąg do Sopotu.
O kurczę, już trzecia, czas zatem na krótką drzemkę!

Jak dobrze, że postanowiliśmy bilety kupić od razu. Budzik o 6 rano wyrwał nas z najlepszego snu i wiele bym wtedy dała, aby zostać w łóżku. Na szczęście przezorność zaprowadziła nas wprost na plażę. Tym razem nie straciliśmy tego dnia.


Pozwólcie, że podzielę się z Wami naszym Nowym Rokiem. Ta krótka fotorelacja powstała z myślą o głodnych polskiej urody oczu.


Image


Z serdecznymi podziękowaniami dla Malwiny, która o świcie podeszła pod nasze okna i sprawdziła, czy aby na pewno wyłączyliśmy piekarnik.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



Bardzo mnie cieszy cały ten siedemnasty. Życzę Wam samych pomyślności!


Image
Góra
 Profil Relacje PM off
15 ludzi lubi ten post.
Misiorkowa uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#2 PostWysłany: 02 Sty 2017 23:18 

Rejestracja: 26 Kwi 2016
Posty: 9
Jak zwykle piękne zdjęcia! Wspaniałych podróży życzę i jeszcze wspanialszych relacji w 2017r ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Sty 2017 08:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
Super zdjęcia ! Wszystkiego dobrego w nowym roku oraz udanych podróży !
Góra
 Profil Relacje PM off
pluszczak lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 03 Sty 2017 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Przyjemne foty, bardzo ładna tonacja.
A sylwester to najbardziej bzdurny dzień w roku.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 03 Sty 2017 22:22 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
Mnie się też znudziło i w tym roku pojechałam na narty :) Pogoda dopisała :)
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Sty 2017 22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1429
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Byłem tam o 24:00 na plaży i 1/01/17 na spacerze potwierdzam śliczny słoneczny dzień :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Sty 2017 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Może nie było to w nowy rok, lecz też jeden z weekendów w lutym 2014 roku. Wtedy to w Jastarni pojawiły się te oto kule..:
Image

Image

Image

Image

Byliśmy w okolicach Władysławowa oraz Sopotu i trzeba przyznać, że nasze morze jest bardzo urocze nawet zimą. Od tamtej pory mamy go zwiedzone w każdej porze roku, dlatego też nie ma już większego parcia, aby znowu tam zawitać. :lol:
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 04 Sty 2017 13:55 

Rejestracja: 23 Kwi 2016
Posty: 40
lendziro napisał(a):
Byłem tam o 24:00 na plaży i 1/01/17 na spacerze potwierdzam śliczny słoneczny dzień :)



I jak wrażenia z sylwestra? My zastaliśmy jedynie resztki po fajerwerkach i okropny śmietnik na plaży. ;)

Image

I polski kac!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group