Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 27 Wrz 2013 17:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 348
Loty: 625
Kilometry: 828 085
niebieski
To dobrze, ze bagaz powrocil. Ja na szczescie dotarlem i wrocilem bez przygod stamtad ;) i tez chcialbym wrocic w lecie... pozostaje czekac na promocje na f4f ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
#22 PostWysłany: 03 Paź 2013 18:23 

Rejestracja: 02 Lip 2013
Posty: 94
Jeżeli komukolwiek to pomoże... po podliczeniu kosztów 54.50 eur /dzień/ osobę bez przelotów i sky diving. Paliwo, pamiątki, jedzenie, samochody, zakwaterowanie podliczone.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 19 Paź 2013 03:49 

Rejestracja: 28 Maj 2013
Posty: 25
Alaup, jak myślisz jak mam powrót z Sydney do Barcelony i chciałbym bagaże odebrać w Lądynie to nie będzie z tym problemu? Mam prosić na lotnisku i to wszystko? Ktoś kiedyś powiedział że mogą żadać zapłaty za to. Bo to zmiana routingu,dziwne bo samolot kończy trasę,lub mogą się nie zgodzić.masz jakieś doświadczenie z tym?

Fotki Czad

Czuję że będę Cię męczył co i gdzie i jak.żeby się dobrze przygotować :)

Oczywiście jak pozwolisz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 19 Paź 2013 05:04 

Rejestracja: 02 Lip 2013
Posty: 94
W tym temacie Ci nie pomogę. Rozważałam to , bo miałam kolejny lot z Londynu. Pewnie widziałeś ten wątek : opuszczanie-ostatniego-odcinka-lotu-biletu-laczonego,15,30524 . Czytałam jakąś relację ostatnio na F4F i tam ktoś napisał, że nadan mu do Londynu bez problemu. Nie pamiętam tylko czy z BA czy z jakąś inną linią.

Jeżeli chodzi o NZ to chętnie odpowiem na pytania. Zazdroszczę wyjazdu. NZ zachwyca :) !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 19 Lis 2013 04:26 

Rejestracja: 02 Lip 2013
Posty: 94
Dostaję sporo pytań odnośnie miejsc do zatrzymania się na noc mini campervanem. Mi nie udało się znaleźć żadnego bezpłatnego, w którym byłoby to legalne. Może te strony Wam pomogą bardziej niż ja. Znalazłam z dwa miejsca DOC ale i tam był znak zakazu postoju dla pojazdów. Bezpłatne miejsca, które opisałam miały znaczek T&C applies ..po dojechaniu okazało się, że są tylko dla kamperów z toaletą i prysznicem. Genialny był ten przy Hukka Falls - stara farma oddana przez właściciela dla backpacersów, obezcnie rozległy teren nad rzeką :). Dużo osób zatrzymywało się poprostu na parkingach, wyznaczonych miejscach do odpoczynku na poboczu ale legalne to nie było

https://www.rankers.co.nz/tags/freedom-camping - recenzje z miejsc do kempingu
http://www.rankers.co.nz/respect - lista miejsc przeznaczonych do kempingu. W miejscach na mojej trasie wszystkie bezpłatne miały znaczek : Self-contained motorhomes only Trzeba by było poszukać kempingów Camping and any vehicle . Przejrzysta mapka

Ogólne informacje, które widziałam w NZ na plakatach, w broszurach: Where can I camp?
http://www.camping.org.nz/new-zealand/where-to-camp/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group