Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
https://www.fly4free.pl/wizz-air-bagaz- ... ny-zmiany/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 550 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 20 Wrz 2018 12:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
Nie powinno być z tym żadnego problemu :) Tylko pamiętajcie o przełożeniu cennych rzeczy to bagażu zabieranego na pokład.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#162 PostWysłany: 20 Wrz 2018 21:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Maj 2017
Posty: 308
Loty: 251
Kilometry: 301 859
niebieski
w KTW nadal bez zmian. pełna samowolka :mrgreen:

chcesz nadać bagaż to to robisz
przy gate walizki, które nie mają prio okleją i do luku trafiają
plecaki pozwalają zabrać ze sobą
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 21 Wrz 2018 02:16 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
Plecaki i torby :D KTW (19.09) Miałem dość spora torbę na ramię i przeszła. Na Lo tnisko niestety przybyłem o 5:20 mając lot o 7:10 i wynudziłem się okrutnie. 15min stałem w check in by w końcu dowiedzieć się, że w sumie to nie muszę oddawać jak nie chcę. Potem max 15min security i od około 6 czekałem już na lot. Pani chodziła i oklejala co większe bagaże zwłaszcza te "sztywne" czyli walizki.


Ostatnio edytowany przez chris0o, 21 Wrz 2018 10:28, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 21 Wrz 2018 10:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3411
srebrny
VitalR napisał(a):
@piwili @maczala1 niecały miesiąc temu bezproblemowo oddane walizki przy check-in, brak jakiejkolwiek kolejki. Prawie wszyscy poszli z walizkami pod bramki - może mieli priority? ;) Nie zwracałem uwagi czy oklejali walizki. Tylko, że przez miesiąc mogło się wiele zmienić.

Ale miesiąc temu to baaaardzo dawno przy obecnej dynamicznej sytuacji. Chodzi bardziej o jakieś info z tego tygodnia :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#165 PostWysłany: 21 Wrz 2018 12:56 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
W Wawie nikt się nie czepiał mojego dosyć sporego plecaczka, weszłam bez problemu - możliwe, ze dlatego, że wpadłam tam już na last call :lol: :lol: :lol:
w Neapolu ludzie z walizkami po prostu dostawali naklejkę i mieli oddać przed samolotem (więc po staremu)
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 21 Wrz 2018 19:05 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 625
niebieski
Jestem po boardingu w GDN. Prawie wszyscy z bagażem. Walizki poszly do luku, plecaki na pokład.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#167 PostWysłany: 23 Wrz 2018 07:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 419
niebieski
W zeszłym tygodniu we Wrocławiu, Pani mój Forclaz 40, z którym latem zawsze i wszędzie i nigdy nie było problemu, kazała wsadzić do miernika, a potem odesłała do nadania.
Fakt ,że go spakowałem niechlujnie i na dole nie ścisnąłem pasami , bo miał tylko 6 kg , wiec do głowy mi nawet nie przyszło , że będzie problem.
Leciałem , ze 40 razy wizzem i to była pierwsza kontrola rozmiaru mojego plecaka.

p.s. W drodze powrotnej dostałem wiadomość , ze mam darmowy Prioryty pass, mam tylko ponownie wydrukować kartę pokładową.
Mieliście coś takiego ???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 23 Wrz 2018 21:37 

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 32
Loty: 91
Kilometry: 132 797
Wieści z ostatniego tygodnia, 2x lot z WAW, raz z BGY i z OTP. Ani razu nikt nie zwrócił uwagi na mój plecak, widziałam, że bez problemu przechodziły też większe plecaki u osób bez priority, a nawet twarde walizki. Wszystko odbywało się tak, jak przed zmianą polityki bagażowej.

Chyba mieli ostatnio jakąś promocję, bo też dostałam darmowy Priority Pass na jeden lot z BGY ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 23 Wrz 2018 23:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1388
niebieski
Miło z ich strony, że dostałeś "Priority Pass". To dość drogi prezent. :)

Ja dostałem dziś bagażowy e-mail - nie ma w nim nic o konieczności nadania bagażu w check-in pod groźbą nieprzyjęcia na pokład, tak więc idę "po staremu".
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#170 PostWysłany: 24 Wrz 2018 00:49 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
A ja dwa tygodnie temu, lecąc z WAW do LIS, postanowiłem dmuchać na zimne, bo w końcu ktoś tu pisał, że właśnie w Portugalii ludzi odsyłają do odprawy. Więc wystałem się w kolejce jak osioł (tyle lat latam, a dotychczas stałem może że dwa razy, gdy nadawałem bagaż w Locie, albo gdy w tymże Locie nie miałem jak wydrukować karty. No więc się wystałem, a pan przy stanowisku bardzo zdziwiony "Ale przecież to można zabrać. Najgorsze jest to stanie w kolejce. Ja się wychowałem w Polsce Ludowej i mam ciężką alergię na kolejki. I pomyśleć, że to był kiedyś mój ulubiony przewoźnik...
Góra
 Profil Relacje PM off
krapio lubi ten post.
 
      
#171 PostWysłany: 25 Wrz 2018 09:05 

Rejestracja: 18 Kwi 2010
Posty: 12
Czy ktoś z was odprawiał bagaż podreczny w chceckinie na lotnisku we Lwowie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 25 Wrz 2018 11:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
@zachwiej Przeczytaj post #119 w tym temacie. A i opcja "Przeszukaj temat" działa dobrze ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#173 PostWysłany: 25 Wrz 2018 14:10 

Rejestracja: 18 Kwi 2010
Posty: 12
No niestety ale przeczytałem cały zanim napisałem posta ;)
Cytuj:
Powrót z LWO również bez priority - plecaki 35l wypchane po brzegi, nie pojedyncze jakieś przypadki, bez problemu wsiadają do samolotu.


nie jest odpowiedzią na moje pytanie
Cytuj:
Czy ktoś z was odprawiał bagaż podręczny w chceckinie na lotnisku we Lwowie ?

bo pytam o odwrotną sytuację :) tzn. ja CHCĘ oddać podręczny w check-in i nie chciałbym żeby powiedzieli wynocha jak koledze z parunastu postów wcześniej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 25 Wrz 2018 14:55 

Rejestracja: 25 Sie 2018
Posty: 103
Loty: 32
Kilometry: 36 289
Moga ci bagazu podreczego nie przyjac na check in, mialam tak za kazdym razem w LYS, Duzo zalezy od obslugi, bo w WAW czy w CRL , zawsze jak prosilam czy moge oddac chociaiz jedna z 3 walizek ( podroz 3 osoby) zawsze bez najmniejszego problemu mi odprawiali bagaz na check in .... Teraz, niby zgodnie z nowa polityka, powinni zabierac duze bagaze podreczne na chech in ale jak pokazuje praktyka, roznie bywa, nie jest jednolicie wszedzie. Pewnie zalezy od ogranizacji , moze oplaca im sie nie odbierac walizek na check in, tylko wysylac podrozujacego z walizka do kontroli bezpieczenstwa a dopiero pozniej pakowac walizki do loku przed wejsciem do samolotu ? ( takie odnioslam wrazenie wlasnie na LYS, ) .

Mozesz jeszcze zajrzec do watku "napisz gdzie lecisz we wrześniu " i tam poszukac osob co lecialy przez lotnisko LWO i zadac im pytanie bezposredniio, jak to u nich wygladalo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#175 PostWysłany: 25 Wrz 2018 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 491
KTW wsiadam ostatni, nikt nie zwraca uwagi na stary Forclaz 40 wypchany po brzegi https://goo.gl/images/wMsbLe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#176 PostWysłany: 25 Wrz 2018 18:53 

Rejestracja: 17 Lut 2012
Posty: 181
Loty: 1
Kilometry: 1 599
niebieski
@zachwiej Oddaliśmy jeden z podręcznych w check in dokładnie 18 września do WRO. Kolega kupił synowi scyzoryk :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#177 PostWysłany: 25 Wrz 2018 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2016
Posty: 310
niebieski
22-09-2018 - POZ-EIN
- pytałem przy odprawie, czy ma nadać plecak (35-40l) - odp. jeśli będzie za duży zostanie odebrany przy samolocie - zabrałem na pokład bez problemu
25-09-2018 - EIN-POZ
- podobnie jak w Poznaniu pytałem obsługi przy odprawie automatycznej, czy ma nadać plecak (35-40l) - odp. jeśli będzie za duży zostanie odebrany przy samolocie - zabrałem na pokład bez problemu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#178 PostWysłany: 26 Wrz 2018 05:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1388
niebieski
Rozmawiałem z agentem Welcome w WAW, który przyjmował mnie na lot Wizz - aktualnie nie ma obowiązku nadawania podręcznego i nie wiedzą kiedy (i czy) to się zmieni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#179 PostWysłany: 26 Wrz 2018 11:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1388
niebieski
LTN - (Azzurra) - agent również potwierdza brak konieczności nadania bagażu w check-in. Sprawiał wrażenie nawet lekko zdziwionego pytaniem. Pokazałem FAQ Wizza ze strony o obowiązku nadania i stwierdził, że nie ma czegoś takiego.

Jak zapytałem, kiedy wg niego Wizz to wprowadzi, to stwierdził że prędzej zezwolą na mały podręczny "po busy period". Ogólnie tym tłumaczył zmiany i twierdził, że po sezonie będzie luźniej z polityką bagażową.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#180 PostWysłany: 27 Wrz 2018 11:15 

Rejestracja: 05 Gru 2017
Posty: 17
nimeska napisał(a):
@umbaumba a kiedy lecisz ? daj znac po, jak bys wykupila Priority i jak sie uda akcja z oddaniem bagazu ;) do rejestracji


SZZ - BGO
Posiadając priorytet, w obie strony nadałem podręczny do luku na stanowiskach check-in.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 550 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group