Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Kwi 2016 14:36 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 13
Witam, :)

Poszukuję chętnych osób na wyjazd niskobudżetowy do Norwegii na 2-3 dni. :)

Lot do Stavanger. Zwiedzanie Preikestolen oraz wejście na Kjerag. Jedno z głównych atrakcji w całej Norwegii - krainie fiordów. :D

Przykładowa relacja z powyższej wyprawy: http://www.fly4free.pl/relecja-z-wyciec ... lpit-rock/ :D

Preferowane osoby w wieku 20-25 lat, najlepiej z Warszawy. Planowana podróż to okres od maja do września. Wszystko do uzgodnienia. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 16 Kwi 2016 18:35 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 13
Nie muszą to być osoby z samej Warszawy. Wszystkich chętnych zapraszam do dyskusji. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Kwi 2016 14:08 

Rejestracja: 10 Kwi 2016
Posty: 8
Hej,
Jestem z Wrocławia, mam 27 lat ;) Mam kupiony lot Katowice - Bergen, w terminie 3.06-6.06.
Główny cel podróży to Trolltunga. Spanie w namiocie lub przez CS.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Kwi 2016 11:37 

Rejestracja: 18 Gru 2015
Posty: 65
Loty: 44
Kilometry: 78 601
@dentrip91 A nie chcecię się dołączyć do nas? :)
norweskie-fiordy-preikestolen-i-kjerag-na-poczatku-wakacji,248,93027
W sumie chcemy jechać w te same miejsca. Tyle, że my mamy już termin...
Jak byłoby nas razem więcej niż 5 osób, to nie ma problemu. Większe auto by się wypożyczyło, albo 2.
Pozdr.
Marek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Kwi 2016 13:36 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 13
@m00kry No właśnie zastanawiam się, tylko wcześniej bardziej interesował mnie wylot z Gdańska, a wy wylatujecie ze Szczecina. :)
Możesz coś więcej powiedzieć o waszej trójce? :)


@justa888 Trolltunga również fajna sprawa, ale najpierw chciałbym wybrać się na 2-3 dni na Preikestolen oraz Kjerag. Natomiast Trolltunga wchodzi w grę dopiero przy kolejnym wyjeżdzie. W ile osób wybierasz się tam? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Kwi 2016 19:40 

Rejestracja: 18 Gru 2015
Posty: 65
Loty: 44
Kilometry: 78 601
Wiem, że Tobie Gdańsk bardziej po drodze :)
Ale my bilety już kupiliśmy, bo wcześniej był inny plan, z autobusami i promami w Norwegii.
Plan się zmienił (bo doszedł Kjerag) więc automatycznie wątek na forum założyłem.

Nasza trójka jest staroświecka :D
Ja
(Marek) 40 lat, ale spoko, mentalnie czuję się jakbym miał 25 lat...
Ze mną jedzie moją córka (Natalia) 15 lat
I jej koleżanka (Zuza) też 15 lat.
Mamy już spakowane i zapłacone 2 namioty i 3 karimaty w jednym większym bagażu podręcznym.
Namioty: dwu i trzy osobowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 27 Kwi 2016 16:23 

Rejestracja: 10 Kwi 2016
Posty: 8
Póki co jest nas 3 osoby. Wiek od 28 w górę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 28 Kwi 2016 19:21 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 13
Właśnie czekam na jakieś ciekawe promocje lotów. Bo te co były wcześniej, są już o wiele droższe. Chciałbym wejść na Preikestolen i Kjerag. Myślę, że u mnie 2-3 osoby na wyjazd na pewno się znajdą :D

Co do planów: lot w dwie strony, bilety na autobus, prom, itp. Jeśli chodzi o nocleg to namioty, bo kwatery lub domki są bardzo drogie. Sam byłem już w Norwegii kilka lat temu i wiem jak tam jest. Ale kraj jest piękny i ludzi nastawienie również. :D
Zapewne jeden duży bagaż rejestrowany (namioty, śpiwory, karimaty oraz oczywiście prowiant).

Ogólnie rzecz biorąc, wyjazd niskobudżetowy :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 29 Kwi 2016 07:06 

Rejestracja: 18 Gru 2015
Posty: 65
Loty: 44
Kilometry: 78 601
Nie wiem czy sobie to przeliczałeś. Mi kolega podpowiedział o wynajęciu auta. Poobliczałem i faktycznie, nawet w 3 osoby wychodzi trochę taniej z wynajętym. No i czasowo można się dużo lepiej zorganizować. Dlatego plany zmieniliśmy... Mój kolega będzie miał identyczną trasę 2 tyg. wcześniej od nas to podpowie co i jak...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 01 Maj 2016 19:30 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 13
Macie może WDC Wizzair?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 01 Maj 2016 20:36 

Rejestracja: 18 Gru 2015
Posty: 65
Loty: 44
Kilometry: 78 601
Jeśli o mnie chodzi to mam, grupowe, do 5 osób.
Widzę, że Wy z Gdańska macie tańsze bilety i częściej Wizz kursuje na tej trasie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 01 Maj 2016 22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 419
niebieski
justa888 napisał(a):
Hej,
Jestem z Wrocławia, mam 27 lat ;) Mam kupiony lot Katowice - Bergen, w terminie 3.06-6.06.
Główny cel podróży to Trolltunga. Spanie w namiocie lub przez CS.


Polska para 29-30 lat z Legnicy prowadzi w Odda Troltunga Studios, mozna tam rozbic namiot za free .
Duza szansa , ze skorzystacie z prysznica i kuchni, bez dodatkowych kosztow, w ramach wsparcia rodakow, tym bardziej z Dolnego Slaska. A juz na pewno karton papierosów otworzy serca i drzwi :)
Góra
 Profil Relacje PM off
justa888 lubi ten post.
justa888 uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 04 Maj 2016 19:18 

Rejestracja: 10 Kwi 2016
Posty: 8
dzięki yaacek za info :)
A jeśli chodzi o transport między Bergen a Oddą, to poza samochodem czym warto pojechać? Pociąg, autobus? Czy ma ktoś doświadczenie ze stopem? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 04 Maj 2016 19:55 

Rejestracja: 18 Gru 2015
Posty: 65
Loty: 44
Kilometry: 78 601
Ja jeździłem stopem po Norwegii, nie było z tym problemu, mimo małego ruchu. Możecie spróbować, zawsze jak będzie krucho z czasem to na powrocie można nadgonić autobusem (nr 988). O pociągach w tej okolicy nie mam info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 05 Maj 2016 14:38 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 13
A jak z namiotem do bagażu podręcznego? Wizzair oferuje dość małych rozmiarów bagaż podręczny (bezpłatny). A wiadomo na tą wyprawę należałoby wziąć namiot, śpiwór, karimatę no i kilka rzeczy ubioru, nie mówiąc oczywiście o jedzeniu. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 05 Maj 2016 15:22 

Rejestracja: 18 Gru 2015
Posty: 65
Loty: 44
Kilometry: 78 601
To prawda, namiot do małego bagażu podręcznego to chyba żaden się nie zmieści :D
Ja dopłaciłem do dużego bagażu podręcznego 2x38zł (w 2 strony po 38, czyli 76 zł), zmieściłem do niego 2 namioty (dwu i trzyosobowy), oraz 3 karimaty.
Jest nas trójka, więc do pozostałych dwóch małych podręcznych musimy zmieścić resztę. Da rade :) dużo na siebie się założy, to w końcu tylko 3 dni.
Bagaż rejestrowany odstrasza ceną, stąd taka decyzja.
My wciąż czekamy na chętne 2 osoby. Namioty dla 5 osób spakowane. Jak udało mi się zamek dopiąć przy próbie czy wejdzie, to już go nie rozsuwałem z powrotem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 06 Maj 2016 23:19 

Rejestracja: 10 Kwi 2016
Posty: 8
Dostałam dziś chyba przydatną informację, żeby zabrać plastikowe śledzie jeśli namiot jest w podręcznym ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 26 Maj 2016 18:15 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 9
Hej, czy ktoś zapatruje się na Bergen na 2-3 doby w czerwcu, lipcu, sierpniu?
Ja jestem w pełni zdecydowana żeby lecieć, nie mam jeszcze tylko sprecyzowanej daty (tu jestem elastyczna)
Planuję przede wszystkim wejście na Trolltunga, na drugim miejscu Ulriken i Floyen.
Bez wypożyczania auta, noclegi z airbnb, bez spania w namiotach, wylot najchętniej ze Szczecina. Mam WDC grupa, mogę pomóc z zakupem tańszych biletów. Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 26 Maj 2016 21:19 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 13
U mnie na pierwszym miejscu Preikestolen. Również bez wypożyczania auta. Masz już zaplanowaną wycieczkę? Tzn. rozkład co i jak, ekipę oraz jak wygląda to cenowo? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 26 Maj 2016 22:46 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 9
Jasne, mam całą rozpiskę ,rozklad, z tym że jesli nastawiać się Preikestolen to lepiej leciec nie do Bergen, tylko do Stavanger, a atrakcyjne loty tam sa ograniczone, praktycznie juz tylko na sierpień... No i nie dam rady spać w namiocie na tak intensywnej wyprawie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group