Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Mar 2017 13:55 

Rejestracja: 28 Mar 2014
Posty: 191
Loty: 22
Kilometry: 63 900
Witam,

6.05.2017 lecę Norwegianem z WAW do AGP (lot D85141). Ponieważ lecę z psem w kabinie, wybrałem sobie jak zwykle najgorsze możliwe miejsca na samym końcu (dla 2 osób). Robię tak, ponieważ za wszelką cenę nie chcę, żeby ktoś obcy leciał obok (może nie lubić psów albo pies nie polubi jego) i do tej pory to się sprawdzało. Jednak teraz jak wybieram w mojej rezerwacji opcję zmiany miejsc, żeby sprawdzić co jest zajęte, to fotel obok (31C) wygląda na zaklepany. Dziwi mnie to, bo widać jeszcze sporo innych wolnych miejsc, które są dużo lepsze.

Pytanie. Czy są jakieś inne możliwości sprawdzenia zajętości miejsc niż telefon do Norwegian? Jeśli tak, to mogę prosić o podpowiedź jak to sprawdzać?

Oczywiście przy odprawie poproszę, żeby w przypadku jakiegoś wolnego miejsca w samolocie przesadzili tę jedną osobę gdzie indziej, ale pierwszy raz lecę z Polski i nie wiem czy nie będą robić sztucznych problemów. Do tej pory w TAP i Condor sami tak ustawiali, żebyśmy mieli jedno wolne. Norwegianem też już leciałem z pieskiem kilka razy, ale zawsze wylot był z Niemiec.

W załączniku plan zajętych miejsc.

Załączniki:
Komentarz do pliku: Plan zajętych miejsc
seats1.png
seats1.png [ 103.08 KiB | Obejrzany 1871 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
#2 PostWysłany: 13 Mar 2017 16:13 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
z pieskiem tylko od korytarza miejsce
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Mar 2017 18:59 

Rejestracja: 28 Mar 2014
Posty: 191
Loty: 22
Kilometry: 63 900
Na jakieś 12 lotów z psiakiem ani razu nie siedziałem od korytarza. To mały piesek i spokojnie mieści się w nogach, chociaż i tak biorę go na kolana. Przy trzecim pasażerze może być z tym problem, stąd właśnie moje pytanie, na które wcześniejszy post w żaden sposób nie odpowiada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group