Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 08 Sie 2014 11:38 

Rejestracja: 08 Sie 2014
Posty: 3
Loty: 58
Kilometry: 99 485
Witam,

temat wygląda tak: lecę z WAW do BCN linią Norwegian. Nie mogę się odprawić online (nie mam fizycznej możliwości) i chciałbym to zrobić na lotnisku. Wiem że mam dwie opcje:
1) self-checkin kiosk
2) odprawa przy chek-in desku
Czy ktoś z Was wie, czy odprawiając się przy check-in desku będę musiał coś płacić, czy jest to usługa darmowa?

Pozdrawiam,
Bartek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#82 PostWysłany: 08 Sie 2014 12:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Darmowa.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 11 Sie 2014 16:36 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
Witam,
Mam dwa pytania, bo niestety nie mogę się doczytać.
Lecę pierwszy raz Norwegian. Zakupiłem bilety na trasę Warszawa- Barcelona w wersji LOW FARE jednakże do każdego biletu dokupiłem pakiet PLUS (czyli bagaż i rezerwacja miejsca za 95 zł). Czy może mi ktoś z doświadczenia napisać ile mogę wziąć bagażu podręcznego a ile rejestrowanego? Strasznie ciężko cokolwiek doczytać o tym pakiecie PLUS...

Drugie pytanie, czy to prawda, że odprawę przez internet muszę dokonać na dobę przed wylotem (co z lotem powrotnym? w Hiszpanii mogę nie mieć dostępu do drukarki?!)

Pozdrawiam i proszę o życzliwą odpowiedź :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 11 Sie 2014 16:53 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 473
Loty: 248
Kilometry: 395 056
niebieski
warsawghoster napisał(a):
Witam,
Mam dwa pytania, bo niestety nie mogę się doczytać.
Lecę pierwszy raz Norwegian. Zakupiłem bilety na trasę Warszawa- Barcelona w wersji LOW FARE jednakże do każdego biletu dokupiłem pakiet PLUS (czyli bagaż i rezerwacja miejsca za 95 zł). Czy może mi ktoś z doświadczenia napisać ile mogę wziąć bagażu podręcznego a ile rejestrowanego? Strasznie ciężko cokolwiek doczytać o tym pakiecie PLUS...


Mozesz miec bagaz rejestrowany do 20kg kazdy i bagaz podreczny do 10kg (wymiary 55x40x23cm).

Jesli chodzi o bagaz rejestrowany to wg strony: laczna suma wymiarow nie moze przekraczac 300cm.

"We accept individual items up to: length 250cm, height 79cm, width 112cm. The total circumference (L+H+W) must not exceed 300 cm. The size limit does not apply to a double bass."

warsawghoster napisał(a):
Drugie pytanie, czy to prawda, że odprawę przez internet muszę dokonać na dobę przed wylotem (co z lotem powrotnym? w Hiszpanii mogę nie mieć dostępu do drukarki?!)

Pozdrawiam i proszę o życzliwą odpowiedź :)

Tak- odprawa online dostepna jest na 24h przed lotem.

....ale tak jak kilka postow wyzej zostalo napisane- mozesz sie za darmo odprawic na lotnisku jak bedziesz oddawac bagaz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 11 Sie 2014 21:58 

Rejestracja: 08 Sie 2014
Posty: 3
Loty: 58
Kilometry: 99 485
@mashacra - dzięki za odpowiedź.

@warsawghoster - możesz zabrać na pokład, oprócz bagażu podręcznego, także małą torebkę/plecaczek (zdrobnienie celowe).

http://www.norwegian.com/uk/customer-se ... d-luggage/

You are permitted to carry one item of hand baggage (max 10kg - 55x40x23cm) in addition to one small personal item onboard the aircraft. Your personal item (e.g. small handbag or laptop case) must fit comfortably under the seat in front of you.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 12 Sie 2014 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 39
Witam
Mam ciężka sprawa brat się połamał i nie poleci ze mną i rodzinka do Madrytu... co zrobić aby odzyskać podatki i oplaty lotniskowe?? bo bilety w tej taryfie promo bez zwrotu

jak sprawdzic czyi sporo tego będzie ?? tego zwrotu podatków bo do hiszpani z wawy to spore sa oplaty jak pamiętam a bilety ( w dwie strony ) kosztowały tylko 360 zł a podatki to chyba z 200 by było ... i jak to zrobić aby nie skasować całej rezerwacji ...
dzięki z góry za szybka i merytoryczna odpowiedz :)

ps. macie jakas dobra i tania wypożyczalnie samochodów w Madrycie ew. wyszukiwarke z najlepszymi cenami :)
_________________
Zawsze dziękuje za uzyskaną pomoc i podpowiedzi ! DZIĘKI !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 15 Sie 2014 21:02 

Rejestracja: 18 Gru 2011
Posty: 13
Loty: 20
Kilometry: 26 146
Miałem też podobną sytuację tyle że z LOT'em. W infolinii dowiedziałem się ze można dopłacić (ok.80pln) i przefaksować nowy dowód. Zrobiłem inaczej. Ponieważ po zawarciu związku małżeńskiego dowód osobisty ważny jest jeszcze 3 miesiące, a nasz wylot miał miejsce 2 m-ce po zawarciu związku, postanowiliśmy odciągnąć zmianę dowodu aż do kilku dni przed wyjazdem a po powrocie odebraliśmy nowy dowód.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 26 Sie 2014 16:51 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
Mam jeszcze pytania odnośnie Norwegian (trasa WAW-BCN)!

1. Ile jest miejsca na nogi w B737 ? Porównywalnie co w Ryanair?
2. Czy jest serwowany jakiś katering, jeśli nie, to można coś zjeść na pokładzie w rozsądnej cenie? Jakieś doświadczenia z tym związane?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 26 Sie 2014 17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10935
HON fly4free
warsawghoster napisał(a):
Mam jeszcze pytania odnośnie Norwegian (trasa WAW-BCN)!

1. Ile jest miejsca na nogi w B737 ? Porównywalnie co w Ryanair?
2. Czy jest serwowany jakiś katering, jeśli nie, to można coś zjeść na pokładzie w rozsądnej cenie? Jakieś doświadczenia z tym związane?


Ad 1. Jest więcej niż w ryanair bo fotele mają wcięcie na nogi
Ad 2. Można kupić tak jak w Raynair czy Wizzair. Ceny podobne
Góra
 Profil Relacje PM off
warsawghoster lubi ten post.
 
      
#90 PostWysłany: 28 Sie 2014 18:13 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
Dzięki wielkie za pomoc, mam jeszcze ostatnie pytanie- jak jest z tym Wi-Fi w samolocie? rzeczywiście można korzystać z dostępu do sieci podczas lotu (nigdy nie spotkałem się z tego typu technologią).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 28 Sie 2014 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Tak, można korzystać z Wi-Fi, a dostęp jest oczywiście darmowy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 28 Sie 2014 18:30 

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 91
Wczoraj leciałam na trasie Malaga-Warszawa Norwegianem i potwierdzam, że WI-FI działa. Nie otwierały się wszystkie strony, ale te najbardziej popularne typu wp.pl, facebook itp. działały. Poza tym w czasie lotu można na swoim sprzęcie (smartfon, tablet itp) śledzić na stronie norwegiana trasę lotu, z jaką prędkością leci, na jakiej wysokości i jaki dystans został do pokonania. Fajne, poza tym w czasie lotu są wyświetlane filmiki (na ich sprzęcie) typu "ukryta kamera" czy filmy animowane dla dzieci. Czas upływa tam znacznie szybciej i przyjemniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 28 Sie 2014 18:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3391
srebrny
Lilianna napisał(a):
Fajne, poza tym w czasie lotu są wyświetlane filmiki (na ich sprzęcie) typu "ukryta kamera" czy filmy animowane dla dzieci. Czas upływa tam znacznie szybciej i przyjemniej.

To jeszcze zależy na jaki trafisz samolot. W starszych nie ma monitorków, nie ma wtedy filmików, a instruktaż dla pasażerów jest pokazywany tradycyjnie przez stewardesy (w nowszych jest już na monitorkach).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 28 Sie 2014 18:48 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4034
złoty
lukas-tur napisał(a):
Witam
Mam ciężka sprawa brat się połamał i nie poleci ze mną i rodzinka do Madrytu... co zrobić aby odzyskać podatki i oplaty lotniskowe?? bo bilety w tej taryfie promo bez zwrotu

jak sprawdzic czyi sporo tego będzie ?? tego zwrotu podatków bo do hiszpani z wawy to spore sa oplaty jak pamiętam a bilety ( w dwie strony ) kosztowały tylko 360 zł a podatki to chyba z 200 by było ... i jak to zrobić aby nie skasować całej rezerwacji ...

Mam taki sam problem,gdyz kupilem bilet z SFX do BCN, a lece ostatecznie WAW-AGP.
Zadzwonilem na infolinie i poinformowano mnie, by wypelnic formularz na stronie i tak tez zrobilem. Minelo juz ponad dwa tygodnie i zero reakcji.
Powodem pewnie jest,to ze nie anulowalem biletu, a wiec nie moga oddac oplat. Szkoda,ze na infolinii nie poinformowala o tym,jak zauwazyla ze rezerwacja jest aktywna,wiec zwrot nie moze byc dochodzony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 28 Sie 2014 22:40 

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 5
Lilianna napisał(a):
Wczoraj leciałam na trasie Malaga-Warszawa Norwegianem i potwierdzam, że WI-FI działa. Nie otwierały się wszystkie strony, ale te najbardziej popularne typu wp.pl, facebook itp. działały. Poza tym w czasie lotu można na swoim sprzęcie (smartfon, tablet itp) śledzić na stronie norwegiana trasę lotu, z jaką prędkością leci, na jakiej wysokości i jaki dystans został do pokonania. Fajne, poza tym w czasie lotu są wyświetlane filmiki (na ich sprzęcie) typu "ukryta kamera" czy filmy animowane dla dzieci. Czas upływa tam znacznie szybciej i przyjemniej.


Potwierdzam!
Filmiki z ukrytej kamery powodowały głośny śmiech pasażerów samolotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 31 Sie 2014 00:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 370
Loty: 194
Kilometry: 459 857
niebieski
Właśnie robiłem w norwegian rezerwację dla dorosłego i dziecka przez pośrednika. Niestety przez autouzupełnianie wkradł się błąd i wyskoczyło złe imię dziecka czego nie zauważyłem. Czekam na wystawienie biletu i mam pytanie-czy da się zmienić imię bezpłatnie w Norwegianie (jak już wystawią bilet) w ciągu 24godz?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 03 Wrz 2014 11:06 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 122
Loty: 40
Kilometry: 80 330
Witam,

Proszę o polecenie sprawdzonego pośrednika.
Chciałbym kupić 3 bilety na przyszły rok Warszawa-Malaga RT
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 03 Wrz 2014 11:11 

aldam napisał(a):
Witam,

Proszę o polecenie sprawdzonego pośrednika.
Chciałbym kupić 3 bilety na przyszły rok Warszawa-Malaga RT


A po co ci pośrednik i dodatkowe koszty?
weź posiadaną kartę debetową/kredytową z wystarczającym saldem na koncie karty, zapoznaj się z poradnikiem np. dla ryanair (w sumie rezerwacja niewiele się różni)
http://www.fly4free.pl/rezerwacja-bilet ... -poradnik/

i rezerwuj, po chwili przekonasz się jakie to proste.
Góra
 PM off  
      
#99 PostWysłany: 03 Wrz 2014 11:23 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 122
Loty: 40
Kilometry: 80 330
Z samodzielnym zakupem nie ma problemów u mnie.
Jednak wiem, że pośrednicy maja extra -10% od ceny i bagaże rejestrowane w cenie więc myślę, ze warto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 03 Wrz 2014 11:31 

Jeśli chodzi o wyszukiwarki lotów, to faktycznie jakiś czas temu część obniżała sporo ceny lotów DY, dodając za free bagaż rejestrowany, ale tu tej informacji nie uzyskasz (jest w TS)
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group