Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 01 Cze 2014 02:28 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Zastanawiam się, czy to ja źle patrzę, czy rzeczywiście nie ma żadnego wygodnego zestawienia tras/mapy kierunków Norwegiana? Dziś, ku swojemu zdziwieniu dowiedziałem się z reklamy na głównej stronie przewoźnika, że będą latać bezpośrednio z WAW na Kanary. W którym miejscu można sprawdzić dostępne wyloty z danego miejsca?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie
Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem) Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem)
#62 PostWysłany: 01 Cze 2014 03:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
ciacho_majonez napisał(a):
Zastanawiam się, czy to ja źle patrzę, czy rzeczywiście nie ma żadnego wygodnego zestawienia tras/mapy kierunków Norwegiana? Dziś, ku swojemu zdziwieniu dowiedziałem się z reklamy na głównej stronie przewoźnika, że będą latać bezpośrednio z WAW na Kanary. W którym miejscu można sprawdzić dostępne wyloty z danego miejsca?


http://www.norwegian.com/flight/route-map/ Wybierasz miasto i czerwone linie to loty bezpośrednie.
Góra
 Profil Relacje PM off
ciacho_majonez lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 01 Cze 2014 07:57 

Rejestracja: 31 Maj 2014
Posty: 2
sranda napisał(a):
Nie ma problemu w Norwegianie by dla dziecka do lat dwóch zabrać bezpłatnie zarówno wózek (parasolkę), jak i fotelik samochodowy.

sandra, a wózek nadaje się jako bagaż rejestrowany? Piszesz o parasolce, a ja mam większy, bo miałam 3w1 i spacerówka jest masywniejsza niż parasolka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 01 Cze 2014 08:09 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
sranda - nie sandra :)

Jeśli spacerówka też się w miarę składa, to powinna przejść po prostu jako darmowy wózek przynależny do dziecka (nie jako rejestrowany). Będzie można ją albo nadać przy odprawie (i oddać przy stanowisku bagażu ponadnormatywnego), albo przy wejściu do samolotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 01 Cze 2014 10:50 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
W Wizz-ie taki wozek przechodzil bez problemu - ja zawsze wszystko nadawalem na check in. Skoro oni brali to i Norwegian wezmie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 23 Cze 2014 13:33 

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 1
Może się powtórzę, ale jakoś nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie.
Na stronie norwegian jest napisane, że odprawiają z paszportem, czy dowód osobisty wystarczy? Lecę z Berlina do Sztokholmu.

Z góry dzięki za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 23 Cze 2014 14:00 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2244
Wystarczy dowód
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 23 Cze 2014 22:12 

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 5
Witam!
Lecimy pierwszy raz samolotem i wybraliśmy Norwegian. Wylatujemy z Schonefeld do Barcelony. Czy ktoś może mi powiedzieć czy oprócz bagażu podręcznego mogę wnieść na pokład jeszcze torebkę lub laptop. I mam jeszcze jedno pytanko. Poproszono mnie o przywiezienie do Hiszpanii leśnych jagód. Jak myślicie, czy będę mogła je przewieźć bez problemu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 28 Cze 2014 18:35 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 209
niebieski
Tak, poza podręcznym możesz mieć dodatkowo torebkę lub laptop, który należy umieścić pod siedzeniem. W Berlinie nikt specjalnie nie zwraca uwagi na wagę, ani na rozmiar podręcznego, a ta torebka też może być całkiem duża. Przetestowane 3 tygodnie temu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 28 Cze 2014 19:38 

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 5
yarciak napisał(a):
Tak, poza podręcznym możesz mieć dodatkowo torebkę lub laptop, który należy umieścić pod siedzeniem. W Berlinie nikt specjalnie nie zwraca uwagi na wagę, ani na rozmiar podręcznego, a ta torebka też może być całkiem duża. Przetestowane 3 tygodnie temu.

Dzięki yaciak.
A może wiesz jak to może byc z tymi moimi jagodami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 28 Cze 2014 20:21 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 209
niebieski
Tu Ci nie pomogę, bo nigdy nie próbowałem przewieźć jagód w podręcznym :) . Ryzykujesz tylko tym, że Ci je zabiorą podczas kontroli. Myślę, że jest większa szansa, że przejdą przez kontrolę, niż gdybyś wylatywała z polskiego lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 28 Cze 2014 21:03 

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 5
yarciak napisał(a):
Tu Ci nie pomogę, bo nigdy nie próbowałem przewieźć jagód w podręcznym :) . Ryzykujesz tylko tym, że Ci je zabiorą podczas kontroli. Myślę, że jest większa szansa, że przejdą przez kontrolę, niż gdybyś wylatywała z polskiego lotniska.

Dzięki serdeczne! :)
Dam znać jak było z tymi jagodami.
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 17 Lip 2014 20:04 

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 5
asica napisał(a):
yarciak napisał(a):
Tu Ci nie pomogę, bo nigdy nie próbowałem przewieźć jagód w podręcznym :) . Ryzykujesz tylko tym, że Ci je zabiorą podczas kontroli. Myślę, że jest większa szansa, że przejdą przez kontrolę, niż gdybyś wylatywała z polskiego lotniska.

Dzięki serdeczne! :)
Dam znać jak było z tymi jagodami.
Pozdrawiam!


Już wróciłam.
Na lotnisku nie było żadnych kłopotów z przewiezieniem jagód. nawet o nie nie pytali. Potem pomyślałam, ze mogłam wziąć więcej, bo miałam jeszcze miejsce w podręcznym.
Obsługa sympatyczna, uśmiechnięta. A na pokład w Norwegian faktycznie można było wnieść, oprócz bagażu podręcznego jeszcze małą torebkę lub torbę z laptopem.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 18 Lip 2014 12:31 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
Z którego terminala w Berlinie korzysta Norwegian? Aktualnie odprawa możliwa jest przy okienku Norwegian czy też w automacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 18 Lip 2014 12:34 

Rejestracja: 03 Sie 2011
Posty: 128
Norwegian odprawiany jest w berlinie z terminala A. Odprawa odbywa się podczas oddawania bagażu. Nawet jeżeli nie masz bagażu podchodzisz i Cię odprawiają
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 21 Lip 2014 14:55 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
Ja trochę z innej beczki :)
spontanicznie kupiłem bilety Norwegianem z W-wy na Teneryfe - chyba :)
Nie znam wogle niemieckiego więc chciałbym podpytać czy faktycznie tak jest :)

"FLUG DY 5343 - NORWEGIAN AIR SHUTTLE MIT 25 FEBRUAR 2015
-----------------------------------------------------------------------------
ABFLUG: WARSAW, PL (FREDERIC CHOPIN) 25 FEB 15:30
ANKUNFT: TENERIFE, ES (TENERIFE SUR) 25 FEB 20:10
FLUG-BUCHUNGSREF.: DY/YTUAIB
BUCHUNG BESTAETIGT, ECONOMY (X) DAUER: 05:40
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BAGGAGE ALLOWANCE: 2PC
MAHLZEIT: SPEISEN UND GETRAENKE ZUM KAUF
NON-STOP WARSAW NACH TENERIFE
DURCHGEFUEHRT VON: NORWEGIAN AIR SHUTTLE, DY
FLUGZEUG: BOEING 737-800 (WINGLETS)

FLUG DY 5342 - NORWEGIAN AIR SHUTTLE MIT 04 MAERZ 2015
-----------------------------------------------------------------------------
ABFLUG: TENERIFE, ES (TENERIFE SUR) 04 MAE 08:00
ANKUNFT: WARSAW, PL (FREDERIC CHOPIN) 04 MAE 14:50
FLUG-BUCHUNGSREF.: DY/YTUAIB
BUCHUNG BESTAETIGT, ECONOMY (H) DAUER: 05:50
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BAGGAGE ALLOWANCE: 2PC
MAHLZEIT: SPEISEN UND GETRAENKE ZUM KAUF
NON-STOP TENERIFE NACH WARSAW
DURCHGEFUEHRT VON: NORWEGIAN AIR SHUTTLE, DY
FLUGZEUG: BOEING 737-800 (WINGLETS)

DER MITTELWERT DER CO2 EMISSION FUER DIE FLUEGE BETRAEGT 721.82 KG/PERSON
QUELLE: ICAO CARBON EMISSIONS CALCULATOR
http://www.icao.int/environmental-prote ... fault.aspx

Jak wygląda sprawa z bagażem - jest on w cenie bo nigdzie nie "doczytałem" o możliwości dokupienia?


Ostatnio edytowany przez suszek, 08 Sie 2014 18:35, edytowano w sumie 1 raz
deal w TS
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 21 Lip 2014 15:01 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2244
Nawet 2 sztuki masz:
BAGGAGE ALLOWANCE: 2PC
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 21 Lip 2014 15:06 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
ok :) bo jedziemy 2 os dorosłe i 3 latek.
Gdzieś czytałem ( nie pamiętam gdzie - waga do 20 kg)
czyli możemy wziąć 2x20kg bez limitu wielkości a jak wygąda z podręcznym?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 21 Lip 2014 15:17 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2244
Zawsze warto zajrzeć na stronę przewoźnika, można zazwyczaj znaleźć tam wiele przydatnych rzeczy:
http://www.norwegian.com/pl/customer-se ... d-luggage/
http://www.norwegian.com/pl/customer-se ... d-baggage/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 04 Sie 2014 21:29 

Rejestracja: 21 Kwi 2014
Posty: 83
Witam!
Czy ktoś wie jak w Norwegianie jest ze zmianą nazwiska na bilecie związaną z ożenkiem? :)
Gdy kupowałem bilet dla mnie i narzeczonej, to była ona jeszcze narzeczoną, dzisiaj jest już żoną.
Co prawda dodała do swojego nazwiska tylko moje, ale lepiej mieć chyba obydwa w karcie :)
Ewentualnie, może ktoś ma maila kontaktowego do Norwegiana; dzwonił nie będę, bo opłaty pewnie masakryczne.

Dzięki za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group