Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 14 Mar 2014 19:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 235
Loty: 117
Kilometry: 260 316
niebieski
scomin napisał(a):
Miałem w czwartek dziwną sytuację lecąc liniami Norwegian na trasie z Alicante do Gatwick. Odprawiałem się na lotnisku, odprawa przebiegła szybko i sprawnie. Natomiast w czasie boardingu pani z obsługi widząc mój dowód osobisty powiedziała do drugiej pani z obsługi "mamy Polaka", po czym sięgnęła po skoroszyt z jak się okazało poleceniami w różnych językach. Jako, że do odlotu pozostało niewiele czasu, a kolejka za mną całkiem spora, pani z obsługi zaczęła nerwowo szukać strony z językiem polskim i w końcu wskazała polecenie, które po polsku nakazywało wykonanie matematycznego obliczenia i napisanie wyniku :shock: Pani z obsługi widząc moje zdziwienie zaczęła coś tam sympatycznie tłumaczyć, ale byłem tak zaskoczony, że nie odnotowałem co powiedziała... Natomiast wynik podałem poprawny i poleciałem :lol: Ktoś może wyjaśnić co, jak i dlaczego?


Widocznie brytyjski rynek pracy ma zapotrzebowanie na inżynierów. Chcieli sprawdzić czy kolejny humanista się do nich nie wybiera. To pewnie ten nowy element polityki migracyjnej do Wielkiej Brytanii. ;)
_________________
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#42 PostWysłany: 19 Mar 2014 09:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 350
niebieski
Czy na loty z Warszawy do Malagi można odprawić sie online 24h przed wylotem?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 19 Mar 2014 09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
ranek napisał(a):
Czy na loty z Warszawy do Malagi można odprawić sie online 24h przed wylotem?

Według moich obserwacji nie można ale nie jest to informacja pewna na 100%.

edit:
A jednak można :)


Ostatnio edytowany przez maczala1, 19 Mar 2014 10:43, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 19 Mar 2014 10:34 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2085
srebrny
Można - sam się tak odprawiałem. Ale miejsca przydzielają kiepskie - później trzeba zmieniać przy nadawaniu bagażu. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 19 Mar 2014 20:41 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 67
Polecam wszystkim apke "Norwegian Travel Assistant" dostępną w Google Play
Odprawiałem sie w Norwegii, Polsce, Maroku ...
Małe problemy były na początku lutego, jednak Norki już naprawiły i działa świetnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 19 Mar 2014 23:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 350
niebieski
dzieki za info. a co do przydzielanych kiepskich miejsc w tej formie odprawy, to gdyby na upartego chcieć to zmienić lecąc tylko z podręcznym mozna to zmodyfikowac jeszcze na check-in? czy jest to mozliwe tylko dla tych, którzy nadają tam bagaż rejestrowany?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 19 Mar 2014 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
ranek napisał(a):
dzieki za info. a co do przydzielanych kiepskich miejsc w tej formie odprawy, to gdyby na upartego chcieć to zmienić lecąc tylko z podręcznym mozna to zmodyfikowac jeszcze na check-in? czy jest to mozliwe tylko dla tych, którzy nadają tam bagaż rejestrowany?

Właśnie dlatego odprawiam się na lotnisku. Można się uśmiechnąć do sympatycznej obsługi i poprosić o miejsce, jakie się chce:) Bo raczej ciężko o zmianę, jeśli już się odprawisz wcześniej i będziesz miał wydrukowaną kartę:p
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 24 Kwi 2014 15:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2012
Posty: 160
Loty: 171
Kilometry: 313 106
W jakim stopniu Norwegian na WAW kontroluje wagę podręcznego?
Przepuszczą kobietę z torebką oprócz kabinówki, a faceta z reklamówką z dury free czy każą wszystko upchać w kabinówce?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 10 Maj 2014 23:41 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 378
niebieski
Słuchajcie, proszę jeszcze raz o radę - łopatologicznie. Za miesiąc mamy lot Berlin Schonefeld - Teneryfa. Lecimy w 8 osób, podręczne plus 1 rejestrowany. Kupione na dwie rezerwacje po 4 osoby.
Mamy wydrukować dokumenty podróży i po prostu iść z tym i z dowodem do stanowiska, żeby nas odprawili?
To pierwszy raz Norwegianem, dodatkowo dużo nas i z dziećmi lecimy, fajnie byłoby siedzieć na te 5 godzin w miarę razem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 11 Maj 2014 01:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2011
Posty: 197
Loty: 133
Kilometry: 206 956
bo76 napisał(a):
Słuchajcie, proszę jeszcze raz o radę - łopatologicznie. Za miesiąc mamy lot Berlin Schonefeld - Teneryfa. Lecimy w 8 osób, podręczne plus 1 rejestrowany. Kupione na dwie rezerwacje po 4 osoby.
Mamy wydrukować dokumenty podróży i po prostu iść z tym i z dowodem do stanowiska, żeby nas odprawili?
To pierwszy raz Norwegianem, dodatkowo dużo nas i z dziećmi lecimy, fajnie byłoby siedzieć na te 5 godzin w miarę razem.
Jest tak, jak sam napisałeś. Drukujecie dokumenty podróży, idziecie wszyscy do stanowiska odprawy i tam robicie check-in.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 13 Maj 2014 08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4547
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Odprawialem się wczoraj online przez aplikację mobilną - zresztą bardzo przyjemną w obsłudze.
Po uwagach powyżej trochę balem się o dobre miejsce, ale ponieważ będę się spieszył na lotnisku zaryzykowalem.
Dostałem miejsce w jednym z pierwszych rzedow przy oknie, więc nie mam co narzekać na przydzielanie kiepskich miejsc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 13 Maj 2014 09:04 

Rejestracja: 10 Gru 2012
Posty: 200
nie wiem jaki jest algorytm ale odprawiając się na jakieś 8-10h przed lotem zawsze byłem w środku samolotu (przy sprzedaży 100% biletów). zawsze koło siebie (kupowałem po dwa bilety).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 13 Maj 2014 09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Paź 2013
Posty: 288
Loty: 42
Kilometry: 53 654
zwykle ludzie odprawiaja sie 1-3h przed odlotem na lotnisku (najczęściej korzystając z automatów).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 13 Maj 2014 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 947
Loty: 284
Kilometry: 456 536
niebieski
Grzyw napisał(a):
bo76 napisał(a):
Słuchajcie, proszę jeszcze raz o radę - łopatologicznie. Za miesiąc mamy lot Berlin Schonefeld - Teneryfa. Lecimy w 8 osób, podręczne plus 1 rejestrowany. Kupione na dwie rezerwacje po 4 osoby.
Mamy wydrukować dokumenty podróży i po prostu iść z tym i z dowodem do stanowiska, żeby nas odprawili?
To pierwszy raz Norwegianem, dodatkowo dużo nas i z dziećmi lecimy, fajnie byłoby siedzieć na te 5 godzin w miarę razem.
Jest tak, jak sam napisałeś. Drukujecie dokumenty podróży, idziecie wszyscy do stanowiska odprawy i tam robicie check-in.



Pamiętajcie że na Schonefeld Norwegian operuje na terminalu D (barak całkiem na prawo) tam ok. 2 godz przed odlotem pojawiają się pracownicy. jak poprosicie to przydziela miejsca obok siebie.

Wystarczy wydrukowane potwierdzenie lub aplikacja mobilna na tel.
Nie ma automatów do odprawy na lotnisku , nie można tez odprawić się online w domu na 24h przed odlotem, przetestowane pod koniec kwietnia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 15 Maj 2014 18:34 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
Czy na lotnisku BCN są self check-in'y Norwegian do odprawy? Lecę do WAW.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 15 Maj 2014 18:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
tomeeek07 napisał(a):
Czy na lotnisku BCN są self check-in'y Norwegian do odprawy? Lecę do WAW.

Ja ostatnio podszedłem do checkin Norwegian bo nie było nikogo i poprosiłem o miejsce z przodu. Dostałem 3 miejsca w drugim rzędzie :-)
Nie zauważyłem kiosków do odprawy samodzielnej, ale może źle szukałem.
Góra
 Profil Relacje PM off
vipert lubi ten post.
 
      
#57 PostWysłany: 30 Maj 2014 15:49 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
skrzat napisał(a):
Nie zauważyłem kiosków do odprawy samodzielnej, ale może źle szukałem.


Wcale nie trzeba ich szukać, bo są bardzo dobrze umiejscowione. Niedaleko stanowisk odprawy. Możliwe, że niedawno je tam postawili, aczkolwiek jest ich co najmniej dwa i działają - wczoraj testowałem. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 30 Maj 2014 18:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 125
Również mogę polecić mobilną apkę. W zeszłym tygodniu odprawiałem się ze znajomymi na lot z AGP do WAW kilkanaście godzin przed i dostaliśmy miejsca w 8 rzędzie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 31 Maj 2014 21:32 

Rejestracja: 31 Maj 2014
Posty: 2
Witajcie,
za tydzień lecę z 10 miesięczną córką Norwegianem na trasie Warszawa-Malaga. Pytanie do tych, którzy niedawno latali tymi liniami z dzieckiem: czy rzeczywiście dla dziecka należy się do 5 kg bagażu podręcznego? Czy może to być fotelik samochodowy? A co z wózkiem? Czy płacę za niego i czy mogę podejść z nim pod samolot czy zostawić w loku? Poproszę o wszystkie cenne informacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 31 Maj 2014 22:17 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2085
srebrny
Nie ma problemu w Norwegianie by dla dziecka do lat dwóch zabrać bezpłatnie zarówno wózek (parasolkę), jak i fotelik samochodowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: radomt oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group