Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 14 Cze 2016 17:34 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
przy locie do USA, z przesiadką w Londynie, Oslo etc. jeżeli jest wszystko na jednym bilecie, a pierwszy samolot się spóźni to Norwegian zapewnia jakiś nocleg?
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#322 PostWysłany: 14 Cze 2016 17:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5660
HON fly4free
tak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#323 PostWysłany: 17 Cze 2016 09:03 

Rejestracja: 17 Sty 2016
Posty: 135
niebieski
Chcę złożyć reklamację w Noerwegian w związku z opóźnionym lotem. Wszystko fajnie, tylko nie potrafię na ich stronie znaleźć informacji jak taką złożyć. Jest formularz zwrotu kosztów, ale w takiej sprawie jest tylko informacja

Kod:
Jeżeli poniesiesz jakiekolwiek z wyżej wymienionych kosztów, uprzejmie prosimy o zachowanie oryginałów potwierdzających je rachunków. Możesz ubiegać się o zwrot kosztów w granicach rozsądku i odszkodowanie na naszej stronie - www.norwegian.com.


I nic więcej. Wie ktoś jak to zrobić?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#324 PostWysłany: 17 Cze 2016 17:02 

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 183
Rzeczywiście, wydaje się, że jest tak jak piszesz. Moim zdaniem możesz użyć tego formularza do złożenia reklamacji.
Ja zdecydowałem się na wysłanie do nich reklamacji w formie papierowej. Okazało się to pierwszym krokiem do uzyskania odszkodowania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#325 PostWysłany: 17 Cze 2016 20:21 

Rejestracja: 17 Sty 2016
Posty: 135
niebieski
Tak też ostatecznie, po konsultacjach z infolinią, zrobiłem. Zobaczymy czy przejdzie. Jak nie, to zostaje tylko wersja papierowa...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#326 PostWysłany: 06 Lip 2016 10:15 

Rejestracja: 06 Lip 2016
Posty: 5
Cześć!
Może ktoś zna odpowiedź na moje pytanie: Za nadbagaż płaci się w euro gotówką, czy kartą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#327 PostWysłany: 16 Sie 2016 21:18 

Rejestracja: 20 Kwi 2016
Posty: 23
Loty: 22
Kilometry: 36 372
Cześć! Piszę swoją relację z odprawy w Norwegianie ponieważ do końca nie znalazłem odpowiedzi przed lotem. Mianowicie właśnie lecę do Oslo, 2h przed lotem poprawiłem się dostając link do odprawy w smsie, prawdopodobnie opcja ta była dostępna już jakiś czas przed lotem po zalogowaniu do konta/podróży. Na lotnisku WAW nie ma stanowisk stacjonarnych samoobslugowych do odprawy w norwegianie. Wystarczy mieć dokument tożsamości i podejść do stanowisk z obsługą danego lotu, tam gdzie nadaje się bagaże. Drukuja bilet od ręki. Dodatkowo poprosiłem o miejsce przy oknie i Pani bezpłatnie mi zmieniła. Ogólnie wszystko ba plus i bardzo dobra organizacja, wifi na pokładzie, polecam :)
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#328 PostWysłany: 16 Sie 2016 22:02 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
Maciej Maciej napisał(a):
2h przed lotem poprawiłem się :)

Fajnie,ponoć na poprawę nigdy nie jest za późno ;) Bądź dalej grzeczny i spokojnego lotu oraz udanego lądowania :P
Góra
 Profil Relacje PM off
Maciej Maciej lubi ten post.
 
      
#329 PostWysłany: 21 Sie 2016 16:27 

Rejestracja: 09 Lis 2015
Posty: 20
Mam takie być może głupie pytanie ale jednak bo pojawił się mały problem. Rezerwowałem lot dla sześciu osób, dwa bagaże rejestrowane, jedna z osób jednak tego dnia z nami nie poleci a na nią był właśnie drugi bagaż. Czy da się jakoś to rozwiązać, czy trzeba będzie dokupować kolejny bagaż? Można jakoś "przepisać" bagaż z osoby A na osobę B? Jeśli nie to czy można nadać bagaż na bilet tej nielecącej osoby? Jest to mój pierwszy lot, więc prosze o wyrozumiałość jeśli zadaję głupie pytanie bądź coś niejasno napisałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#330 PostWysłany: 21 Sie 2016 17:10 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6256
Loty: 478
Kilometry: 1 019 055
Nie powinno byc problemow. Warto jednak zglosic, ze ta osoba nie leci
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#331 PostWysłany: 21 Sie 2016 17:14 

lukaszo85 napisał(a):
Można jakoś "przepisać" bagaż z osoby A na osobę B? Jeśli nie to czy można nadać bagaż na bilet tej nielecącej osoby?


Oczywiście, że NIE MOŻNA przenieść bagażu na inna osobę - nie leci osoba, nie leci jej bagaż

Trzeba będzie dokupić nawet w norwegian nowy nadawany dla któreś z osób co leci, ewentualnie niech @oskiboski napisze jak to zrobić
Góra
 PM off  
      
#332 PostWysłany: 21 Sie 2016 19:35 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6256
Loty: 478
Kilometry: 1 019 055
@gorny77 jesli sa na jednej rezerwacji, przyjdzie grupa na ckin i powie, ze nadaje 2 bagaze a jedna osoba z grupy nie leci ktora ma go w bilecie to nie bedzie problemu, to dosyc specyficzna linia
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#333 PostWysłany: 21 Sie 2016 19:45 

Ja jestem sceptyczny, a specyficzna o tyle, że działa jak linia tradycyjna LOT, LUFTHANSA jeśli chodzi o odprawę, nadawanie bagażu

A i ceny bagażu takie, iż rozpaczy nie będzie
Góra
 PM off  
      
#334 PostWysłany: 05 Wrz 2016 11:47 

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 254
niebieski
czy do samolotu oprocz walizki podrecznej moge zabrac plecak na laptopa?
Rzadko latam low costami, stad moje pytanie
LX, LO, LH, OS czy SN nie robia mi z tym zadnego problemu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#335 PostWysłany: 05 Wrz 2016 12:11 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
Tak.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#336 PostWysłany: 05 Wrz 2016 12:13 

Rejestracja: 28 Mar 2014
Posty: 191
Loty: 22
Kilometry: 63 900
Jak już @oskiboski i @gorny77 napisali, Norwegian to dosyć specyficzna linia w pozytywnym znaczeniu. Leciałem z nimi 8 razy, zawsze miałem ponadwymiarowy podręczny w postaci miękkiego plecaka (bagaż rejestrowany też) i osobno torbę na laptopa. Nigdy nie było najmniejszego problemu, że coś jest za duże itp. Nie mówiąc już o tym, że na pokład zabieram jeszcze małego pieska, ale to już jest oddzielnie płatna opcja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#337 PostWysłany: 06 Wrz 2016 09:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 159
Loty: 45
Kilometry: 50 890
Większość lotów odbyłam tą linią lotniczą. Nigdy nie miałam problemów ani z bagażem ani z bagażami. Czasem mam wrażenie, że do bagażu podręcznego jako dodatkowy mały prawie każdy ma laptopa w samolocie. Dla mnie jest to tani przewoźnik z bardzo wysokimi standardami i udogodnieniami. Aż za bardzo przyzwyczaiłam się do WiFi w samolocie i lecąc inną linią mam uczucie jakby się coś popsuło :) Lubię "nocne" loty kiedy gaszą światło na pokładzie :) i dużo miejsca na nogi.
_________________
Zakochana w Arktyce
Obecnie Tromsø - zorza polarna codziennością
Carollayna na facebook
Carollayna.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#338 PostWysłany: 06 Wrz 2016 10:13 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6256
Loty: 478
Kilometry: 1 019 055
Można sie odprawic w domu i nawet wybrac emergency za free
P.s w Warszawie nie ma okienek odprawy.......
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#339 PostWysłany: 06 Wrz 2016 14:29 

Rejestracja: 28 Mar 2014
Posty: 191
Loty: 22
Kilometry: 63 900
@oskiboski czyli jak lecę Norwegianem z WAW, to nie odprawię się w tradycyjny sposób? Ponieważ latam z psem, to zawsze miałem wymóg, żeby odprawiać się przy okienku. Nie bardzo mogę polegać na infolinii, bo najczęściej udzielają mi tam sprzecznych informacji. Ze względu na niedoinformowanych pracowników lotniska o mało nie utknąłem ostatnio na Teneryfie. Bagaż przyjęli mi 5 min. przed planowanym odlotem samolotu, a poszło o niewłaściwy kontenerek (wg pracowników obsługi naziemnej, którzy nie byli pracownikami Norwegian, ale obsługiwali ich okienko). Po tym wszystkim złożyłem reklamację za zmuszenie mnie do kupna innego transporterka, którego nawet nie użyłem, bo na pokładzie stewardessy Norwegiana już oczywiście problemu nie widziały. Dostałem zwrot pieniędzy wraz z przeprosinami, ale kosztowało mnie to sporo nerwów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#340 PostWysłany: 06 Wrz 2016 14:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5660
HON fly4free
Oczywiście, że się odprawisz normalnie na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group