Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 08 Wrz 2015 22:43 

Rejestracja: 16 Sie 2015
Posty: 6
Podtrzymałeś mnie na duchu kolego.
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
rw30 uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN
#282 PostWysłany: 12 Wrz 2015 08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 338
Loty: 16
Kilometry: 39 898
potwierdzam, odprawa Norwegiana na Gatwick jest i ma się dobrze
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
rw30 uważa post za pomocny.
 
      
#283 PostWysłany: 26 Wrz 2015 21:23 

Rejestracja: 16 Sie 2015
Posty: 6
yo

Czyli wystarczy, że wydrukuje bilety bez odprawy online i lecę? Czy można mieć plecak i laptopa w osobnej torbie jako bagaż podręczny?

Oczywiście odprawa na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#284 PostWysłany: 27 Wrz 2015 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5658
HON fly4free
Musisz się odprawić - albo online albo na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#285 PostWysłany: 27 Wrz 2015 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 338
Loty: 16
Kilometry: 39 898
panczo22 napisał(a):
yo

Czyli wystarczy, że wydrukuje bilety bez odprawy online i lecę? Czy można mieć plecak i laptopa w osobnej torbie jako bagaż podręczny?

Oczywiście odprawa na lotnisku.


Odprawa w Norwegianie na lotnisku jest darmowa. Możesz mieć, w Norwegianie nikt mi nie robił problemu o dodatkową torbę z laptopem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#286 PostWysłany: 28 Wrz 2015 16:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
czy DY wystawia Etixy ? na CMT nic nie mam, trasa SVG-WAW.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#287 PostWysłany: 28 Wrz 2015 16:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5658
HON fly4free
Wystawia i na CMT powinno pokazać rezerwację.
Góra
 Profil Relacje PM off
sobo lubi ten post.
 
      
#288 PostWysłany: 28 Wrz 2015 21:10 

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 4
Loty: 34
Kilometry: 57 560
Proszę o potwierdzenie aktualnych informacji bo temat dosc leciwy:)
Lece Norwegianem z WAW na Gran Canarie. Mam jedynie bagaż podręczny. Przy rezerwacji podałem jedynie imię i nazwisko. W odpowiedzi na rezerwacje mailem dostałem dokumenty podróży. Czy w tej sytuacji nie muszę już robić żadnej odprawy? wystarczy wydrukować papierki i z nimi udać się na lotnisko?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#289 PostWysłany: 28 Wrz 2015 21:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2015
Posty: 132
Odprawić musisz się zawsze. Lecąc z samym podręcznym możesz to zrobić przez internet, a wtedy na lotnisku pójdziesz prosto do kontroli bezpieczeństwa (bo nie musisz zdawać bagażu rejestrowanego).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#290 PostWysłany: 28 Wrz 2015 22:04 

Mateusz Tajak napisał(a):
Lece Norwegianem z WAW na Gran Canarie. Mam jedynie bagaż podręczny. Przy rezerwacji podałem jedynie imię i nazwisko. W odpowiedzi na rezerwacje mailem dostałem dokumenty podróży. Czy w tej sytuacji nie muszę już robić żadnej odprawy? wystarczy wydrukować papierki i z nimi udać się na lotnisko?

Najwygodniej z wydrukowanym potwierdzeniem i dokumentem podróży bez koniecznosci odprawiania się wczesniej przyjezdzasz jakies 2 godziny przed lotem na lotnisko, tam patrzysz na jakich stanowiskach dla tego lotu nadawany jest bagaż rejestrowany i nawet tylko z bagażem podręcznym podchodzisz z dokumentem podróży i jak chcesz potwierdzeniem z e-maila i po chwili bedziesz za darmo odprawiony z przyznaniem miejsc na pokladzie i wreczeniem karty pokladowej.
Podsumowujac, norwegiam w tym wzgledzie jest bardziej linia tradycyjna niz lcc, zapewne poprosza by za darmo nadac bagaż podręczny do luku bagażowego
Góra
 PM off
Mateusz Tajak lubi ten post.
Mateusz Tajak uważa post za pomocny.
 
      
#291 PostWysłany: 07 Paź 2015 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10971
HON fly4free
Wyszła nowa wersje aplikacji Norwegiana na Androida. Zmieniono zupełnie wygląd aplikacji. Można też już dokonywać rezerwacji z jej poziomu. Do tej pory możliwe było tylko zarządzanie już istniejącą/odprawa. Widoczne są też kalendarze cen, jak na stronie WWW.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#292 PostWysłany: 01 Gru 2015 12:19 

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 3
Hej. Czy ktoś leciał Norwegianem do USA. Mam wylot z Krakowa z międzylądowaniem w Sztokholmie i trochę jestem pogubiony. Pierwszy raz lecę.
Na stronie podane jest że trzeba podać informacje na 72h przed odlotem...m.in numer paszportu itp. Na stronie nie ma w ogóle opcji wpisania tego..zweryfikowania tego. Piszą też o padaniu informacji o miejscu pierwszego noclegu na terenie USa...Czy te dane podaję im podczas odprawy..skoro odprawić mogę się tylko na dobę przed odlotem...Nie rozumiem tego...może ktoś z Was miał już podobne pytania.
Z góry dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#293 PostWysłany: 02 Sty 2016 22:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Szybkie pytanie. Pierwszy raz rezerwowałem lot w DY i omyłkowo przy wpisywaniu danych pomyliłem płeć. Zmieniać gdzieś przez infolinie czy zostawic? Nie bedzie problemu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#294 PostWysłany: 02 Sty 2016 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5658
HON fly4free
Zostawić, nie będzie najmniejszego problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Shaq uważa post za pomocny.
 
      
#295 PostWysłany: 03 Sty 2016 13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
skrzat napisał(a):
Wyszła nowa wersje aplikacji Norwegiana na Androida. Zmieniono zupełnie wygląd aplikacji. Można też już dokonywać rezerwacji z jej poziomu. Do tej pory możliwe było tylko zarządzanie już istniejącą/odprawa. Widoczne są też kalendarze cen, jak na stronie WWW.

Nie moge tego zainstalowac na tablecie. Pokazuje informacje, ze urzadzenie jest niezgodne, a instaluje wersje na androida, wiec powinno pojsc. Ktos mial taki problem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#296 PostWysłany: 05 Lut 2016 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2014
Posty: 247
niebieski
Cześć, nie mogę znaleźć nigdzie rozwiązania problemu:

mam bilet dla dorosłego na lot Norwegianem i chciałbym dodać do niego dziecko, niestety nie mam pojęcia jak.
Jest jakaś metoda z poziomu strony internetowej, czy tylko dzwonienie/mailowanie do nich?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#297 PostWysłany: 22 Lut 2016 16:04 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 12
Kupował ktoś kiedyś powyzej 10 biletów w formie biletu grupowego? Czy oprócz różnych zmian osób, czy są jakieś różnice np. w cenie??

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#298 PostWysłany: 30 Mar 2016 14:59 

Rejestracja: 25 Mar 2015
Posty: 2
Hej wszystkim,

Chcę kupić bilet lotniczy z Norwegii do Madrytu (przez Londyn) linii Norwegian. Dostałem informacje, że wymagane jest żebym miał ze sobą paszport (tak powiedziano mi na czacie z biurem obsługi). Napisałem do nich maila w tej sprawie i otrzymałem odpowiedź, że Norwegian nie może mnie informować jakch dokumentów potrzebuje.

Czy ktoś to może zweryfikować - czy dowód osobisty wystarczy na taką podróż?

Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc,

Pozdrawiam,

Jakub
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#299 PostWysłany: 30 Mar 2016 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1137
Loty: 395
Kilometry: 430 556
niebieski
Do Unii Europejskiej i reszty krajow zachodnioeuropejskich podrozujemy z dowodem, paszport nie jest konieczny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Jakubch uważa post za pomocny.
 
      
#300 PostWysłany: 18 Kwi 2016 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2016
Posty: 162
Loty: 130
Kilometry: 161 911
Podbijam temat, lecę w piątek z Balic do Kopenhagi. Jakie są wasze doświadczenia, czy będzie możliwość odprawienia się online 24h przed lotem, czy muszę z dowodem/paszportem i dokumentem podróży odprawić się na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group