Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna
Autor Wiadomość
#401 PostWysłany: 03 Wrz 2018 13:33 

Rejestracja: 03 Wrz 2018
Posty: 2
Cześć.
W październiku będę korzystać z linii Norwegian na trasie Barcelona-Warszawa. Wykupione mam bilety w tej najtańszej taryfie, bez bagażu rejestrowanego.
Nie zakładałem konta na stronie Norwegian, jedyne co mam to maila z dokumentemi podróży i numerem rezerwacji. Mam kilka pytań odnośnie odprawy i bagażu:
1. Czy bez założonego konta na Norwegian mam możliwość dokonać odprawy online? Widziałem jakąś opcje smsem ale podałem numer telefonu tylko do jednej osoby podróżującej. Czy dostanę wtedy dwa osobne linki do odprawy na ten jeden numer?
2. Czy nadal istnieje możliwość bezpłatnej odprawy w kiosku/stoisku Norwegian? Będzie to wygodniejsze gdyż mogę nie mieć dostępu do laptopa i drukarki, żeby odprawić się online.
3. Jak jest z przestrzeganiem limitów bagażu podręcznego w tych liniach? Głównie chodzi mi o ten jeden niewielki przedmiot osobistego użytku (25x33x20), może być to torba/plecak? Jeżeli jeden z wymiarow będzie o ok 2cm większy to można się już spodziewać problemów?

Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#402 PostWysłany: 03 Wrz 2018 13:51 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8988
1. https://www.norwegian.com/pl/moje-podroze/#/lookup (po prawej stronie) - możesz samemu zrobić i pewnie na telefon wysłać kartę pokładową
2. Z tego co pamiętam na WAW działa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#403 PostWysłany: 03 Wrz 2018 14:16 

1-2. Z tego co patrzyłem kilka tygodni temu nadal kiosku do samodzielnej odprawy w Warszawie nie ma, ale linia działa na wzór tradycyjnej i nawet wskazane jest podejście z dokumentem podróży do stanowiska nadawania bagażu rejestrowanego, by otrzymać kartę/y pokładowe i co najważniejsze miejsca w ramach życzenia z dostępnej liczby

3. W Norwegian posiadanie poza bagażem podręcznym przez kobiety torebki damskiej, laptopa itp to rzecz normalna i akceptowana, byle trzymać ten bagaż pod siedzeniem
Góra
 PM off  
      
#404 PostWysłany: 04 Wrz 2018 12:03 

Rejestracja: 03 Wrz 2018
Posty: 2
Dzięki za odpowiedzi.
A czy jeżeli na lotnisku jest kiosk do samodzielnej odprawy to mimo mogę odprawić się na stanowisku linii?
W kiosku też można wybrać miejsca?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#405 PostWysłany: 04 Wrz 2018 12:06 

Nie kombinuj, żeby tak wszystkie linie działały na stałych nie zmieniających się zasad dotyczących np. bagażu podręcznego według standardów linii tradycyjnych

Można, ale po co skoro bez tego czy ładnie prosząc na stanowisku odpraw generalnie otrzyma się co się chce
Góra
 PM off  
      
#406 PostWysłany: 15 Paź 2018 19:02 

Rejestracja: 15 Paź 2018
Posty: 2
Cześć!

Za niedługo lecę do USA i mam pytanie. Być może było już to tutaj poruszane, ale nie mogłem znaleźć. Przy wylocie z PL mam podać adres docelowy w USA, w porządku, ale jaki adres (czy w ogóle) mam wpisać przy locie z USA do PL?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#407 PostWysłany: 15 Paź 2018 20:47 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
https://www.norwegian.com/pl/informacje ... ozsamosci/
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#408 PostWysłany: 23 Paź 2018 17:31 

Rejestracja: 15 Paź 2018
Posty: 2
jekyll napisał(a):
https://www.norwegian.com/pl/informacje-o-lotach/odprawa-i-wejscie-na-poktad/paszport-wiza-i-dowod-tozsamosci/


Dzięki! Rozmawiałem na czacie i pani powiedziała mi, że przy locie z USA do PL nie trzeba nic w tym miejscu wpisywać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#409 PostWysłany: 19 Lis 2018 03:48 

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 14
Loty: 10
Kilometry: 47 240
Dziś norwegian zrobił nalot na JFK sprawdzali wymiary i ważyli bagaże podręczne plus np damskie torebki by nie przekraczało max 10kg lacznie. Zrobił się bałagan każdy porozkładał walizki i ubierał się na cebule wypychając kieszenie.
Góra
 Profil Relacje PM off
shoegaze uważa post za pomocny.
 
      
#410 PostWysłany: 21 Lis 2018 07:27 

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 130
Czesc, na poczatek sorry za brak polskich liter, nie moge poradzic sobie z nowa klawiatura.
Mam pytanie czy ktos juz przerabial noc na Changi lecac rano do LGW Norwegianem?
Mam bagaz do odprawy i interesuje mnie czy moge zrobic jakies zakupy, zjesc i przenocowac na lotnisku, niekoniecznie w hotelu, a rano(6-7) isc na check-in?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#411 PostWysłany: 04 Sty 2019 00:32 

Rejestracja: 04 Sty 2019
Posty: 1
Hej!
Piszę, bo z milionem spraw do załatwienia przed wyjazdem, tracę trzeźwość myślenia.
Powiedzcie, mam lot Norwegian na trasie Kopenhaga - Nowy Jork. Wyjeżdżam z bagażem podręcznym, taryfą LowFare.
Jak wygląda kwestia odprawy? Na lotach długodystansowych odprawia się na lotnisku, u przewoźnika? Nie przez internet?
Pytanie - banał, ale jak ktoś powyżej napisał - kto pyta, nie błądzi. ;)

Pozdrawiam,
Domi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#412 PostWysłany: 06 Sty 2019 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1259
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
https://www.norwegian.com/pl/informacje ... na-poktad/

Możesz przez internet.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#413 PostWysłany: 11 Lut 2019 21:53 

Rejestracja: 11 Lut 2019
Posty: 1
Hej mam pytanie czy przy odprawie z aplikacji trzeba podawać swoj numer dowodu osobistego czy cos podobnego? Dodam ze pierwszy raz lece i jestem "zielona"?.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#414 PostWysłany: 20 Maj 2019 19:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Cze 2017
Posty: 6
Loty: 44
Kilometry: 77 262
Witam, czy może mi ktoś powidzieć, czy te opcje na 1/2 sztuki bagażu dotyczą bagażu rejestrowego ?
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#415 PostWysłany: 20 Maj 2019 19:58 

Rejestracja: 02 Maj 2017
Posty: 67
Tak, bagaż rejestrowany (do 20kg). W rzeczywistości bardzo często przymykają oko na lekką nadwagę (co nie oznacza, że zawsze tak musi być :roll: ).

Jeśli chodzi o podręczny: https://www.norwegian.com/pl/informacje ... podreczny/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#416 PostWysłany: 14 Sie 2019 15:48 

Rejestracja: 14 Sie 2019
Posty: 2
Cześć, 24 sierpnia lecę z Amsterdamu do Nowego Jorku liniami Norwegian. Chciałem się was zapytać o dwie rzeczy. Czy linie norwegian na takie trasy udostępniają możliwość internetowej odprawy? Jeśli tak to ile godzin przed lotem? Nie moge znaleźć na to odpowiedzi.
Druga rzecz o którą pragnę zapytać to wymiary walizki. Lecę z taryfą LowFare + więc mam możliwość zabrania bagażu rejestrowanego. Znalazłem informacje, że nie może być on cięższy niż 20kg a jak się to ma do wymiarów walizki? Jakie są ograniczenia co do obwodu? (znalazłem dwie informacje raz, że obwód nie może przekraczać 300cm a pozniej ze suma wysokosc szerokosc dlugosc nie moze przekraczać 300cm. Czy ktoś wie która informacja jest prawdziwa?)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#417 PostWysłany: 14 Sie 2019 16:43 

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 258
Loty: 4
Kilometry: 13 255
Zbanowany
To jedna i ta sama informacja. Suma bokow 300 cm, czyli wysokosc, szerokosc i dlugosc. Lecialem do stanow pare razy norwegianem, nikt sie o detale nie czepiaz chyba ze chcesz grubo przegiac.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#418 PostWysłany: 14 Sie 2019 18:51 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
Remigiusz Krzysztof Świątkowski napisał(a):
Cześć, 24 sierpnia lecę z Amsterdamu do Nowego Jorku liniami Norwegian. Chciałem się was zapytać o dwie rzeczy. Czy linie norwegian na takie trasy udostępniają możliwość internetowej odprawy? Jeśli tak to ile godzin przed lotem? Nie moge znaleźć na to odpowiedzi.

https://www.norwegian.com/pl/informacje ... s-odprawy/
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#419 PostWysłany: 15 Sie 2019 09:20 

Rejestracja: 14 Sie 2019
Posty: 2
Asfalto napisał(a):
To jedna i ta sama informacja. Suma bokow 300 cm, czyli wysokosc, szerokosc i dlugosc. Lecialem do stanow pare razy norwegianem, nikt sie o detale nie czepiaz chyba ze chcesz grubo przegiac.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Czyli nie mogę mieć walizki większej niż 300cm po zsumowaniu wysokości, szerokości oraz długości, tak?

Jak przeczytałem obwód nie większy niż 300cm to myślałem, że ma to być liczone na zasadzie 2*a + 2*b < 300cm.


jekyll napisał(a):
Remigiusz Krzysztof Świątkowski napisał(a):
Cześć, 24 sierpnia lecę z Amsterdamu do Nowego Jorku liniami Norwegian. Chciałem się was zapytać o dwie rzeczy. Czy linie norwegian na takie trasy udostępniają możliwość internetowej odprawy? Jeśli tak to ile godzin przed lotem? Nie moge znaleźć na to odpowiedzi.

https://www.norwegian.com/pl/informacje ... s-odprawy/


Dziękuje Ci za pomoc, wszedłem w link i przeczytałem. Wynika z tego, że można się odprawić tylko na lotnisku, tak? Czy internetowo również się da w ciągu tych 3h przed odlotem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#420 PostWysłany: 11 Wrz 2019 15:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3393
Loty: 413
Kilometry: 711 300
platynowy
Zmienił mi się rozkład lotu, jeden o jakieś 10h a drugi po 2,5h. Dostałem maila, że mogę oddać bilety. Jak to zrobić? Nie mam żadnego przycisku aby poprosić o zwrot ani w mailu ani po zalogowaniu się na konto DY.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group