Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna
Autor Wiadomość
#361 PostWysłany: 09 Sty 2017 15:08 

Bez przesady: jak w liniach tradycyjnych na 2 godziny przed lotem podejdą z dokumentami podróży (wystarczą) do stanowisk nadawania bagażu rejestrowanego i wtedy jak to w Norwegian zostaną odprawieni oraz zostaną przyznane im miejsca OBOK siebie (byle nie pod sam koniec czyli jakie 60-40 minut przed lotem)
Góra
 PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#362 PostWysłany: 19 Lut 2017 10:55 

Rejestracja: 08 Wrz 2013
Posty: 18
Anonim napisał(a):
Podczas rezerwacji przez OTA pośrednik np. tickets.pl, mytrip.com 'dorzuca' dwa bagaże rejestrowane. Prawdopodobnie działa tylko na lotach bezpośrednich. Ktoś się spotkał z takim przypadkiem?


Czy udało się potwierdzić czy ten sposób działa? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#363 PostWysłany: 19 Lut 2017 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
To zależy od pośrednika. Ostatnio nie miałem bagażu ale wcześniej tak.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Odprawa w Norwegian
#364 PostWysłany: 28 Lut 2017 21:56 

Rejestracja: 25 Cze 2013
Posty: 5
Znajomy leci do Norwegii do pracy ma bilet na linie Norwegian Warszawa-Oslo, pytanie czy trzeba się odprawić przez internet czy jest taka opcja, że można to za free zrobić na lotnisku u jakiejś pani? Niby jest tam jakiś punkt, ale należy robić to samodzielnie więc lepiej jak zrobiłby to wcześniej przez internet, ale czy to w zasadzie tylko wygenerowanie karty pokładowej?
Chodzi o to aby nie było sytuacji jak z Ryanair, że brak odprawy sporo kosztuje potem na lotnisku.
Nie wiem jak to jest z Norwegianem więc jak ktoś coś wie to prosiłbym o rozjaśnienie sprawy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#365 PostWysłany: 28 Lut 2017 22:00 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6208
Loty: 469
Kilometry: 992 270
Odprawa na ckinie jest za darmo, przyjdzie z dokumentem 2godziny przed wylotem i jakas pani go odprawi, albo pan
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#366 PostWysłany: 28 Lut 2017 22:01 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 680
niebieski
Niech znajomy przeczyta warunki rezerwacji, poza tym odpowiedzi padały tu kilkukrotnie

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#367 PostWysłany: 26 Mar 2017 14:52 

Rejestracja: 26 Mar 2017
Posty: 1
Hej, lecę Norwegianem z Okęcia do Hiszpanii w najbliższym tygodniu, jak wygląda sprawa zakupów w bezcłówce? czy one muszą, w przypadku norwegiana, wejść do podrecznego czy mogę mieć reklamówkę dodatkową? Dodam, że będę miał podręczny i torbę na laptopa, z góry dzięki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#368 PostWysłany: 26 Mar 2017 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Bez problemu mozesz miec dodatkowa reklamowke z zakupami z bezclowki. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#369 PostWysłany: 06 Wrz 2017 23:18 

Rejestracja: 06 Wrz 2017
Posty: 1
Witam, mam pewien problem/pytanie. W sobotę mam lot Kopenhaga-Bangkok, tyle że dopiero teraz dojrzałem informację na stronie Norwegiana(Dane pasażera)

"Z uwagi na przepisy bezpieczeństwa wszyscy pasażerowie muszą dostarczyć władzom wymagane informacje na co najmniej 72 godzin przed odlotem. Sprawdź, czy imiona i nazwiska pasażerów są identyczne z tymi wpisanymi w ich paszportach."

Co prawda Imię i Nazwiska miałem poprawne podane już w trakcie składania rezerwacji, ale dane z paszportów wpisałem jakieś 70h przed odlotem. Byłem do dzisiaj przekonany że mogę się bez problemów odprawić na lotnisku dając po prostu wtedy paszport. Jest się czym przejmować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#370 PostWysłany: 02 Paź 2017 17:18 

Rejestracja: 02 Lip 2017
Posty: 4
Witam! Czy w Berlin Schoenefeld trzeba koniecznie korzystać z tych automatów do samodzielnej odprawy czy można(nieodpłatnie) udać się do stoiska gdzie zostaniemy odprawieni przez obsługe Norwegian?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#371 PostWysłany: 05 Paź 2017 17:52 

Rejestracja: 28 Mar 2014
Posty: 191
Loty: 22
Kilometry: 63 900
@podroznik1 nie trzeba. Można normalnie odprawić się przy stoisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#372 PostWysłany: 01 Sty 2018 20:13 

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 149
Loty: 89
Kilometry: 206 184
Witam, oto cytat ze strony przewoźnika:
"Bagaż rejestrowany
Niemowlę (poniżej 2 roku życia)
Dodatkowo 5 kg bagażu rejestrowanego (spakowane w Twoim bagażu lub jako oddzielna sztuka bagażu)
W ramach biletu możesz przewieźć 1 wózek spacerowy i 1 fotelik samochodowy"

Rozumiem, że nie mając wykupionego bagażu rejestrowanego, a podróżując z niemowlakiem nie należy mi się to 5kg bagażu rejestrowanego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#373 PostWysłany: 22 Kwi 2018 23:44 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
1)Czy wciąż odprawa na lotnisku jest darmowa? Lot KRK-OSL-BIA.
2)Czy można się odprawić online bez wykupowania miejsca?
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#374 PostWysłany: 23 Kwi 2018 08:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1462
złoty
1. Kilka miesięcy temu można było i nie słyszałem by coś się zmieniło.
2. Tak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#375 PostWysłany: 24 Kwi 2018 10:50 

Rejestracja: 20 Wrz 2013
Posty: 251
Loty: 78
Kilometry: 81 435
niebieski
Jak jest z bagażem podręcznym na locie krajowym w Hiszpanii? Na karcie pokładowej po odprawie mam informacje.

:"Travelling with hand luggage only? Go direct to gate when travelling within the Nordic
countries or from the Nordic countries to Europe (excl. UK). All baggage must be
labelled with the passenger's name, address and phone number."

Czy mimo odprawy online i tylko bagażu podręcznego muszę iść do miejsca odprawy?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#376 PostWysłany: 25 Kwi 2018 18:04 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
Nie wiem, jak jest na locie krajowym, ale lecąc z Barcelony do Warszawy (w marcu) poszłam od razu pod gate.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#377 PostWysłany: 06 Maj 2018 23:47 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1753
srebrny
Mam lot z Kopenhagi do Krakowa około godz. 20.
Lecę z bagażem. Będę na lotnisku około 10-11 i mam pytanie czy Norwegian ma tam jakiś stały check-in, w którym można się odprawić (i nadać bagaż) na dowolny lot w ciągu dnia czy otwierają dedykowane punkty check-in dla każdego lotu dopiero 2 lub 3 godziny przed planowanym odlotem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#378 PostWysłany: 17 Maj 2018 06:53 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1753
srebrny
Odpowiem sobie sam:

Na lotnisku są dostępne automatyczne kioski w których można wydrukowac karty pokładowe oraz metki na bagaż a nastepnie nadać bagaż przy samoobsługowych stanowiskach lub przy standardowych stanowiskach check-in. Godzina lotu nie ma znaczenia. Na wszystkich stanowiskach Norwegiana odprawiane sa wszystkie loty na dany dzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#379 PostWysłany: 15 Cze 2018 11:49 

Rejestracja: 15 Cze 2018
Posty: 1
Witam, jestem nowicjuszem kupowaniu biletów. Zakupiłam lot przez mytrip.com, na lot 13.07 liniami Norwegian , wysłali mi na maila potwierdzenie zakupu, kiedy mogę się spodziewać karty pokładowej i odprawy online, bo takową zaznaczyłam przy zakupie.
Bardzo dziękuję za odpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#380 PostWysłany: 15 Cze 2018 11:54 

Jest tu temat o Norwegian

Nie dostaniesz, jak rezerwacja jest widoczna na stronie Norwegian to na 2 godziny przed lotem podejdziesz z dowodem lub paszportem do stanowiska nadawania bagażu rejestrowanego i dostaniesz wymarzona kartę pokładową
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group