Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Sty 2013 23:30 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 981
Loty: 31
Kilometry: 89 760
niebieski
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie? Wiem, że oprócz "głównego" bagażu podręcznego dopuszczają torbę z laptopem albo coś porównywalnego (damska torebka). Czy kontrole koszowe często się zdarzają?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#2 PostWysłany: 19 Sty 2013 11:35 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 314
niebieski
Latałem kilka razy i nie sprawdzali, w ogole to nie kojarze czegoś takiego jak kosze norwegiana, ale moze poprostu nie zwróciłem uwagi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Cze 2015 11:06 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 473
Loty: 248
Kilometry: 395 056
niebieski
czy ktos sie spotkal z koszami/sizerami Norwegiana?
Niestety przy okazji ostatniego wyjazdu moja 'wymiarowa' walizka (a raczej jej kolka) postanowila odmowic wspolpracy...a nowa dopiero w drodze i do jutra niestety nie dotrze i jedyne co mam pod reka to slynny Dunlop 22", ktorego wysokosc o te 2-3cm przekracza dozwolone 55cm. Norwegianem lecialam kilkanascie razy i nigdy nikt bagazy na wielkosc nie sprawdzal co najwyzej wage- ale to zapewne nie znaczy, ze kontrole 'wymiarowe' sie nie zdarzaja. Jakie sa wasze doswiadczenia w tej kwesti?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Cze 2015 11:26 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Norwegian jest raczej 'customer friendly" maksymalnie jak to możliwe, więc jeśli bagaż na pierwszy rzut oka nie wydaje się o pół metra za duży, raczej nikt się nie doczepi.
Góra
 Profil Relacje PM off
muguete uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 11 Cze 2015 12:25 

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 361
niebieski
Potwierdzam, iż na kilkanaście lotów ani razu nie było sprawdzania bagażu...linia jak wyżej zostało napisane "customer friendly" więc chyba nie powinno być problemów...
Góra
 Profil Relacje PM off
muguete uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 12 Cze 2015 21:13 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 94
Lecielismy 3 tygodnie temu, i nikt nic nie sprawdzał, a ludzie mieli różne wielkości bagaży podręcznych
Góra
 Profil Relacje PM off
muguete uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 26 Cze 2015 01:15 

Rejestracja: 23 Kwi 2014
Posty: 7
Niejako podepnę się pod temat...pierwszy raz z nimi lecę - mają jakieś ukryte koszta? Np będzie trzeba coś dopłacać na lotnisku. Odprawiać się wolę tradycyjnie, na lotnisku, niż online (łatwo o pomyłkę), na dwie godziny przed lotem wystarczy? Amatorskie pytania, przepraszam.
w sumie wszystko mam wyjaśnione tu -> norwegian-odprawa-i-inne-problemy,225,35138?start=200 ktoś coś chce dodać?
Jeśli nie, to post do usunięcia ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 26 Cze 2015 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2014
Posty: 258
Loty: 57
Kilometry: 163 516
niebieski
Cześć!
Leciałem Norwegianem z przekraczającym całkiem sporo bagażem podręcznym i nikt nie zwracał na to uwagi. Jak chcesz odprawić się na lotnisku to zdecydowanie musisz być wcześniej. :) Generalnie jak ktoś wyżej napisał, oni są mega "customer friendly".

Nie bój żaby, będzie git. :)
_________________
Podróżowanie to mój styl życia. :) Odwiedzone 6 kontynentów, ponad 50 państw. Życie w 6 różnych państwach świata: Australia, Nowa Zelandia, Chiny, Portugalia, Islandia i Polska.
Więcej o podróżach na moim Facebook'u. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 26 Cze 2015 12:32 

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 183
Mi udało się wnieść na pokład walizkę o wiele większą od limitu i to pomimo całkowicie wypełnionego samolotu. Usłyszałem tylko, żebym następnym razem spróbował wziąć trochę mniejszą walizkę. I tyle.

Dość łatwo jest też dogadać się przy check-inie, żeby nadać walizkę (oczywiście nie mając wykupionego bagażu rejestrowanego). Czasem sami to proponują. I nie są specjalnie skrupulatni przy ważeniu/mierzeniu.


Ostatnio edytowany przez krrnadam, 26 Cze 2015 12:37, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 26 Cze 2015 12:35 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
W grudniu mialem ok. 2 kg za ciezki bagaz rejestrowany i tez przeszlo. O podreczny nawet nikt nie zapytal.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 27 Cze 2015 09:26 

Rejestracja: 05 Cze 2014
Posty: 4
Loty: 44
Kilometry: 99 833
Mam pytanie jak wygląda sytuacja z bagażem podręcznym w norwegianie. Chodzi mi głownie o to czy oprócz bagażu podręcznego walizki kabinowej można bez problemu zabrać torebkę plecak. Czy jest to już liczone jako oddzielny bagaż.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 27 Cze 2015 09:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2012
Posty: 1366
Loty: 247
Kilometry: 401 466
srebrny
http://www.norwegian.com/pl/kundeservic ... ndbagasje/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 25 Wrz 2015 11:13 

Rejestracja: 04 Lip 2010
Posty: 61
Witam,
Mam takie pytanie leciałem wczoraj Norwegianem trasa LGW - WAW, mój bagaż podręczny przekroczył te magiczne 10kg (ale to kwestia książek) zostałem poinformowany że bagaż będzie odprawiony, więc pani przy gate nakleiła na niego tą opaskę bagażową i prosiła bym odłożył na specjalnym wózku, a potem żebym już kierował się do samolotu. Bagaż odebrałem w WAW normalnie na tasmie.
I tu moje pytanie czy będę musiał zapłacić za ten bagaż??
Jak tak, to kiedy i w jaki sposób zostanę poinformowany?
dodam że Pani przy gate nie powiedziała nic o należności za odprawienie tego bagażu ani formie uiszczenia tej opłaty więc po prostu się zastanawiam jak to będzie wyglądało? Jest to moja pierwsza taka "przygoda" z low costem i bagażem podręcznym no ale nie miałem wyjścia musiałem wszystko zabrać do PL ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 25 Wrz 2015 11:18 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
Skoro Cie nie skasowali przy odprawie, to teraz juz Cie nie skasuja, takze wyslij kartke z podziekowaniem do Pani z odprawy :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 25 Wrz 2015 11:38 

Rejestracja: 04 Lip 2010
Posty: 61
No właśnie tak się zastanawiam, czy może przyślą mi jakąś fakturę czy coś bo z tego co kojarzyłem z innych linii lotniczych to pasażerowie chyba od razu musieli zapłacić tą dodatkową kwotę a tu tylko że zapraszają dalej na pokład i że jeżeli mam jakieś leki lub potrzebne rzeczy w bagażu to żebym ze sobą je zabrał na pokład a walizka do odebrania w WAW.|
Dzięki, mam nadzieję, że nie będę musiał nic płacić ;)))
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 25 Wrz 2015 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 159
Loty: 45
Kilometry: 50 890
Też mi się tak zdarzyło w tych liniach, tylko z rejestrowanym :) Podręcznego mi nigdy nie sprawdzali :)
_________________
Zakochana w Arktyce
Obecnie Tromsø - zorza polarna codziennością
Carollayna na facebook
Carollayna.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 12 Kwi 2018 19:08 

Rejestracja: 02 Lis 2016
Posty: 1
Cześć,
czy ktoś z Was leciał do i z USA Norwegian z taryfą Lowfare+? Niestety mają dość niską wagę bagażu rejestrowanego (20 kg) i zastanawiam się, jak restrykcyjnie do tego podchodzą? A przede wszystkim do bagażu podręcznego? Czy trzeba mieć dosłownie jeden bagaż na pokładzie, tzn. nie wchodzi w grę walizeczka + np. plecak? Czy ważą bagaż podręczny? Ile kosztuje dopłata za dodatkowe kilogramy? Czy można ubrać dużo na siebie? :P

Prosiłbym też o praktyczne info czego nie można przewozić w jakim bagażu. Np. jak jest z lekami? Skąd celnicy wiedzą czy to są leki czy narkotyki? ;) Czy można z USA przywozić rośliny?

Dzięki wielkie!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 12 Kwi 2018 19:19 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22454
Wszystko masz tu: bagaz,forum,228
https://www.norwegian.com/pl/informacje-o-lotach/bagaz/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 23 Mar 2019 14:23 

Rejestracja: 07 Wrz 2013
Posty: 122
Ktoś z Was leciał może ostatnio lotem międzynarodowym Norwegiana? Jak wygląda obecnie polityka dot. bagażu, zwłaszcza podręcznego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 23 Mar 2019 14:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
oczko wyżej masz link do źródła, wysil sie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
boots lubi ten post.
boots uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group