Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Lut 2019 19:56 

Rejestracja: 06 Lis 2018
Posty: 55
Witam, czy jeśli wracam się z USA do Polski to muszę to wypełnić? Jak tak co mam wpisać? W USA byłem na wizie turystycznej.

Jest to lot z Chicago do Londynu, a potem z Londynu easyjetem lecę do Krakowa.

Załączniki:
dddd.png
dddd.png [ 25.82 KiB | Obejrzany 4603 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#2 PostWysłany: 23 Lut 2019 20:10 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Formalnie nie musisz i w ogóle nie powinien się taki formularz wyświetlić. Ale jeśli się wyświetla to nie wiem czy uda Ci się odprawić bez wypełnienia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Lut 2019 20:16 

Rejestracja: 06 Lis 2018
Posty: 55
Znaczy się lot jest zaplanowany dopiero na maj, więc odprawa nie jest jeszcze dostępna. System poprosił mnie o uzupełnienie paszportu to podałem dane.
Jeszcze chce żebym podał dane do Program Visa Waiver (zarejestruj dane ESTA) ale to mnie nie dotyczy, więc też nie wiem po co mi to wyświetla jak wpisałem, że kraj zamieszkania - Polska.


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 23 Lut 2019 22:47, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Mar 2019 19:40 

Rejestracja: 06 Lis 2018
Posty: 55
@ref
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Mar 2019 19:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
Na pewno kupiłeś lot w dobrą stronę :D? A tak na serio to dziwna sprawa, skontaktuj się z Norwegianem i z nimi wyjaśnij. Tak jak napisał @SPLDER, nie powinieneś w ogóle widzieć tego formularza.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Mar 2019 19:49 

Rejestracja: 06 Lis 2018
Posty: 55
No raczej dobry heh Jeśli mam lot w jedną stronę do Londynu to nie wiem po co im adres w którym będę przebywał USA 1 noc ;c
Załącznik:
sassda.png
sassda.png [ 18.87 KiB | Obejrzany 4306 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 10 Maj 2019 21:54 

Rejestracja: 06 Lis 2018
Posty: 55
Wie ktoś czy coś mam tam wpisać czy nie? Jeśli ja wracam do Polski.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Maj 2019 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2015
Posty: 274
@skir
A co powiedzieli w Norwegianie?
@Szyn3k poradził Ci kontakt u źródła, a @SPLDER napisał, że nie powinieneś nawet widzieć tego formularza :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Maj 2019 17:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Nie wypełniasz ani tego formularza, ani Esta. Też mi się to wyświetlało, gdy kupiłam lot OW San Francisco - Londyn. Żadnych problemów na lotnisku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group