Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 86 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Mar 2011 13:55 

Rejestracja: 01 Lut 2011
Posty: 122
Sporo Polaków odwiedza Rimini. Nocował z Was ktoś w miejscu godnym polecenia? Mam tutaj przede wszystkim na myśli cenę. :)

Szukam czegoś na przełom maja i czerwca dla grupy 6-8 osób.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
 Temat postu: Re: Włochy/Rimini
#2 PostWysłany: 10 Mar 2011 15:13 

Rejestracja: 13 Mar 2010
Posty: 202
niebieski
Generalnie ciężko jest o tani nocleg, ja nocowałem w hostelu Sunflower Backpackers Hostel 20€ w dormsie 8-os.
Ogólnie polecam, dobra lokalizacja, sympatyczni ludzie, w któryś dzień jest free pasta party. Śniadanie bez rewelacji ale raczej ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy/Rimini
#3 PostWysłany: 10 Mar 2011 23:37 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 261
niebieski
Hotel Sirena 3*.

Po negocjacjach - 20E/osoba za pokój ze śniadaniem. Ładnie, czysto, zajebisty właściciel. 50 m od plaży.

Pozdro
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy/Rimini
#4 PostWysłany: 01 Kwi 2011 11:15 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 29
Zbanowany
mam pytanie czy jest gdzies mozliwosc nocowania pod namiotem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy/Rimini
#5 PostWysłany: 04 Kwi 2011 15:20 

Rejestracja: 16 Mar 2011
Posty: 6
Planuję wyjazd w te okolice <Rimini, Ravenna> w maju i też się nad tym zastanawiałam. Pól campingowych jest dużo, ale wolałabym poszukać czegoś na dziko, jest szansa? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy/Rimini
#6 PostWysłany: 04 Kwi 2011 18:54 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 29
Zbanowany
mi chodzi bardziej o rimini i interesują mnie pola cempingowe blisko centrum lub gdzies na dziko :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy/Rimini
#7 PostWysłany: 16 Maj 2011 23:18 

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 105
I jak tam? Znalazł ktoś z Was nocleg poniżej 20 Euro w Rimini ?? Loty są tanie do Forli, ale noclegi nadrabiają atrakcyjną ofertę i już zaczyna się coraz mniej kalkulować. Dajcie znać o tanich możliwościach noclegu ...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy/Rimini
#8 PostWysłany: 17 Maj 2011 12:11 

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 118
np ten:
http://www.hostelworld.com/hosteldetail ... mini/18466
w lipcu od 19 e za dobę

czasem wystarczy poszukać ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy/Rimini
#9 PostWysłany: 18 Maj 2011 11:57 

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 105
Na Sierpień cena nie schodzi poniżej 25 Euro, proszę o Pomoc w znalezieniu czegoś poniżej 20 Euro za noc od osoby ;(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy/Rimini
#10 PostWysłany: 12 Cze 2011 10:10 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 29
Zbanowany
Mam pytanie czy spał ktoś na plaży ? Wybieram się w przyszłym tyg i zastanawiam się nad tym aby obniżyć jak najbardziej koszty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy/Rimini
#11 PostWysłany: 13 Cze 2011 10:07 

Rejestracja: 08 Kwi 2010
Posty: 15
hej:)
Spalismy w namiocie na plazy w Alicante,Zadarze,Pakosztane,Trapani...w Rimini nie bylem,ale wydaje mi sie ze zawsze mozna znalezc zaciszne miejsce ,rozbic namiot wieczorem- zwinac rano.na 1-4 noclegi rozwiazanie jak najbardziej godne polecenia oszczednosci raz,atmosfera noclegu (bezcenne)dwa:).
Relacje o bandach tubylcow,czepialskiej policji i innych niedogodnosciach osobiscie uwazam za mocno przesadzone. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy/Rimini
#12 PostWysłany: 14 Cze 2011 20:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 300
Loty: 89
Kilometry: 152 724
niebieski
jasiekk23 napisał(a):
Mam pytanie czy spał ktoś na plaży ? Wybieram się w przyszłym tyg i zastanawiam się nad tym aby obniżyć jak najbardziej koszty


W czwartek spałem na plaży (właściwie to pół nocy). Namiotu raczej nie rozbijesz bo wszędzie rozłożone są leżaki i parasole. Spanie na leżaku pod gołym niebem (o ile nikt nie przegoni) jest opcją średnio przyjemną ale możliwą do wykonania :)
Aha, odradzam kemping Camping Italia International (to już właściwie po za Rimini, chociaż promują się jako kemping w Rimini), w niezłej lokalizacji widziałem kemping Maximum ale nie mam pojęcia jakie tam warunki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy/Rimini
#13 PostWysłany: 21 Cze 2011 00:46 

Rejestracja: 01 Lut 2011
Posty: 122
Prawie cała plaża w Rimini to tereny prywatne, głównie okolicznych hoteli. Wszystkie zastawione są leżakami, parasolami, boiskami, basenami, barami itd. Wszędzie po nich kręci się ochrona (i w nocy i w dzień), która wygania i straszy policją. Nawet gdybyś był jedyną osobą na całej plaży.

Na szczęście jest też kawałek plaży publicznej, niczym niezastawionej. Widziałem tam trochę namiotów więc na pewno da się przenocować.

Tanio wychodzą campingi. W Camping Italia w piątkę wzięliśmy czteroosobowy domek letniskowy. Domek prosty, schludny, z tarasem. Kibel i prysznice wspólne. Wyszło nas niecałe 9 euro za noc (nie wiem czemu Kadet odradza). Lepiej jednak jechać do camping Maximum. Ceny właściwie takie same, a zdecydowanie bliżej rozrywkowej części miasta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy/Rimini
#14 PostWysłany: 21 Cze 2011 21:32 

Rejestracja: 31 Maj 2011
Posty: 40
Loty: 1
Kilometry: 1 775
We wrześniu lecimy do Rimini. Hotel na 5 nocy to wydatek rzędu 13 euro/doba na głowe przy 4 osobach.

http://www.booking.com/hotel/it/residence-nadir.html?tab=1&error_url=%2Fhotel%2Fit%2Fresidence-nadir.pl.html%3Flabel%3Dfac419jc%3Bsid%3D3d6ea608b9333786b5504f831cb9301f%3B&do_availability_check=on&label=fac419jc&sid=3d6ea608b9333786b5504f831cb9301f&checkin_monthday=15&checkin_year_month=2011-9&checkout_monthday=20&checkout_year_month=2011-9

PS. Znacie może jakieś opinie o tym hotelu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy/Rimini
#15 PostWysłany: 03 Gru 2011 12:17 

Rejestracja: 22 Kwi 2011
Posty: 61
Loty: 1
Kilometry: 7 461
Szukam czegoś taniego w okolicach Rimini. Może być nawet 60km od, ale nad morzem. Znacie coś taniego? Pobyt 4 noce dla dwóch osób na końcu stycznia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy/Rimini
#16 PostWysłany: 14 Gru 2011 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1982
srebrny
sejera napisał(a):
Szukam czegoś taniego w okolicach Rimini. Może być nawet 60km od, ale nad morzem. Znacie coś taniego? Pobyt 4 noce dla dwóch osób na końcu stycznia


Jak tam, udało się coś ciekawego znaleźć w Rimini lub okolicach w tym terminie? Sam lecę tam na początku lutego i z tego co widzę ceny zaczynają się od około 35 Euro za dwójkę w hotelu (ze śniadaniem w cenie).

Czy ktoś może coś polecić - powiedzmy w promieniu 30 km od Rimini?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy/Rimini
#17 PostWysłany: 14 Gru 2011 14:07 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Na booking.com pojawiają się oferty z miesięcznym wyprzedzeniem (promocja nazwana jakoś turbo oferta czy coś podobnego). W poniedziałek przysłali kolejną transzę - było właśnie Rimini za 69 zł/pokój. Może po prostu poczekaj do stycznia.

Ewentualnie mogę zaproponować nocleg 11.02 :D w Forli - nas jest 3, więc razem wyszłyby dwa pokoje dwuosobowe. Rano byś sobie śmignął do Rimini a my na zachód.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy/Rimini
#18 PostWysłany: 15 Gru 2011 00:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1982
srebrny
:) Tylko, że nas też jest dwoje. Chyba, że macie na oku jakiś apartament na 5 osób? To i my się możemy dołączyć... Bo rozumiem Maciek, że jesteśmy na tym samym locie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy/Rimini
#19 PostWysłany: 15 Gru 2011 10:30 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Wawa - Forli, 11.II wylot coś po 18:00 :)
Szukam hotelu, ale chyba na 5 osób będzie ciężko. Jednak jak znajdę to na pewno się odezwę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy/Rimini
#20 PostWysłany: 15 Gru 2011 11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1982
srebrny
Ok, jak znajdziesz coś nawet na 3 + 2 osoby to też daj znać... i wzajemnie, jak trafie na cos ciekawego w okolicy to napisze
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 86 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group