Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Bolonia
#41 PostWysłany: 14 Wrz 2011 13:49 

Rejestracja: 19 Lip 2011
Posty: 47
a tam jest na czym spać?czy trzeba brać spiwór?czyli nie ma sensu wydawać kasy na nocleg w Bolonii?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Bolonia
#42 PostWysłany: 14 Wrz 2011 14:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 557
olena85 napisał(a):
a tam jest na czym spać?czy trzeba brać spiwór?

Jest podłoga. ;) Ławki niestety tylko z podłokietnikami.

olena85 napisał(a):
czyli nie ma sensu wydawać kasy na nocleg w Bolonii?

Co kto lubi, moim zdaniem nie warto.
_________________
The best is yet to come.

Image

Moje podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bolonia
#43 PostWysłany: 14 Wrz 2011 15:19 

Rejestracja: 24 Mar 2011
Posty: 122
olena85 napisał(a):
a tam jest na czym spać?czy trzeba brać spiwór?

śpiwór może się przydać, podłoga zimna ;)

Cytuj:
czyli nie ma sensu wydawać kasy na nocleg w Bolonii?

jeśli nie będziesz śpiąca, można też przejść się do miasta - jakieś około godziny pieszo, wg drogowskazów (autobusy kończą jazdę dość wcześnie), "pozwiedzać" nocną Bolonię i wrócić na samolot - chyba już coś powinno jeździć, jeśli nie będzie Ci się chciało 2gi raz iść pieszo
z noclegu chyba niewiele i tak byś skorzystała, skoro lądujesz o 23 a wylatujesz o 9 - jeszcze dojazd w 2 strony, odprawa itp... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bolonia
#44 PostWysłany: 14 Wrz 2011 17:34 

Rejestracja: 19 Lip 2011
Posty: 47
dziękuję za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bolonia
#45 PostWysłany: 15 Wrz 2011 10:27 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 86
Witam!
W połowie listopada lece ze znajomymi do Bolonii na długi weekend i szukamy taniego noclegu, przejrzałem już mniej/wiecej oferty hosteli i hoteli no i musze przyznać że nie jest to miasto na studencką podróż dlatego też chcialbym sie zapytać czy znacie jakas dobrą tania miejscówkę albo znacie czy moze macie kogos w Bolonii kto mógłby wynająć nam mieszkanie na weekend za np. 400e?
dużo miejsca nam nie potrzeba także biorę pod uwage każdą ewentualność
z góry dzieki za pomoc!
pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bolonia
#46 PostWysłany: 15 Wrz 2011 12:40 

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 5
Zbanowany
Cześc, podaj dokładną datę, ilośc osób i typ pokoi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 17 Wrz 2011 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
Mateusz napisał(a):
Czy autobusy 81/91 będą kursowały jeszcze około 23?


Niestety nie - ostatni autobus 81/91 do stacji kolejowej z przystanku Birra odjeżdża o 20.02.
Pozostaje Aerobus BLQ.

Mateusz napisał(a):
Może lepiej wybrać inne miejsce na pobyt 3 dni - zależy mi głównie, żeby był tani nocleg, było gdzie pospacerować Ogólnie mi to "ganz egal", ponieważ pierwszy raz będę w północnych Włoszech.


Może spróbuj w Modenie - ja znalazłem tam dosyc fajny nocleg w hotelu Albergo Moderno za 35E jedynka/noc ze sniadaniem. Z Modeny masz rzut kamieniem do Maranello (stajnia Ferrari) oraz do Parmy. Sama Modena jest oddalona około 35km od Boloni - pociągiem jedzie się około 20 minut (bilet kosztuje 3.60E). Według mnie w pazdzierniku nie ma się już po co pchac do Rimini - raz że zimno, dwa że wiekszosc lokali z uwagi na swój okresowy charakter będzie pozamykane. Ale zrobisz jak uważasz :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bolonia
#48 PostWysłany: 17 Wrz 2011 13:42 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 86
16 osób (10 chłopaków/6 dziewczyn), lecimy 16 listopada ok19 powrót 20 listopada ok 20.
z racji tej że jesteśmy studentami nie mamy wygórowanych żądań co do noclegu, nawet 2 pokojowe mieszkanie nam odpowiada, możemy spać na podłodze albo po dwóch na łóżku, wszystko zależy za ile ;]
3638324 to moj nr gg jbc
pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 17 Wrz 2011 16:36 

Rejestracja: 15 Lis 2010
Posty: 35
Zobacz sobie na stronę DHR, najtańszy nocleg w Rimini to 17 e, dla dwóch osób. Chciałem tam jechać, ale lepsza połowa zastrajkowała.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bolonia
#50 PostWysłany: 16 Lis 2011 09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 433
Loty: 54
Kilometry: 85 890
niebieski
Ktoś ma sprawdzony hotel w Bolonii? Ląduję o 21:20 i następnego dnia o 16:20 mam samolot do Krakowa, nie wiem czy wyrobię tyle na lotnisku ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bolonia
#51 PostWysłany: 16 Lis 2011 12:02 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 107
Loty: 115
Kilometry: 212 921
Jeśli w Boloni nie odbywa się impreza na miejscowych targach to polecam hotel Fiera.Oddalony 20-30 minut pieszo od starówki a noc można spędzić w komfortowych warunkach z śniadaniem w formie bufetu za 35-40 euro za dwie osoby.Ja razerwowałem w tej cenie przez booking.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bolonia
#52 PostWysłany: 16 Lis 2011 12:10 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 329
Podróżuję z dziećmi, więc nie szukam najtańszych noclegów, ale też nie mam pieniędzy na drogie hotele. Ceny hoteli w Bolonii bardzo się zmieniają w różnych terminach, ten sam hotel jednego dnia może być za 50 euro a 3 dni później za 100 euro. W Bolonii są duże terny targowe, gdy są organizowane targi to ceny hoteli idą mocno w górę. Osobiście w Bolonii nocowałem w Best Western City Hotel. http://www.booking.com/hotel/it/cityhot ... en-gb.html. Płaciłem 50 euro za pokój dwuosobowy ze śniadaniem. Sam hotel jest położony 15 minut na piechotę od dworca kolejowego, z dworca do centrum jest jeszcze z 10 minut na piechotę. Ewentualnie zaraz koło hotelu jest przystanek autobusowy, autobus jedzie do samego centrum, bilet w jedną stronę kosztował 1 euro, w autobusie jest bardzo prosty automat sprzedający bilety, przyjmuje tylko i wyłącznie monety 1 euro (wrzucasz 1 euro, dostajesz 1 bilet). Sam hotel może być, ujdzie. Pokój czysty, bez zapachu papierosów, stęchlizny itp. W pokoju nie dało się wyłączyć klimatyzacji, po wyłączeniu z powrotem sama się włączała na 21 stopni. Śniadanie jak na Włochy też było w porządku, lecz nie polecam "jajecznicy". To był jakiś wyrób z proszku zalanego wodą i tak paskudnego jedzenia dawno nie próbowałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bolonia
#53 PostWysłany: 27 Gru 2011 00:43 

Rejestracja: 16 Mar 2011
Posty: 24
znacie może jakieś najtańsze (nie ważny standard) lokum na przenocowanie w Bolonii lub w okolicy ?

spał ktoś na lotnisku ryana ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bolonia
#54 PostWysłany: 27 Gru 2011 00:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2010
Posty: 580
Przeczytałeś temat od początku? Piszą przecież, że spać można.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bolonia
#55 PostWysłany: 27 Gru 2011 13:43 

Rejestracja: 16 Mar 2011
Posty: 24
ok, a wypowiesz się jeszcze odnośnie mojego pierwszego pytania ?

znacie może jakieś najtańsze (nie ważny standard) lokum na przenocowanie w Bolonii lub w okolicy ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bolonia
#56 PostWysłany: 07 Lut 2012 13:36 

Rejestracja: 04 Lut 2012
Posty: 26
Zamierzamy spędzić noc na lotnisku z 31.03/01.04 i rano ruszyć do Wenecji. Czy ktoś już wypraktykował:

1. Czy można rozłożyć się ze śpiworem i nie goni security?
2. Gdzie jest najlepsze miejsce do spania?
3. Czy jest wystarczająco ciepło na lotnisku w tym czasie, żeby spać ewentualnie bez śpiwora? ;)

dzięki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bolonia
#57 PostWysłany: 08 Lut 2012 17:45 

Rejestracja: 20 Lut 2011
Posty: 353
Loty: 44
Kilometry: 49 173
niebieski
Ja spalem w styczniu, rozlozylem sie na 1 pietrze zaraz obok ruchomych schodow jest wneka z 3 grzejnikami. Odkrecilem je i bylo nam cieplutko i przez cala noc nikt nie ganial.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 07 Wrz 2013 21:05 

Rejestracja: 04 Wrz 2013
Posty: 31
Nie samą pizzą człowiek żyje. Ja polecam Savhotel****. Trochę od centrum (na północ od dworca kolejowego, blisko terenów targowych), ale b. dobry dojazd do centrum (autobus nr 25). Nowy hotel, bardzo dobry standard, czysto, znakomite śniadania, napoje w cenie w ciągu dnia, obsługa nieco ospała i niezorientowana jak to we Włoszech, ale przyjazna. Dobra relacja ceny do jakości, ale cena jak wszędzie bywa "ruchoma" :)


Ostatnio edytowany przez Washington, 06 Kwi 2014 12:08, edytowano w sumie 1 raz
porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel Savhotel
#59 PostWysłany: 07 Wrz 2013 21:19 

Rejestracja: 20 Paź 2012
Posty: 289
Loty: 85
Kilometry: 236 428
niebieski
ojtomek napisał(a):
Nie samą pizzą człowiek żyje. Ja polecam Savhotel****. Trochę od centrum (na północ od dworca kolejowego, blisko terenów targowych), ale b. dobry dojazd do centrum (autobus nr 25). Nowy hotel, bardzo dobry standard, czysto, znakomite śniadania, napoje w cenie w ciągu dnia, obsługa nieco ospała i niezorientowana jak to we Włoszech, ale przyjazna. Dobra relacja ceny do jakości, ale cena jak wszędzie bywa "ruchoma" :)

Ale o co chodzi?
_________________
Image
https://my.flightradar24.com/noyle
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel Savhotel
#60 PostWysłany: 07 Wrz 2013 22:55 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2245
Wnioskuję po nazwie i autobusie że o Bolonię, sam tam kiedyś spałem, ale nie wiem, skąd to tu się wzięło..,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group