Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Sie 2019 14:10 

Witam. W na przełomie stycznia, lutego 2020r wybieram się do Indii na 15 dni. Planuję odwiedzić miejsca jak w tytule. Po przylocie do Delhi chce wziąć noclegi z booking z uwagi na to, żeby nie szukać na miejscu za dlugo i żeby było blisko przystanku metra - nitki z lotniska do centrum. Zastanawiam się co dalej.. Czy kolejne noclegi lepiej rezerwować na booking lub innych stronach rezerwacyjnych czy szukać na miejscu. Ceny na bookingu w pokojach wyglądających na w miarę czyste to ok 1500-2000 rupii za pokój 2 osobowy z łazienką,bez jakiś szczególnych wygód. Czy koniec stycznia i poczatek lutego to w Indiach okres o wzmożonym ruchu turystycznym?
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 19 Sie 2019 15:16 

srebrny
Nosferatu_ napisał(a):
Witam. W na przełomie stycznia, lutego 2020r wybieram się do Indii na 15 dni. Planuję odwiedzić miejsca jak w tytule. Po przylocie do Delhi chce wziąć noclegi z booking z uwagi na to, żeby nie szukać na miejscu za dlugo i żeby było blisko przystanku metra - nitki z lotniska do centrum. Zastanawiam się co dalej.. Czy kolejne noclegi lepiej rezerwować na booking lub innych stronach rezerwacyjnych czy szukać na miejscu. Ceny na bookingu w pokojach wyglądających na w miarę czyste to ok 1500-2000 rupii za pokój 2 osobowy z łazienką,bez jakiś szczególnych wygód. Czy koniec stycznia i poczatek lutego to w Indiach okres o wzmożonym ruchu turystycznym?

Troche nie do konca wiem o co pytasz?
Czy lepiej przez internet czy na miejscu? Tu nie ma jednonzacznej odpowiedzi, ale jak zalezy ci na czasie to lepiej przez internet - widac komentarze innych ludzi wiec mozesz sie odniesc czy pokoj bedzie odpowiadal twoim standardom.
Wzmozony ruvch turystyczny, Indie to ponad miliard ludzi a w 2018 bylo 10 milionów turystów.. wiec ja bym sie tym szczegolnie nie przejmowal, nie zauwazalne ;-) Ja chyba bylem jakos w twoim czasie i bylo spoko - nie za goraco. A co do Rhishikeshu to osobiscie mi sie tam srednio podobalo, moze jakby wyruszyc na tygodniowy trip z zajeciami yogi kilka razy dziennie to by mi sie podobalo bardziej, badz dla osób religijnych pomodlic sie, krótka wizyta tam raczej nic nie daje, jest daleko, bardzo duza komercha itd. chociaz okolice tam sa fajne i jakis kilku dniowy hike po górach bylby super?
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 20 Sie 2019 08:23 

W okolicach Rishikesh planuję być 7 nocy i właśnie jeżeli pogoda pozwoli to chciałbym zrobić jakiś trekking po okolicach.
 Relacje PM off  

[ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości