Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Sie 2012 15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
Witam.

Interesuje mnie jak wygląda łażenie nocą po Oslo (bezpieczeństwo) oraz check-in w hostelach/hotelach ok 1:30-2:00 w nocy.
Ryanair przylatuje niestety bardzo późno.
Ostatni sensowny transport z lotniska Rygge do centrum Oslo to:
Linia Rygge-Ekspressen - odjeżdża z przystanku tuż przed terminalem 23:59, jedzie ok. 60-70 min, ok 1:00 w Oslo.

Przeglądałem strony z hotelami i hostalmi, na ogól jest na nich napisane, że check-in do 23:00 lub 0:00, a często okazuje się, że przed meldunkiem trzeba się umówić gdzieś pod hotelem czy iść w inne miejsce.
Dlatego wydaje mi się, że może być problem z noclegiem.

Ktoś bywał w Oslo/Rygge o takiej porze i może się wypowiedzieć w powyższej sprawie?
Czy wszyscy spali na lotnisku :)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
#2 PostWysłany: 17 Wrz 2012 18:07 

Rejestracja: 17 Cze 2012
Posty: 27
też mnie czeka nocka Rygge. Podpinam się do pytania czy nas nie wyrzucą ;) ? teraz tak tu pada a na dworze do 7 rano to sporo godzin.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Wrz 2012 19:13 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
W Rygge można spać. Siedzenia po lewo od wejścia. Niewygodne do siedzenia, spać można. Do dyspozycji darmowy internet i gniazdka elektryczne oraz toaleta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Wrz 2012 09:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
A można się położyć na jakiejś karimacie czy śpiworze na podłodze, przykryć i przespać czy ochrona przegoni jak bezdomnego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Sty 2013 21:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
byłem, zapomniałem napisać:
Wszystko ok, czysto i bezpiecznie, spać można spokojnie, trochę ludzi tam kima, nie żule, ale młodziez. nad ranem nie pośpi się spokojnie bo zaczyna się ruch.
Gdybym nastepnym razem był o takiej porze, z czystym i spokojnym sumieniem bym znowu spał na lotnisku.


Ostatnio edytowany przez Viktor44, 08 Lut 2013 11:23, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Lut 2013 14:22 

Rejestracja: 17 Wrz 2012
Posty: 35
Viktor44 napisał(a):
A można się położyć na jakiejś karimacie czy śpiworze na podłodze, przykryć i przespać czy ochrona przegoni jak bezdomnego?

Ja z małżonką kimaliśmy na karimatach i w śpiworach z 24 na 25 listopada ub. roku, bez żadnego problemu, spaliśmy pod schodami które prowadzą do security. Oprócz tego dużo młodych właśnie na krzesełkach, wcześniej kupiłem na allegro mały czajnik elektryczny turystyczny więc parzyliśmy sobie herbatkę, kawkę :mrgreen: Można taki wynalazek przewozić w podręcznym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group