Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 105 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Nocleg w Krakowie
#101 PostWysłany: 16 Lut 2018 11:39 

Rejestracja: 09 Lut 2018
Posty: 4
Słyszałam o tanich noclegach w Bursie UJ, tutaj link:http://www.bursa.krakow.pl/
Standard nie zachwyca ale na krótkie, budżetowe wyjazdy się nadaje. Dodatkowo dużo ofert też jest na tych stronach
https://e-turysta.pl/noclegi-krakow/
http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/krakow
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
 Temat postu: Re: Nocleg w Krakowie
#102 PostWysłany: 01 Mar 2018 22:45 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Szczerze polecam ten hostel w Krakowie:

https://www.booking.com/hotel/pl/ginger ... 5bb0680618

Z kuchni widać Wawel, w Jubilacie na przeciwko jest sklep 24h a pod kamienicą przystanki autobusu 252, który jeździ z i na lotnisko.

Nocleg ze śniadaniem to 36zł!


Ostatnio edytowany przez krasnal, 01 Mar 2018 22:46, edytowano w sumie 1 raz
Poprawienie linka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Krakowie
#103 PostWysłany: 28 Cze 2018 09:25 

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 18
Zbanowany
Widocznie się trafiło bo sprawdziłam sobie noclegi i cena jest o wiele wyższa, mianowicie za nocleg w pokoju wieloosobowym trzeba płacić 126 zł. Plusem jest na pewno śniadanie chociaz dla mnie nie jest to wyznacznikiem ,bo jak mam kuchnię to równie dobrze sama mogę sobie coś przygotować.
Ze swojej strony polecam zerknąć sobie na noclegi na stronie Sun&Snow. Również mają sporo apartamentów w dobrej lokalizacji w Krakowie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Krakowie
#104 PostWysłany: 28 Cze 2018 09:44 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 228
niebieski
Cena za dwie osoby chyba przyzwoita jak na ten okres;) Strona gdzie można dokonać rezerwacji i źródło skąd pochodzi oferta pod zdjęciem.

Załączniki:
deals.hotel.de.png
deals.hotel.de.png [ 46.03 KiB | Obejrzany 1557 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Krakowie
#105 PostWysłany: 23 Lip 2018 19:12 

Rejestracja: 20 Kwi 2016
Posty: 23
Loty: 22
Kilometry: 36 372
Drugi raz skorzystaliśmy z oferty scharffenberg Apartments szukając noclegu dla odwiedzających nas znajomych, tym razem z Hiszpanii. I kolejny raz 100% zadowolenia zarówno z naszej strony jak i ze strony naszych znajomych. Personel, standard obiektu no i lokalizacja - szczerze polecamy. Warto zarezerwować bezpośrednio u nich, nam udało się załapać na rabat przy rezerwacji tel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 105 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group