Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Porto
#1 PostWysłany: 01 Kwi 2011 12:15 

Rejestracja: 02 Sie 2010
Posty: 48
Interesuja mnie tanie hostele i campingi. Jesli macie cos sprawdzonego lub godnego polecenia to piszcie. Osobiscie to szukam czegos na lipiec.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#2 PostWysłany: 01 Kwi 2011 13:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
bardzo pobieznie opisywalem dwa hostele w Porto w moim temacie o Porto w dziale 'forum podroznika'

moj opis + opinie na hostalbookers powinny mysle wystarczyc do podjecia sensownego wyboru
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Sie 2011 18:09 

Rejestracja: 06 Maj 2010
Posty: 24
Loty: 119
Kilometry: 150 738
We wrześniu wybieramy się w kilka osób do Portugalii, i pojawia się pytanie-prośba do tych, którzy mieli okazję już ja odwiedzić - czy możecie polecić jakiś przyzwoity nocleg, na studencką kieszeń? Portugalia nie wydaje się być krajem drogim, a mimo tego ceny na większości stron do rezerwacji noclegów wychodzą dość 'europejskie' ;) Będę, a właściwie będziemy wdzięczni za wszelkie hostelowe wskazówki ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Sie 2011 19:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
viewtopic.php?f=21&t=1581
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 14 Sie 2011 13:46 

Rejestracja: 20 Sie 2010
Posty: 70
Wszystko zależy ile dla Ciebie jest 'na studencką kieszeń'
W Lizbonie polecam Chillout Hostel - jest czysto, śniadanie wliczone w cenę, jedynym minusem są w miarę małe łazienki. Poza tym wszystko na '+' ;)
W Porto skolei np. Autumn Hostel - jest to bardziej mieszkanie, przeznaczone do nocowania osób - pokoje tylko 2-osobowe, standard nie powala, ale blisko głównej stacji metra i w miarę blisko centrum.
W obu hostelach płaciłem nie więcej niż 15e/osoba, przy czym w Lizbonie byłem rok temu i miałem pokój 6-osobowy, dlatego też nie wiem jak teraz kształtują się tam ceny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Sie 2011 13:31 

Rejestracja: 24 Mar 2011
Posty: 42
W Lizbonie można tanio znaleźć mieszkanie za około 15e/os z pełnym wyposażeniem. Może taka opcja?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 22 Sie 2011 15:30 

Rejestracja: 22 Sie 2011
Posty: 2
W Porto polecam pensjonat Estoril... byłam w marcu, ceny były bardzo przystępne (12 E za pokój 2 os), w centrum, b. czysto i schludnie, a do tego wi-fi w pokoju itp. Nie wiem jak kształtują się ceny obecnie, ale wtedy to była jedna z lepszych opcji w całym mieście.
Ogólnie polecam hostelsclub.com, zawsze coś znajdziesz...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 22 Sie 2011 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Asiaa napisał(a):
W Porto polecam pensjonat Estoril... byłam w marcu, ceny były bardzo przystępne (12 E za pokój 2 os), w centrum, b. czysto i schludnie, a do tego wi-fi w pokoju itp. Nie wiem jak kształtują się ceny obecnie, ale wtedy to była jedna z lepszych opcji w całym mieście.
Ogólnie polecam hostelsclub.com, zawsze coś znajdziesz...


12 za osobe czy 12 za caly pokoj ?
lazienka wspolna na korytarzu czy 'osobista' ?
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 22 Sie 2011 18:29 

Rejestracja: 22 Sie 2011
Posty: 2
Cytuj:
12 za osobe czy 12 za caly pokoj ?
lazienka wspolna na korytarzu czy 'osobista' ?

za osobę... łazienka prywatna, bardzo przestronna
z tego co zdążyłam się zorientować teraz w sezonie ceny nieco wyższe, mimo wszystko polecam, sama się zastanawiam nad ponownym odwiedzeniem Porto we wrześniu... :)
dla lepszej orientacji namiary http://www.pensaoestoril.com/


Ostatnio edytowany przez Abcn, 31 Sie 2018 22:30, edytowano w sumie 1 raz
[/quote]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#10 PostWysłany: 04 Lis 2011 20:42 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 383
srebrny
Residencia Sao Jorge na Rua Alexandre Herculano
dobra lokalizacja blisko Avenida dos Aliados i najwazniejszych zabytkow, skromny pensjonat (hotelem to ciezko nazwac), dwójka z łazienką za ok 25-30EUR/doba zależnie od terminu. Czysto i schludnie, minusy to brak możliwości zapłaty kartą i recepcjoniści nie mówiący w żadnym innym języku niż portugalski.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#11 PostWysłany: 05 Gru 2011 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
z cyklu 'polecam'

http://www.booking.com/hotel/pt/oporto-house.pl.html

plusy :
blisko najwazniejszych punktow miasta, jakies 2 minuty z buta do torre de clerigos, jakies 4 do placu ratuszowego czy jak on sie tam nazywa, jakies 3 minuty z buta do centrum imprezowego [rua de paris ]
pokoj ok, czysto, schludnie, lozko duze i wygodne :)
wifi darmowe



minusy:
brak szafy, tylko stojak z wieszakami
wifi nie dzialalo na moim telefonie :)

ogolnie uwazam ocene na booking za w pelni uzasadniona

35 euro za noc w dwojce na poczatku grudnia
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#12 PostWysłany: 06 Gru 2011 02:55 

Rejestracja: 01 Paź 2011
Posty: 17
Ja z kolei bardzo polecam hostel YES! znajdujący się dosłownie rzut beretem wieży clerigos, jakieś 15 minut od stacji Sao Bento i koło 20 od Ribeiry. Cena to coś koło 14 Euro. Hostel ma może z miesiąc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 03 Mar 2012 01:19 

Rejestracja: 01 Mar 2012
Posty: 6
Witam!

Spaliśmy w tym pensjonacie kilka razy. Rewelacja, że jest tak blisko do autobusu jadącego na lotnisko (3 min na pieszo) lub 10 min do metra (São Bento). Część pokoi jest bez łazienki (czysta łazienka jest na korytarzu), a część z tzw prywatną łazienką (trochę droższe). Jakiś czas temu był remont więc powinno być jeszcze ładniej. Cena 26 EUR za pokój 2-osobowy czyli 13 EUR od osoby (są też jedynki, trójki). Podaję ich www http://www.duasnacoes.com.pt/
Na dole przy recepcji jest komputer z internetem (za dodatkową opłatą). Polecam - niedaleko jest też restauracja z "lokalsami", gdzie na posiłek czeka się długo i płaci mało.
Portugalia jest super :-)
_________________
http://korepetycjewroclaw.pl
Rozwiązywanie zadań z matematyki przez internet
Korepetycje matematyka Wrocław analiza algebra matura
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#14 PostWysłany: 30 Mar 2012 20:39 

Rejestracja: 01 Mar 2012
Posty: 6
Witam

Oto namiar na bardzo fajne mieszkanie w Porto. Za tydzień wynajmu płaciliśmy 250 EUR (4 osoby). Robiliśmy przedpłatę 30% przez PayPal. Mieszkanie znaleźliśmy na homelidays

Oto link: http://www.homelidays.co.uk/porto/apart ... 028en1.htm

Więcej jest na stronce: http://porto-holiday-flat.blogspot.com


Właściciel jest bardzo miły i bezproblemowy. Ma na imię Cesar - mówi dobrze po angielsku. W mieszkaniu jest wi-fi. Lokalizacja świetna. Na "powitanie" otrzymaliśmy butelkę wina. Cesar kupił świeży chleb. Był też makaron, ryż, sos, masło, przyprawy, oliwa, ocet. Za te wszystkie rzeczy nie płaciliśmy dodatkowo. Ponoć tak "wita" wsystkich gości.

Oto link: http://maps.google.pt/maps?q=Rua+dos+Ca ... 0&t=h&z=16

W razie pytań służę pomocą :-)
_________________
http://korepetycjewroclaw.pl
Rozwiązywanie zadań z matematyki przez internet
Korepetycje matematyka Wrocław analiza algebra matura


Ostatnio edytowany przez korepetycjewroclaw 19 Kwi 2012 19:58, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#15 PostWysłany: 11 Kwi 2012 13:12 

Rejestracja: 09 Kwi 2012
Posty: 3
Ja mogę polecić ten hostel http://www.hostelworld.com/hosteldetail ... 3wodRU63ng całkiem dobre warunki i sympatyczni właściciele.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#16 PostWysłany: 11 Kwi 2012 18:46 

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 76
Loty: 37
Kilometry: 42 702
@up
no i calkiem w centrum polozony, obok mojego mieszkania jakby ktos chcial na kawe wpasc:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#17 PostWysłany: 11 Kwi 2012 19:42 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 383
srebrny
@Baranek - trochę nie w temacie, ale skoro mieszkasz w Porto to może pomożesz :-)
będę po raz kolejny w Porto w maju, mam niecałe 2 dni i 1 dnia chciałbym wybrać się na kilka godzin nad Ocean.
gdzie jest lepszy dojazd/fajniejsza plaża - w Matosinhos czy Espinho ? czy możesz polecić coś jeszcze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#18 PostWysłany: 22 Paź 2012 17:16 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 155
Polecam Tattva Hostel, cena od 12€ za noc, warunki jak na hostel rewelacja no i śniadanie wliczone.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#19 PostWysłany: 26 Lis 2012 16:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Chyba najpopularniejszym obiektem noclegowym są tzw. residencial (również: pensão, hospedaria). Są to kilkupokojowe pensjonaty w kamienicach. Standard jest różny, jak i cena - te pochowane w bocznych zaułkach będą tańsze. Cena za osobę w pokoju 2-os i 3-os to od 10€ do 15€. Największe zagęszczenie residencials jest w okolicy Praça Poveiros i naprzeciwko dworca kolejowego Campanhã. Ja spałem w Residencial Fonseca Cardoso, Rua Fonseca Cardoso 128 http://www.residencialfcardoso.com.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#20 PostWysłany: 03 Gru 2012 21:40 

Rejestracja: 18 Wrz 2011
Posty: 6
Polecam Spot Hostel (Rua Goncalo Cristovao nº12, Porto, Portugal 4000-263).
10 minut na nogach od centrum, niesamowity klimat!, bardzo czysto, przystepne cney-4 osobowy pokój do 16€ za noc/os.
Pyszne sniadanie i przemila obsługa. W samym hostelu można miło spędzic czas, codziennie organizowane sa wspólne kolacje, ciezko o miejsca z dnia na dzien, warto wiec rezerwowac wczesniej.
Do znaleznienia na hostelbookers.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group