Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Paź 2017 18:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Pytanie. Lecimy za ponad miesiąc na maltę. Na tydzień. Od miesiąca rozglądam się po różnych serwisach, typu airbnb, wyszukiwarki hoteli, agencje nieruchomości i ciężko mi znaleźć nocleg dla 4 rodzin z dzieciakami.
Rozkład osób:
1 rodz. 2 dor. dzieci 2 i 11 lat oraz niemowlę
2 rodzina tak samo
3 rodzina prawie taka samo bo bez infanta
4 rodzina typu 2+1(9lat)

Celuję na całe duże miejsce, 2 średnie, 4 mniejsze lub 1 średnio większe i 1 małe
Ogólnie fajnie by było żeby dzieciaki miały swój oddzielny pokój.
Czyli w przypadku wynajęcia 1 większego miejsca dobrze było by mieć 5 pokoi.

I tu w czym jest problem: szukam w pobliżu piaszczystej plaży no i koszt nie jest bez znaczenia.
Po ostatnim pobycie na Malie mieliśmy tydzień w 2 pok. aparamencie z widokiem na zatokę w cenie trochę poniżej 1000pln/wszystko więc tak też celuję. Mniej więcej oczywiście.
Na początku myślałem, że nie będzie dużych problemów no i teraz brakuje mi po prostu pomysłów.
Nie proszę o szukanie mi noclegów ale o pomysły jak to ugryźć.
Właściwie już znam większość ofert.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group