Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Lut 2012 14:04 

Rejestracja: 02 Gru 2011
Posty: 3
Witam,

Temat promocji świątecznej Hotels4you była wałkowana od dawna. Jednak mój przypadek jest inny od dotychczas omawianych. W ramach promocji pośrednik ten oferował 50 funtów zniżki na rezerwację hotelową. Dokonałem zatem jednej rezerwacji na siebie, a drugą wykonała moja małżonka (jednak płatność była moją kartą). Tak jak wielu z Was - dostałem maila o tym, że rzekomo złamałem zasady promocji i dlatego tańszą rezerwację mojej żony jej skasowano, jednocześnie zapewniając, że ta moja, droższa rezerwacja jest jak najbardziej aktualna.

Wolałem dmuchać na zimne i w ramach profilaktyki przesłałem zapytanie do hotelu którego rezerwację mi zachowano z prośbą o potwierdzenie czy jest aktualna. Hotel HOLIDAY INN w Singapurze potwierdził te rezerwację dokonaną za pośrednictwem hotels4you, nadał jej również swój osobny numer. Wszystkie te dokumenty wydrukowałem.

Dwa dni temu stawiam się w hotelu w Singapurze. Przekazuję voucher hotels4you oraz mail od hotelu z podtrzymaniem rezerwacji, a tu miła Pani mówi: Niestety Pana rezerwacja została anulowana. Manager recepcji zapytał mnie czy to możliwe żeby to ja samodzielnie skasował rezerwację - odpowiedziałem, że nie. Jak się okazało Thomas Cook, mimo zainkasowania pieniędzy za moją rezerwację, bez powiadamiania mnie o tym - anulował ją w hotelu, nie zwracając mi żadnych środków.

Na szczęście hotel zachował się z klasą. Manager przeprosił za zamieszanie, powiedział, że skoro hotel potwierdził rezerwację to oni wszelkie niedogodności biorą na siebie i oczywiście bez dodatkowych opłat zameldowali mnie w hotelu. Stwierdził, że hotel sam rozwiąże wszelkie problemy z hotels4you.

Uffff. Uratowało mnie zatem to, że dodatkowo potwierdziłem rezerwację w hotelu oraz posiadałem ze sobą całą kopię korespondencji.

Dodam przy tym, że rezerwacja opiewała na kwotę 360 zł (tyle zapłaciłem hotels4you) + 50 funtów zniżki, jaką zafundowało hotels4you.

Posiadaczom tych feralnych kuponów zalecam potwierdzenie rezerwacji przed wyjazdem.

Pozdrawiam
Icek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2 PostWysłany: 23 Lut 2012 14:10 

Rejestracja: 10 Gru 2011
Posty: 180
Nie pomyślałeś...
Trzeba było jeszcze zrobić trzecią rezerwację na nazwisko panieńskie żony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Lut 2012 14:13 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
To się zdarza czasami w przypadki wielu pośredników - miałem podobną sytuacje z expedią (rezerwacja także opłacona z gory i bez żadnych promocji), która nie złozyła/błędnie złożyła zamówienie w hotelu i w efekcie hotel nie miał wprowadzonej dos sytemu rezerwacji i jej (opłaconego) statusu. Sprawa została wyjąsniona przez recepcje bezpośrednio z expedią; jedyne co, to musiałem ok. 30 minut poczekać na check-in.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Lut 2012 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
H4you - Rezerwacje na mnie i na żonę opłacone roznymi kartami.
Hotele potwierdziły droga email rezerwacje.
Na miejscu przedłozyłem voucher /Lanzarota/ zadnych problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Lut 2012 14:17 

Rejestracja: 07 Maj 2011
Posty: 112
A drugą Twoją (przepraszam - Twojej Żony) rezerwację też anulowano?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Lut 2012 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Kupilem w ten sposob 3 noce w Singapurze i nikt mi niczego nie anulowal. W hotelu przedstawilem voucher i tyle z mojej strony :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Lut 2012 14:25 

Rejestracja: 07 Maj 2011
Posty: 112
Ale rezerwacja Żony też była w tym hotelu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 23 Lut 2012 14:28 

Rejestracja: 02 Gru 2011
Posty: 3
Obie rezerwacje skasowano. Różnica jest taka, że o jednej anulacji mnie poinformowano (rezerwacja małżonki) a drugą (tę moją) anulowano bez powiadamiania mnie o tym. O anulacji powiadomił mnie dopiero hotel w momencie próby check-in. Dodam, że podróżowałem razem z małżonką, także nie miałem zamiaru "cwaniakować" dokonująć 100 rezerwacji na bacie, dziadków, cocie, wujków... Każda z dwóch rezerwacji była na inną datę, na inny hotel, na inną osobę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Lut 2012 14:30 

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 79
Pawel_T napisał(a):
Kupilem w ten sposob 3 noce w Singapurze i nikt mi niczego nie anulowal. W hotelu przedstawilem voucher i tyle z mojej strony :)


Chargeback83 byłby z Ciebie naprawdę dumny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 23 Lut 2012 14:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
juror napisał(a):
Pawel_T napisał(a):
Kupilem w ten sposob 3 noce w Singapurze i nikt mi niczego nie anulowal. W hotelu przedstawilem voucher i tyle z mojej strony :)


Chargeback83 byłby z Ciebie naprawdę dumny.

W ten sposob - chodzilo o promo 50GBP off. 1 rezerwacja zrobiona na 3 noce dla 2 osob. Od razu przyszla faktura i voucher, hotel potwierdzil rezerwacje, po przyjezdzie niczego wiecej sie nie domagali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 02 Mar 2012 12:16 

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 27
Ja ostatnio właśnie wykorzystałem swój voucher w Warszawie (Sheraton) i nie było absolutnie żadnych problemów. Płatność, check-in i jeszcze dali mi pokój w lepszej kategorii jak zarezerwowałem. *** A co do warunków, to tam była chyba mowa, że jedna rezerwacja przysługuje na "gospodarstwo domowe"... Ale fajnie, że hotel pomógł to rozwiązać "na korzyść klienta". Ja zawsze mówię, że pod tym względem hotele sieciowe mają dużo większe doświadczenie i z reguły są dużo bardziej pomocne gdy jest taka potrzeba.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 02 Mar 2012 13:00 

Rejestracja: 18 Gru 2010
Posty: 452
hotels4u na swoim profilu na fb informowal, ze malzonkowie moga zlozyc oddzielne rezerwacje i jest to zgodnie z regulaminem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 02 Mar 2012 18:37 

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 89
na poczatku lutego tez wykorzystalem swoja rezerwacje w mediolanie w 4* hotelu. Nie bylo najmniejszych problemow. Nawet moj kolega ktory przybyl do hotelu pare godzin przede mna dostal klucz zostawiajac paszport w recepcji mimo ze rezerwacja byla na moje nazwisko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 28 Kwi 2012 07:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Dear XXXXX,
Jubilee half term - save up to 46%
The UK has two bank holidays coming up at the start of June and schools close for half term! Jubilee week is a great time to send you and your loved ones away on a well earned break so don't miss out on savings of up to 46%* on hotel stays
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group