Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1020 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 51  Następna
Autor Wiadomość
#641 PostWysłany: 03 Lip 2018 13:42 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 2
Witajcie,

mam problem. Otóż mam kupione bilety z warszawy do Londynu i z powrotem liniami British Airways. Kupowane były kilka miesięcy temu. Po kupnie od razu wprowadziłem wszystkie potrzebne dane w tym nr dowodu itd.
W związku z utratą dowodu byłem zmuszony do wyrobienia nowego. Teraz posługuję się od kilku dni nowym dowodem. Czy ktoś z Was się orientuje czy pomimo wprowadzonych danych na stronie BA (w mojej rezerwacji) podczas odprawy online można te dane zmienić ? Aktualnie w mojej rezerwacji nie mam możliwości edycji wprowadzonych wcześniej danych.

Czy muszę w takim przypadku pojechać na lotnisko i odprawić się na lotnisku opisując sytuację ze zmianą dowodu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa
#642 PostWysłany: 03 Lip 2018 16:41 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Możesz na 100% zmienić te dane w odprawie online. A nawet jeśli tego nie zrobisz a lot tylko do Londynu - to nikogo to nie zainteresuje. Te dane są ważne tylko w przypadku lotów do USA.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#643 PostWysłany: 04 Lip 2018 10:13 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 2
Ok,
Dzięki za informację.
Udało mi się zmienić te dane. Problem był po stronie przeglądarki. Normalnie używam Chrome, który coś blokował, że nie dało mi się nic zmienić.
Jednak coś mnie tknęło i spróbowałem wyedytować wszystko przez IE i udało się :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#644 PostWysłany: 09 Lip 2018 12:04 

Rejestracja: 09 Lip 2018
Posty: 1
Mam ważne pytanie
Za tydzień wylatuje do Londynu, moj paszport ma wszystkie dane prawidłowe oraz jest on ważny ale jest poprzecierany i leciutko ugryziony na krawędziach przez moje szynszyle (to takie małe gryzonie ) mimio to wszystkie dane są widoczne. Ugryzienia maja ok 2 mm są naprawdę niewielkie i nie przeszkadzają w odczytaniu jakichkolwiek danych . Czy przepuszcza mnie w Polsce zarówno jak i w Londynie podczas sprawdzania dokumentów ?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Lip 2018 15:17, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#645 PostWysłany: 09 Lip 2018 12:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Wez z soba dowód w razie potrzeby. Jak pogryziona jest okladka tylko to zawsze mozesz wlozyc w okladke tak ze nie bedzie widac. A co do tego jak straznik zareaguje to zalezy od czlowieka na bramce, jedni sie czepiaja o byle co, a jedni pozwola na wiecej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#646 PostWysłany: 09 Lip 2018 12:13 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7798
złoty
Jeżeli twoje szynszyle nie dorwą się jeszcze raz do niego przed wyjazdem to jest szansa,że na nim polecisz i wrócisz.Mam nadzieję,że dowodu ci nie skonsumowały i zawsze w razie W możesz go użyć ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#647 PostWysłany: 09 Lip 2018 12:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3536
srebrny
weź szynszyla na dowód ze mówisz prawdę
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#648 PostWysłany: 09 Lip 2018 12:54 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 681
niebieski
A czy szynszyle mają paszporty? Albo dowody?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#649 PostWysłany: 09 Lip 2018 13:10 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 330
Paszport jest w jednym miejscu nadgryzionu na 2mm przez szynszyla, czy jest przez niego podziurawiony? Jeśli to jedno nadgryzienie bym się nie przejmowała, jeśli jest zniszczony to może być różnie. Jeśli nie ma problemu z odczytaniem danych powinno być ok, co najwyżej dokładniej sprawdzą czy nie został podniszczony w celu ukrycia czegoś. Może być natomiast problem z wymianą zniszczonego paszportu, tj urzędnik/czka może obciążyć opłatą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#650 PostWysłany: 09 Lip 2018 13:13 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7798
złoty
DaDa napisał(a):
. Może być natomiast problem z wymianą zniszczonego paszportu, tj urzędnik/czka może obciążyć opłatą.

Szynszyla? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
 
      
#651 PostWysłany: 09 Lip 2018 13:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
OJP :D trzymać paszport w pobliżu szynszyli...
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#652 PostWysłany: 08 Sie 2018 06:25 

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 3
Witam!
15.08 wylatuje do Hiszpanii i teraz zauważyłem że mam w dwóch miejscach pekniety dowód. Zaznaczam, że pęknięcia nie wychodzą na żadne dane ani na zdjęcie ani dowód nie jest w dwóch kawałkach. Wylot jest z Katowic, a na wyrobienie nowego dowodu już nie ma szans. Da radę lecieć na takim czymś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#653 PostWysłany: 08 Sie 2018 09:05 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22483
Tak lub nie.
Ale bardziej nastawiaj się na nie.
Paszportu nie masz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#654 PostWysłany: 08 Sie 2018 10:24 

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 3
Stracił ważność paszport. Zastanawiam się czy nie wsadzić tego dowodu w jakieś etui lub coś podobnego. Niektórzy pisali ze latali na takich dowodach, ale to pewnie lud szczęścia. Wyciągają dowody w Katowicach z etui do sprawdzenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#655 PostWysłany: 08 Sie 2018 10:25 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22483
Tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#656 PostWysłany: 08 Sie 2018 10:38 

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 3
Czyli tylko spokój i szczęście może mnie uratować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#657 PostWysłany: 08 Sie 2018 10:40 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 437
niebieski
Wejdź jako jeden z ostatnich do samolotu, często wtedy już się wtedy na check-in spieszą i może umknie to obsłudze. Ale zawsze może to zauważyć obsługa w Hiszpanii i wtedy będzie dopiero lipa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#658 PostWysłany: 08 Sie 2018 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 343
Loty: 158
Kilometry: 235 829
Latałem kilkanaście razy z pękniętym dowodem osobistym. Mi osobiście nie zdarzyło się żeby ktokolwiek mnie cofnął, aczkolwiek kilka razy zarówno pracownicy linii jak i straż graniczna zwrócili mi uwagę, że mój dowód jest nieważny i żebym wymienił bo teoretycznie mogliby mnie nie wpuścić.

Duża szansa jest, że Ci się uda, ale jest też szansa, że Cię cofną. Zależy jak trafisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#659 PostWysłany: 08 Sie 2018 13:36 

To twardziel z Ciebie. Kilkanaście razy lecieć z nieważnym dowodem. Mimo że kilka razy zwracali uwagę ,że mogą nie wpuścić.
Tak trudno wyrobić potrzebne w podròży dokumenty ?

Te służby lotniskowe są za bardzo pobłażliwe, a wręcz nie wykonują swoich obowiązkòw.

Powinno być kròtko i na temat.

Nie masz właściwych dokumentòw , to wypad do domu, a nie w świat się wybierać.

I to dla dobra delikwenta. Lepiej niech go cofną blisko domu, niż gdzieś daleko sobie narobi problemów.
Góra
 PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#660 PostWysłany: 08 Sie 2018 15:10 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7798
złoty
Korki napisał(a):
ale to pewnie lud szczęścia.

To życzymy byś dołączył do tego ludu,bo Hiszpania warta zobaczenia ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
xyrxis lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1020 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 51  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group