Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 04 Lut 2020 01:05 
Awatar użytkownika

Loty: 141
Kilometry: 270 325
niebieski
Klasyk, mam mBankową PP od kilku lat, wyrabiałem też dodatkowe różnym osobom. Dwie z nich dały się załapać na ten numer, jeden chyba na Ibizie, drugi nie pamiętam gdzie. Mnie 3 razy próbowano też na to złapać (w tym raz w Preludium WAW, reszty nie pamiętam gdzie) jednak zawsze wcześniej zauważyłem że na terminalu są wklepane 2 osoby i zanim podpisałem to zwróciłem uwagę i była tylko głupia mina i szybka zmiana. Co ciekawe raz byłem z żoną (która ma własne PP i od razu obydwie karty były rzucone na blat), ale pozostałe 2 razy byłem sam! Więc raczej świadome ich działanie w różnych salonikach.
Jeśli chodzi o wejścia osób które miały dodatkowe karty do mojej i się złapały to zawsze mBank oddał kasę, choć raz od razu, a innym razem trochę bardziej weryfikował. Ale i tu i tu oddał. Warto sprawdzać sobie raz na pół roku wyciąg (w mBanku łatwo się filtruje bo to równa stówka) bo te obciążenia wskakują z kilkumiesięcznym opóźnieniem, kiedy często już nie pamiętamy nawet że gdzieś byliśmy, a co dopiero z kim lub bez kogo...

#22 PostWysłany: 24 Lut 2020 18:43 

Loty: 62
Kilometry: 84 550
niebieski
Niestety reklamacja w PKO BP odrzucona. Sprawdzili w saloniku jest potwierdzenie podpisem wejścia wraz z osobą towarzyszącą.
Wniosek - przed potwierdzeniem podpisem wejścia dokładnie sprawdzajmy liczbę wyszczególnionych osób.
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 24 Lut 2020 19:21 

HON fly4free
greg2014 napisał(a):
Ja bym wręcz powiedział, że większość nie daje kwitków - ale zawsze można o nie poprosić. Nigdy nie miałem problemu, żeby je dostać.

Różnie z tym bywa.
W Wiedniu bez problemu sami wręczają kopię potwierdzenia z liczbą osób, ale za to w Madrycie przy Gate D70 w ogóle nie wiedział o co nam chodzi i jakie potwierdzenie chcemy :roll:
 Relacje PM off  

[ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 4 gości