Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lip 2016 22:36 

Rejestracja: 12 Maj 2015
Posty: 9
Loty: 7
Kilometry: 13 216
Cześć :) Wybieram się w mini eurotrip z trójką znajomych i chcielibyśmy nocować na dziko pod namiotami :twisted: Gdzie mogę znaleźć przepisy innych krajów dotyczących biwakowania "gdziekolwiek"? Chodzi mi o Czechy, Słowację, Austrię, Słowenię i Chorwację. Z forum udało mi się znaleźć tylko informację o Chorwacji, że tam nie ma na co liczyć, bo się skończy z mandatem, a nawet w areszcie. Orientujecie się co z pozostałymi państwami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 13 Lip 2016 15:15 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Z praktyki - mozesz wszedzie gdzie Cie nie zauwaza. W Chorwacji rowniez, sprawdzone;)
Nocuj poza miastami/na obrzezach, w miejscach niewidocznych z drogi, najlepiej za jakimis krzakami/drzewami. To nawet nie kwestia mandatow, ale unikania klopotow - jak nikt Cie nie widzi to nikt nie bedzie zaczepial/nie okradnie. W dobrze zamaskowanym namiocie mozna zostawic bagaze bez opieki.

Wysłane z mojego JY-G4S przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 14 Lip 2016 10:43 

Rejestracja: 12 Maj 2015
Posty: 9
Loty: 7
Kilometry: 13 216
A co w takim razie robić z autem? Zostawić na jakimś parkingu i z buta szukać odpowiedniego miejsca czy też chować za krzakami? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Lip 2016 12:40 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Jeszcze własnym autem - to już w ogóle luksusowo. W takim wypadku noclegi poza miastami - polanki/lasy/pobocza mało uczęszczanych miejsc - przy pomocy google maps się rozeznać trzeba gdzie są pobliskie odludzia. A za dnia pakować rzeczy do auta i normalnie zwiedzać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 14 Lip 2016 12:47 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
Ale życzę Wam szczęścia. Uważajcie tez gdzie zostawiacie samochód. Moi znajomi zostali tylko w kapielowkach boso i z kluczykami od samochodu, który zmienił właściciela gdy byli w jeziorze.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Lip 2016 10:06 

Rejestracja: 12 Maj 2015
Posty: 9
Loty: 7
Kilometry: 13 216
Dziękuję Wam za odpowiedzi :) W sierpniu ruszamy na wyprawę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group