Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Kwi 2017 12:32 

Rejestracja: 03 Mar 2012
Posty: 30
Loty: 11
Kilometry: 28 817
Hej.
Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo. Odbyłem samodzielne wyprawy do Maroka, na Sri Lankę w 2010 i 2014 roku.
Niestety zdrowie podupada i samemu teraz byłoby ciężko.

Istnieje jakaś grupa osób niepełnosprawnych, którzy lubią podróżować i mogliby się wspierać w wyprawie?
Zna ktoś jakieś stowarzyszenie albo coś podobnego.
Albo inaczej zdrowi ludzie chętni pomóc w podróży na jakiś egzotyczny kierunek?

Dziękuję za odpowiedź

A
Góra
 Profil Relacje PM off
p.wl lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 15 Kwi 2017 19:33 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 410
Loty: 90
Kilometry: 172 874
niebieski
Kiedyś miałem na studiach prezentację z wypraw osób niepełnosprawnych min. wyjad w góry, uczestnikami czy też organizatorami było bodajże stowarzyszenie Sajgon z Ciechocinka. Niestety nic więcej nie jestem w stanie pomóc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Kwi 2017 17:36 

Rejestracja: 03 Mar 2012
Posty: 30
Loty: 11
Kilometry: 28 817
Dzięki, będę miał na myśli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Lip 2017 07:57 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 973
Loty: 202
Kilometry: 447 127
iluvatar napisał(a):
Hej.
Zna ktoś jakieś stowarzyszenie albo coś podobnego.
Albo inaczej zdrowi ludzie chętni pomóc w podróży na jakiś egzotyczny kierunek?


Cześć,

Znam jedną ekipę organizującą wyjazdy w dalekie / egzotyczne kierunki dla osób z niepełnosprawnością. Nie wiem czy mogę na forum wkleić link dlatego jeśli chciałbyś adres strony to zapraszam na priv :)

Pozdrawiam,
p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 24 Lis 2017 12:36 

Rejestracja: 09 Lis 2017
Posty: 2
Hej! Wspaniale, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą w podróżowaniu i spełnianiu swoich marzeń. Podziwiam i mam nadzieję, że każda kolejna podróż będzie niezapomnianym przeżyciem. Co do Twojego pytania, myślę, że można spróbować "zorganizować się" na stronach typowo adresowanych do osób niepełnosprawnych, takich jak np. portal Rampa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group