Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Wrz 2020 21:47 

Rejestracja: 06 Cze 2019
Posty: 8
Wyskoczyło mi nagłe wolne w pracy w kolejnych dwóch tygodniach (21.09 - 04.10) i z racji tego, że niektóre kraje luzują obostrzenia, chętnie wykorzystałbym to na jakiś wyjazd, bo covid skutecznie uwięził nas wszystkich w domach od dłuższego czasu :) Czy jest coś, co w aktualnym okresie szczególnie byście polecili, mając na względzie zmniejszone tłumy i biorąc też pod uwagę restrykcje w danych państwach (no i oczywiście samą sytuację pandemiczną, bo nie chciałbym też lecieć w "oko cyklonu" ;))? Będę podróżował solo i chciałbym się zamknąć z przelotem i hotelem w jakchś 3-4 tysiącach na jakiś przynajmniej tydzień, chociaż to jest granica bardzo płynna i jeśli będzie coś fajnego na 10 dni za dwa tysiące więcej to też nie widzę przeciwwskazań ;)

Z mojego researchu wygląda, że obiecujące wydają się Portugalia i Litwa. Ta druga otwiera się na nas i ma fajne niskie statystyki zachorowań, a Portugalię już od jakiegoś czasu chciałem zobaczyć, z tym że tam z zachorowaniami jest już gorzej i co chwile są jakieś plotki o stanach wyjątkowych albo zakazach (jak choćby niedawna obowiązkowa kwarantanna dla powracających Brytyjczyków). W miarę otwarta i bezpieczna wydaje się też być Grecja... Co byście polecili - coś z tej listy, coś innego? Oczywiście mix mało zachorowań + niskie obostrzenia (np. brak obowiązku maseczek w miejscach publicznych) to już w ogóle byłaby bajka, ale jeśli nie będzie to możliwe to żeby chociaż przy małej liczbie zachorowań te te obostrzenia jak najmniej dawały się we znaki :D


Ostatnio edytowany przez Abcn, 14 Wrz 2020 21:56, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast
Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 14 Wrz 2020 21:56 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22423
No cóż, jak takie warunki, to bym poczekał na 2021 rok.

Nikt nie wie co przyszłym tygodniu będzie, a co dopiero za 2 tygodnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Wrz 2020 21:59 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6248
Loty: 476
Kilometry: 1 003 603
Turcja
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
Goginho uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 14 Wrz 2020 22:45 

Na twoim miejscu upolowałbym lasta all za jakieś 1500 zł w 4* hotelu w Turcji
na miejscu wydałbym jakieś 1000 lirów
i za lekko powyżej 2 k miałbym urlop w okolicach Alanyi lub Bodrum . Ciepło , tanio i jedzenie smaczne.
Góra
 PM off
zywiec2018 lubi ten post.
Goginho uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 15 Wrz 2020 09:38 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1744
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
A ja bym zamieniła Turcję na jakąś wyspę grecką :)
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
Goginho uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 15 Wrz 2020 09:51 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3596
srebrny
Grecja lub Portugalia, jeśli chcesz lecieć samodzielnie. Byłem w obydwu krajach tego lata i przy unikaniu tłumnych miejsc wieczorami wypoczywałem jakby pandemii nie było. Jeśli nie planujesz imprezowania, to chyba najlepszy wybór. Sam planuję na krótko Grecję ponownie na koniec września, a Portugalię w październiku. :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Goginho uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 15 Wrz 2020 09:56 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7793
złoty
@Goginho Specjalnie dla takich przypadków jak twój jest wątek lastminuter-pl-najlepsze-oferty-last-minute,233,15079&start=2960 może coś odpowiedniego upolujesz ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 15 Wrz 2020 09:58 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6222
HON fly4free
Anonymous napisał(a):
Na twoim miejscu upolował bym lasta all za jakieś 1500 zł w 4* hotelu w Turcji
lub w Bułgarii, za parę stówek mniej
także 5*
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 15 Wrz 2020 10:30 

Rejestracja: 14 Lis 2011
Posty: 113
Loty: 89
Kilometry: 200 016
Goginho napisał(a):
Wyskoczyło mi nagłe wolne w pracy w kolejnych dwóch tygodniach (21.09 - 04.10) i z racji tego, że niektóre kraje luzują obostrzenia, chętnie wykorzystałbym to na jakiś wyjazd, bo covid skutecznie uwięził nas wszystkich w domach od dłuższego czasu :)

Weź pod uwagę, że sytuacja jest dynamiczna i możesz nie wrócić z wczasów w zakładanym terminie (zakaz lotów, kwarantanna). Jeśli pracujesz tylko zdalnie, jest to jeszcze do przeżycia, pod warunkiem darmowego wi-fi...
Góra
 Profil Relacje PM off
Goginho lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 15 Wrz 2020 11:06 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4788
platynowy
Dlatego z tym budżetem to tylko z biurem podróży :!: .... Czartery są wyłączone z zakazów :!:
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 15 Wrz 2020 20:37 

Rejestracja: 06 Cze 2019
Posty: 8
Dzięki wszystkim za pomoc! Z Turcją to nie jestem do końca przekonany, bo fajnie że nie ma obostrzeń, ale akurat przy tureckim zorganizowaniu w takich kwestiach co do tego czy to bezpieczny rejon do odwiedzenia w trakcie pandemii mam wątpliwości :D
No
czyli zostaje chyba tylko poczytać jeszcze o tej Portugalii i ewentualnie czymś w Grecji - albo pogodzić się z sytuacją i zrobić sobie objazdówkę po Polsce...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group